Papaji

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Papaji

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 19:00

dariaanna napisał(a):O matko, ale żeście namieszali :roll: .

No, a kto to zaczął? :D Więc nas teraz nie wiń za to.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 2
dariaanna, GOLD
Born1975

Podziękował : 826 razy
Otrzymał podziękowań: 563 razy

Postprzez dariaanna » 12 lut 2016, o 19:15

Haha :D no tak. Najlepsze jest to, że każdy wierzy w coś innego i każdy jest święcie przekonany, że ma rację :D. Ale zazdroszczę Wam tego, bo ja nie potrafię nic wiedzieć na pewno :D. Lubię sobie tylko porozkminiać :D.

Za ten post autor dariaanna otrzymał podziękowania - 3
Born1975, GOLD, Renata
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Renata » 12 lut 2016, o 19:26

dariaanna napisał(a):Haha :D no tak. Najlepsze jest to, że każdy wierzy w coś innego i każdy jest święcie przekonany, że ma rację :D. Ale zazdroszczę Wam tego, bo ja nie potrafię nic wiedzieć na pewno :D. Lubię sobie tylko porozkminiać :D.

Daria, nie masz czego żałować :D Tu się toczy walka na pięści i noże, a Ty sobie spokojnie siedzisz i zastanawiasz się, o co tu chodzi? :D Dobra jesteś! Prawie jak Budda :P
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 3
Born1975, dariaanna, GOLD
Renata

Podziękował : 629 razy
Otrzymał podziękowań: 797 razy

Postprzez GOLD » 12 lut 2016, o 19:41

dream75 napisał(a):Gold, to o czym mówi Bashar ja rozumiem trochę inaczej. Dokonujemy skoków kwantowych, to jest ok. Możemy wybrac co chcemy i tu jest problem. Nasze decyzje z przesłości mają wpływ na to gdzie jestesmy. Gdybysmy wczesniej wybrali inne skoki kwantowe, bylibyśmy w innym miejscu. Mozna wrócić do tego samego miejsca w przeszłości odwracając proces i wybrac inaczej. To tak jak w tym przykładzie z kanałami TV. Jesli chcesz ogladac polsat, a ogladasz puls i wczesniej przełanczałeś kanały w kolejności polsat-jedynka- dwójka-puls, to z poziomu pulsu musisz iść puls-dwójka-jedynka-polsat. Tak to działa, ale o tym Bashar jakoś nie wspomina. Dla wiekszości osób jest to nie do zrobienia. Możesz też Gold pomysleć, że nie musisz skakac po kanałach, że wystarczy wcisnać ten kanał, gdzie jest polsat. W telewizorze zadziała, ale my mówimy o skokach kwantowych, a te sa po prostu bardzo bardzo niewielkie i nie da się zrobic naraz kilku skoków, zawsze może byc tylko jeden.

Dream, one sa niewielkie, ale moga przeciez byc w tym postrzeganiu wielkie. We śnie możesz z jednej sekundy na druga sie znaleźć w całkiem innym kraju, a tu teoretycznie tez to mozesz zrobic, nawet praktycznie, ale jesli mial bys inne przekonania i mozg by Cie tak nie trzymal w formie. Gdyby ktos sie uczyl od malego innej formy i wierzyl w nia, moglby tak to rozumiec, czyli postrzegac.

Mozesz wierzyc lub nie, ale sa tacy ludzie na tej planecie. Jest wszystko. :)

Dobra, wyraziłem już co chciałem, nie mam ochoty dalej sie przedyskutowywac na te tematy, bo przeciez Wy wcale nie zmenicie przekonan, ani ja. To znam juz Wasze, a Wy znacie moje. :) To wystarczy. Ale dzieki, bo zawsze wyciagam duzo z takich rozmow. :) Ale pora sie przerzucic na inne wibracje, te pelne pieknej zgody. :)

Papapa. :*
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Renata
GOLD

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Renata » 12 lut 2016, o 20:09

GOLD napisał(a):Dobra, wyraziłem już co chciałem, nie mam ochoty dalej sie przedyskutowywac na te tematy, bo przeciez Wy wcale nie zmenicie przekonan, ani ja. To znam juz Wasze, a Wy znacie moje. :) To wystarczy. Ale dzieki, bo zawsze wyciagam duzo z takich rozmow. :) Ale pora sie przerzucic na inne wibracje, te pelne pieknej zgody. :)

Tak jest, Gold :)
Daria, dawaj tu jakiś radościowy filmik z U.G., czas na zabawę :D Trza podnieść wibracje do góry, bo nieco opadły :D Gold stara się jak może ale sam nie da rady :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Renata

Podziękował : 629 razy
Otrzymał podziękowań: 797 razy

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 20:15

Mi radość kojarzy się hmmm...
Ta piosenka, choć sam nie wiem czemu:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
GOLD
Born1975

Postprzez zdecydowana » 12 lut 2016, o 20:18

Ja wybieram świat w którym ludziom o coś chodzi. Wybieram świat w którym celem życia nie jest przeżycie i dobra zabawa. To właśnie dzisiejsza propaganda chce byśmy tak myśleli. Byśmy się cieszyli swoimi komputerami, telewizorami, domami, podróżami i żebyśmy wszystko koloryzowali, byśmy dopatrywali się tylko pozytywów. Zastanów się nad tym chwile, jakie to doskonałe narzędzie do prania mózgu. Wyobraź sobie, że na świecie istnieją pewne elity którym właśnie o to chodzi. Chcą byśmy stali się jak zwierzęta których jedynym celem jest się najeść, opić i dobrze się bawić.

??? Wcale mi o to nie chodzi ;) Przecież każdy ma jakieś pragnienia i takie widzi życie dla siebie, dąży do takiego :) Ty chcesz walczyć z niesprawiedliwością, inny chce podròżować, być politykiem, przedsiębiorcą, szarym pracownikem, filozofem itp. W tym momencie każdy z nas myśli o sobie, chcemy aby nasze życie takie było, bo wtedy jest nam ze sobą dobrze ;) Każdy z nas w tym momencie jest egoistą . Jeden chce być sterowany inny chce walczyć, a jeszcze inny ma jedno i drugie gdzieś :) Sami wybieramy czy chcemy się rozwijać czy nie. Skoro wszyscy pochodzimy z jednego źròdła i jesteśmy tu żeby doświadczać, to każda postawa jest prawidłowa.
Ja jestem akurat za radosnym podejściem do życia :D
Dużo uśmiechu dla wszystkich :)

zdecydowana

Postprzez zdecydowana » 12 lut 2016, o 20:22

Ups. Znowu się spòźniłam :roll: no to dajé piosenkę :D

zdecydowana

Postprzez dariaanna » 12 lut 2016, o 20:30

renata17031 napisał(a):
GOLD napisał(a):Dobra, wyraziłem już co chciałem, nie mam ochoty dalej sie przedyskutowywac na te tematy, bo przeciez Wy wcale nie zmenicie przekonan, ani ja. To znam juz Wasze, a Wy znacie moje. :) To wystarczy. Ale dzieki, bo zawsze wyciagam duzo z takich rozmow. :) Ale pora sie przerzucic na inne wibracje, te pelne pieknej zgody. :)

Tak jest, Gold :)
Daria, dawaj tu jakiś radościowy filmik z U.G., czas na zabawę :D Trza podnieść wibracje do góry, bo nieco opadły :D Gold stara się jak może ale sam nie da rady :)

Jesteś pewna, ze tego chcesz? :D

Kocham to za mało powiedziane :D. Mi wystarczy, że na niego spojrzę to mi się buzia uśmiecha :D to jego hę? hę?
Wiesz co jest najlepsze, że on mówi, że nikomu nie da wolności, zrozumienia itp. A mnie on uwalnia :mrgreen:
Ostatnio edytowano 12 lut 2016, o 20:34 przez dariaanna, łącznie edytowano 1 raz

Za ten post autor dariaanna otrzymał podziękowania - 2
GOLD, Renata
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 20:34

zdecydowana napisał(a):
Ja wybieram świat w którym ludziom o coś chodzi. Wybieram świat w którym celem życia nie jest przeżycie i dobra zabawa. To właśnie dzisiejsza propaganda chce byśmy tak myśleli. Byśmy się cieszyli swoimi komputerami, telewizorami, domami, podróżami i żebyśmy wszystko koloryzowali, byśmy dopatrywali się tylko pozytywów. Zastanów się nad tym chwile, jakie to doskonałe narzędzie do prania mózgu. Wyobraź sobie, że na świecie istnieją pewne elity którym właśnie o to chodzi. Chcą byśmy stali się jak zwierzęta których jedynym celem jest się najeść, opić i dobrze się bawić.

??? Wcale mi o to nie chodzi ;) Przecież każdy ma jakieś pragnienia i takie widzi życie dla siebie, dąży do takiego :) Ty chcesz walczyć z niesprawiedliwością, inny chce podròżować, być politykiem, przedsiębiorcą, szarym pracownikem, filozofem itp. W tym momencie każdy z nas myśli o sobie, chcemy aby nasze życie takie było, bo wtedy jest nam ze sobą dobrze ;) Każdy z nas w tym momencie jest egoistą . Jeden chce być sterowany inny chce walczyć, a jeszcze inny ma jedno i drugie gdzieś :) Sami wybieramy czy chcemy się rozwijać czy nie. Skoro wszyscy pochodzimy z jednego źròdła i jesteśmy tu żeby doświadczać, to każda postawa jest prawidłowa.
Ja jestem akurat za radosnym podejściem do życia :D
Dużo uśmiechu dla wszystkich :)

Jak wyeliminują fizyczną gotówkę i pod skórą umieszczą Ci chip RFID, to też wciąż będziesz się cieszyć? Wiele osób pewnie będzie zadowolona i szczęśliwa, że może służyć swoim panom, bo nawet nie będą o tym wiedzieć, że są tylko niewolnikami. No a dziecku to nawet na lizak nie dasz, no bo jak, jeśli nie będzie gotówki. Za to inwigilacja będzie pełna. A jak się komuś nie spodobasz, to chipa Ci wyłączą i prawnie przestaniesz istnieć.

O to by do tego nie doszło walczymy ja, Emil i inne osoby. A robimy to po to, byśmy wszyscy mogli cieszyć się z życia. I tu koło się zamyka. Ja wiem, że wszystko jest możliwe. Tajemnica polega na tym, że to my musimy poprzez działanie doprowadzić do pożądanej sytuacji. Jak to mawiał Jezus: "Wiara bez uczynków martwa jest".

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 3
Calcifer, GOLD, Renata
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Duchowi nauczyciele