Papaji

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Papaji

Postprzez Kokos » 12 lut 2016, o 16:25

Happy napisał(a):Dlatego jestem odkrywcą, ryzykantem, eksploratorem, dzieckiem indygo. .

8-) Coś czuję, że Gold jest kryształowym dzieckiem :)
Ten to ma szczęście :)
My się nawalczymy, a on spokojnie sieje Radość i Miłość :)
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
GOLD
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 393 razy

Postprzez Calcifer » 12 lut 2016, o 16:37

GOLD nie powiedziałem, że nie mam na nic wpływu. Powiedziałem, że "tworzę rzeczywistość a nie biorę w niej udział" więc gdzie tu jest powiedziane, że ja uważam, że nie mam wpływu na moją rzeczywistość? Uważam jedynie, że w świecie nie istnieje coś takiego jak równość. Człowiek który rodzi się bez nogi jest na starcie w gorszej pozycji od człowieka z obiema nogami jeśli obaj by chcieli byś sprinterami. Jeśli ktoś mi mówi, że to tylko moje przekonanie, że człowiek bez nogi ma mniejsze szanse od dwumetrowego, czarnoskórego biegacza z Jamajki to ja mówię, że dla mnie to jest poziom abstrakcji który jest bliski bajkopisarstwu. Są na tym forum ludzie, którzy twierdzą że jak by ktoś odciął im rękę to by siłą woli sprawili by ta ręka im odrosła. W porządku. Każdy ma prawo wierzyć w co chce a ja mam prawo mieć swoje zdanie. Nie próbuje Cię przekonywać a wzbogacam jedynie wątek, dyskusje. To co myślisz Ty nie ma dla mnie tak wielkiego znaczenia jak to by wyrazić to co uważam za słuszne bo może ktoś kiedyś przeczyta ten wątek i jakoś go to ubogaci, rozwinie. GOLD gdybym chciał udowodnić, że nie masz racji to bym Ci zrobił prosty test z fizyki i by się okazało, że to co wiesz o fizyce kwantowej to to co Ci powiedzieli mędrcy pokroju Joe Vitale w książkach typu "Sekret". Nie zależy mi na tym, więc pomijam temat i zostawiam Cię z tym co uważasz za słuszne i fajnie, że się różnimy bo dzięki temu paleta barw tego forum się zwiększa :) To różnorodność tworzy ciekawość, koloryt.

Zdecydowana

Dziękuje za miłe słowa. Ja jestem człowiekiem który wywodzi się z innego paradygmatu niż GOLD i niż całe New Age. Również mógłbym zamknąć oczy na to co negatywne i patrzyć tylko w kierunku światła i tworzyć sobie tak by było mi dobrze. Dla mnie to nie jest celem życia. Ja wybieram świat w którym ludziom o coś chodzi. Wybieram świat w którym celem życia nie jest przeżycie i dobra zabawa. To właśnie dzisiejsza propaganda chce byśmy tak myśleli. Byśmy się cieszyli swoimi komputerami, telewizorami, domami, podróżami i żebyśmy wszystko koloryzowali, byśmy dopatrywali się tylko pozytywów. Zastanów się nad tym chwile, jakie to doskonałe narzędzie do prania mózgu. Wyobraź sobie, że na świecie istnieją pewne elity którym właśnie o to chodzi. Chcą byśmy stali się jak zwierzęta których jedynym celem jest się najeść, opić i dobrze się bawić. Gdy dzieje się coś źle to masz na to nie patrzeć. Wojna w Ukrainie? Nie patrz na to, Ci ludzie sami sobie to stworzyli. Politycy na najwyższych szczeblach tworzą wojny a ludziom się wmawia, że są za to odpowiedzialni. Poznałem ludzi z Ukrainy tu w Warszawie i nikt z nich nie chciał wojny i nie chciał wyjeżdżać do Polski. A na tych ludzi zrzuca się odpowiedzialność za to co się dzieje w ich kraju bo skoro tam byli to sobie sami to wykreowali, wybrali rzeczywistość w której była wojna. Czy to jest zdrowe podejście? Oczywiście zaraz pojawi się głos, że Ci ludzie inkarnowali się w rzeczywistości z wojną bo tak wybrała ich dusza. Dla mnie to jest bzdura. Dlatego ja nie zamykam oczu na to co się dzieje a moim celem nie jest tylko zabawa. Kiedyś ludzi których celem była zabawa traktowano jako lekkoduchów, piotrusiów panów, frywolne panienki. A dziś to jest jakiś ideał by być radosnym, pozytywnym i mieć wszystko w dupie.

Bartoszewski kiedyś powiedział :

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto. "

Tak samo warto być empatycznym choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być frywolnym, ale nie warto. Takie mam podejście. Cieszcie się, że są tacy ludzie jak ja bo jak przyjdzie co do czego to my będziemy wiedzieć co robić a przez to, że wiemy co robić to i tych drinków pod palmami doczekamy gdy w miedzy czasie będziemy kreślić plan ochrony świata przed złem :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowania - 3
Born1975, GOLD, Renata
Calcifer

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 16:38

Zanim podzielę sie z Wami moimi spostrzeżeniami mam pytanie do Golda. W Polsce jakieś 5 milionów osób gra w lotto. Czy według Ciebie Gold, każda z tych osób, ale absolutnie każda, może wejść do takiej rzeczywistości, w której wygra w komulacji 30 baniek?
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 3
Calcifer, GOLD, Renata
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez Renata » 12 lut 2016, o 16:51

dream75 napisał(a):Zanim podzielę sie z Wami moimi spostrzeżeniami mam pytanie do Golda. W Polsce jakieś 5 milionów osób gra w lotto. Czy według Ciebie Gold, każda z tych osób, ale absolutnie każda, może wejść do takiej rzeczywistości, w której wygra w komulacji 30 baniek?

Chyba kupię sobie wibrator i powibruję w kierunku rozkosznych milionów :P :D
Ps. Dream, takie pytanie tez mi sie dziś nasunęło, wiec z rozkoszą poczekam na odpowiedz :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez GOLD » 12 lut 2016, o 17:33

dream75 napisał(a):Zanim podzielę sie z Wami moimi spostrzeżeniami mam pytanie do Golda. W Polsce jakieś 5 milionów osób gra w lotto. Czy według Ciebie Gold, każda z tych osób, ale absolutnie każda, może wejść do takiej rzeczywistości, w której wygra w komulacji 30 baniek?

Ja lubię takie pytania. :)

No oczywiście, że tak. Ale dopóki te osoby się będa ograniczać FORMA - nie, to proste. Jeśli nadali sobie formę, w której jedna osoba tylko może wygrać, to wiadomo, że jesli sie beda jej trzymac, to tak to bedzie u nich wygladalo, ale jesli by uznali jakas inna formę za prawdziwa i aktualna, na przyklad, ze kazdy wygrywa, nawet jak nie kupil zadnego losu, to taka by obowiazywala. KAZDA RZECZYWISTOŚĆ JAKA MOZESZ SOBIE WYOBRAZIĆ, JEST MOZLIWA DO ZREALIZOWANIA. Jedynie czego nie mozesz sobie wyobrazic to... nieistnienie. A wszytsko inne mozesz. :)

Ale my nie jestesmy w moim przekonaniu na Ziemii by zmieniac te formy (ale mozemy, sa i takie osoby), bo od tego latwiejsze sa inne gestosci na przyklad gestosc, ktora na tej planecie sie przyjela jako "SEN" lub "Swiadomy sen" czy tez "OOBE", "Podroz astralna", w takich wlasnie gestosciach jest o wiele latwiej zmieniac formy. :)

Cos Wam dorzuce tutaj.

Happy by mogl obejrzec, to moze by zrozumial. :)

Skad tyle zlosci jest w Tobie, Happy? Przykro mi, ze kierujesz ja ciagle w moja strone. :( A ja chce dobrze. Miej przeciez sobie to swoje zdanie, niech bedzie nawet tu na wierzchu, ja chcialem tylko wyrazic co czuje i jak mysle. :) Mimo wszystko, przesylam Ci duzo miłości. :)
:)
GOLD

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Renata » 12 lut 2016, o 17:58

No właśnie Gold, jesteśmy ograniczeni formą. Dlatego pewne rzeczy są możliwe a inne nie.
Ja rozumiem to, o czym piszesz, potrafię spojrzeć na to z Twojego punktu widzenia, i nawet skłonna bym była zgodzić się z Tobą, gdyby nie to, że czasem teoretyzowanie nie idzie w parze z praktykowaniem :) Sorki, Gold, ale rzeczywistość w dużym stopniu zdominowana jest przez pewne reguły, którym dajemy wiarę i ominięcie tego przez zwykłego śmiertelnika to zadanie pewnie na wiele wcieleń :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Calcifer, GOLD
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 18:02

Gold, to o czym mówi Bashar ja rozumiem trochę inaczej. Dokonujemy skoków kwantowych, to jest ok. Możemy wybrac co chcemy i tu jest problem. Nasze decyzje z przesłości mają wpływ na to gdzie jestesmy. Gdybysmy wczesniej wybrali inne skoki kwantowe, bylibyśmy w innym miejscu. Mozna wrócić do tego samego miejsca w przeszłości odwracając proces i wybrac inaczej. To tak jak w tym przykładzie z kanałami TV. Jesli chcesz ogladac polsat, a ogladasz puls i wczesniej przełanczałeś kanały w kolejności polsat-jedynka- dwójka-puls, to z poziomu pulsu musisz iść puls-dwójka-jedynka-polsat. Tak to działa, ale o tym Bashar jakoś nie wspomina. Dla wiekszości osób jest to nie do zrobienia. Możesz też Gold pomysleć, że nie musisz skakac po kanałach, że wystarczy wcisnać ten kanał, gdzie jest polsat. W telewizorze zadziała, ale my mówimy o skokach kwantowych, a te sa po prostu bardzo bardzo niewielkie i nie da się zrobic naraz kilku skoków, zawsze może byc tylko jeden.

Gold jesli uwazasz, że 5 milionów ludzi w Polsce może wygrać 30 baniek, to wskaz tym ludzim sposób jak to zrobić. Każdy chetnie Ci da po milionie. Ty sam wskoczysz do tej rzeczywistości, gdzie te osoby daja Ci po banieczce. Gates przy Tobie bedzie wtedy niczym żebrak przy Cesarzu :D

Skad tyle zlosci jest w Tobie, Happy?

W mojej rzeczywistości, w tym co pisze Emil nie ma ani grama złości. Ty wybrałes taką rzeczywistość, gdzie w Emilu jest kupa złości skierowanej w Twoją strone. Wskocz Gold do innej rzeczywistości, i problem zniknie :mrgreen: :D
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 2
Calcifer, GOLD
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez zdecydowana » 12 lut 2016, o 18:13

Wątek może nie ten, ale dyskusja tu się rozwinęła :) Nie wiem czy znacie tekst : Od ego do serca - cztery etapy transformacji świadomości. Wklejam link dla zainteresowanych ;)

http://jeszua.blogspot.com/2011/04/od-e ... rca-i.html

Teraz jeszcze tylko zacytuję tekst dotyczący pomocy innym :) :

Jako uzdrowiciel albo terapeuta, naprawdę musisz tylko być w kontakcie z boskim, wewnętrznym przepływem, z cichą świadomością Ducha. To jest naprawdę to połączenie, które porusza ludzi i wznosi ich do wyższego, wolnego stanu świadomości, jeśli oni to wybiorą. Jeśli tak, to przyjdzie to do nich w rytmie i przepływie, który jest najodpowiedniejszy dla nich.

Bycie dla innych w taki sposób ma bardzo neutralny ton odczuwania. Reprezentuje to poziom niezaangażowania, gdzie uwalniasz swoje osobiste pragnienie, aby zmienić albo "uleczyć" innych. Takie pragnienie odczuwane przez wszystkich świetlnych pracowników na pewnym etapie nie bierze się z prawdziwego zrozumienia wewnętrznej drogi, którą ludzie chcą podążać, aby odnaleźć swoje własne prawdy. Większość ludzi musi zejść do podstaw w pewnych kwestiach, zanim będą gotowi prawdziwie je odpuścić. Gdy tak zrobią, naprawdę znajdą „własne” rozwiązania kwestii i to sprawi im głębokie zadowolenie. Może rozpoznajesz to w swoim własnym życiu i problemach, z którymi się borykałeś. Proszę, pamiętaj o tym i nie walcz, by powstrzymywać ludzi przed “spadaniem na samo dno”. Jeśli oni są zdeterminowani, by tam się znaleźć i tak to się stanie, bez względu na to co powiesz czy zrobisz.

Najlepiej nie być zaangażowanym emocjonalnie z ludźmi, którym pomagasz. Emocjonalne zaangażowanie zaprasza osobistą wolę do uleczania, albo zmieniania innych. To osobiste pragnienie nie pomaga innym; to w rzeczywistości może powodować bloki w ich uzdrawiającym procesie. Kiedy chcesz, aby ludzie się zmieniali, nie jesteś w przestrzeni miłości i przyzwolenia. Oni to wyczuwają. Możesz myśleć, że obserwujesz i czytasz ich, ale oni są również twoimi uważnymi czytelnikami!

zdecydowana

Postprzez Kokos » 12 lut 2016, o 18:27

Bardzo dobre :) Rozpoznałam już to, a obecnie się uczę :) I czasami udaje mi się odpuścić :lol: Każdy ma swój proces rozwoju.

Z tym spadaniem na samo dno, to skojarzyłam z alkoholikiem. Również mówią, że on tego po prostu potrzebuje.
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
GOLD
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 393 razy

Postprzez dariaanna » 12 lut 2016, o 18:57

O matko, ale żeście namieszali :roll: .

Za ten post autor dariaanna otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
dariaanna