Nelly Radwanowska

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Nelly Radwanowska

Postprzez Lwiczka » 18 wrz 2016, o 21:16

dream75 napisał(a):
Lwiczka napisał(a):Jest to możliwe???

Rzeczy niemożliwe zdarzają się nader rzadko :D

Po prostu masz dobry przekaz, no i te osoby znają Cię osobiście. Jak jesteś dla nich autorytetem, to wolą słuchać Ciebie niż Nelly.

Ba, ale ja tego wcale nie opowiadam ludziom, dla których jestem autorytetem :mrgreen: Nelly, a ja...gdzie Rzym, a gdzie Krym! :D
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 21:24

Lwiczka napisał(a):
dream75 napisał(a):
Lwiczka napisał(a):Jest to możliwe???

Rzeczy niemożliwe zdarzają się nader rzadko :D

Po prostu masz dobry przekaz, no i te osoby znają Cię osobiście. Jak jesteś dla nich autorytetem, to wolą słuchać Ciebie niż Nelly.

Ba, ale ja tego wcale nie opowiadam ludziom, dla których jestem autorytetem :mrgreen: Nelly, a ja...gdzie Rzym, a gdzie Krym! :D

W tej dziedzinie możesz być autorytetem i sama o tym nie wiedzieć :D

Nelly znają tylko z filmików na necie, a Ciebie z reala, więc kto jest dla nich większym autorytetem hmm?
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Postprzez Lwiczka » 18 wrz 2016, o 21:31

Pewnie, że Nelly mnie kosi w przedbiegach! :D Ona emanuje kosmicznym spokojem i wiedzą, ja ewentualnie emanuję entuzjazmem plus przykładami z własnego życia. Tak naprawdę to dopiero się rozkręcam! :mrgreen:
Lwiczka

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 21:41

Lwiczka, Ty wiesz za to rzeczy, o których Nelly nie ma pojęcia, bo ma po prostu inne doświadczenia.

Czasem jest tak, że jedno usłyszane zdanie, może zmienić czyjeś przekonanie, a nawet całe życie. Ja usłyszałem kiedyś takie zdanie, które miało bardzo duży wpływ na to jak postrzegam samego siebie, zdanie trochę wyrwane z kontekstu całej wypowiedzi a jednak....

Nelly wcale Cię nie kosi, to tylko Ty tak myślisz. Gdybym miał wybrać wieczór z Tobą, albo z nią, to kogo bym wybrał? Oczywiście, że Ciebie. A dlaczego? Bo juz trochę Cię znam i lubię. Wiem też, że znaleźlibyśmy mnóstwo tematów do rozmowy. W przypadku Nelly, nie wiem czy znalazłbym wspólny temat.

Lwiczka spójrz na to trochę z zewnątrz-punkt siedzenia zmienia punkt pier, eee widzenia :D
Born1975

Postprzez Lwiczka » 18 wrz 2016, o 22:00

Tak, tu się zgadzam, że jedno zdanie wypowiedziane przez przypadkowa osobę, może nam zaskoczyć i obudzić coś nowego. Niejednokrotnie tego doświadczam! Co więcej, przekonuje się też czasem, że najprostsze przekazy osób niewprawnych w PP dają mi więcej energii, niż słowa ludzi, którzy zjedli na tym zęby...Jest to wszystko bardzo względne :sun

Ale z tym wieczorem ze mną to już bluźnisz! :D Jak można wybrać rozmowę z człowiekiem 3-Wymiarowym miast osoby z 5 Wymiaru??? To tak, jakbyś zrezygnował ze spotkania z Esther Hicks lub Basharem :D
Lwiczka

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 22:10

Esther już chyba nie żyje, a Bashar jest gdzieś tam w kosmosie hen daleko.

No do centrum Katowic mam 15 kilometrów, więc wybieram i tak Ciebie. Ja sam jestem w 3D, więc 5D Nelly...odpada.

Lwiczka to kiedy idziemy na kolację? :D
Born1975

Postprzez faith » 18 wrz 2016, o 22:12

dream75 napisał(a):Esther już chyba nie żyje

Esther żyje :lol: nie wiem skąd masz informacje o jej śmierci :lol:
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 22:20

faith napisał(a):
dream75 napisał(a):Esther już chyba nie żyje

Esther żyje :lol: nie wiem skąd masz informacje o jej śmierci :lol:

Dlatego napisałem chyba. Sprawdziłem teraz i to Jerry nie żyje.
Born1975

Postprzez Lwiczka » 18 wrz 2016, o 22:20

Dream, z Tobą to właśnie strach się spotkać! :D Od reki uśmierciłeś niezniszczalną Esther! :D Bashar może i w kosmosie, ale na pewno ogarnia równolegle nasz system ;-)
Lwiczka

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 22:32

Lwiczka napisał(a):Dream, z Tobą to właśnie strach się spotkać! :D Od reki uśmierciłeś niezniszczalną Esther! :D Bashar może i w kosmosie, ale na pewno ogarnia równolegle nasz system ;-)

Nie wierzę w istnienie Bashara, ani w istnienie Abrahama, ani innych istot z channelingu.

Książki się fajnie czyta, ale napisali je ludzie tacy jak my. By nadać sobie powagi własne słowa przybrali w wypowiedzi metafizycznych istot z n-tego wymiaru.

Same książki mają taką wartość, jaką my im nadamy. Sam chciałem kiedyś napisać taką książkę, a moje teorie nie są gorsze od teorii uznanych autorów. Ale ja chciałem dać coś więcej niż tylko teorie - byłoby sporo prawdziwej wiedzy na różne tematy, bo zaprosiłbym do współpracy najlepszych trenerów rozwoju osobistego i inne ciekawe osoby. Być może kiedyś wrócę do tego i jeśli tak się stanie, to pierwsza moja książka będzie w postaci pdf dostępna całkowicie za darmo. Na chwilę obecną mam inne plany i brak mi czasu by skupić się na pisaniu.

Strach się ze mną spotkać???? Jedna z użytkowniczek forum, z którą się spotkałem w realu nadal żyje i ma się całkiem dobrze :D
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Duchowi nauczyciele