Papaji

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Papaji

Postprzez Born1975 » 11 lut 2016, o 23:49

Goldzik jeszcze jedno. Poczytaj książki Leonarda Orra I "Autobiagrafię jogina" Joganandy. To wskazówka dla Ciebie :)
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
GOLD
Born1975

Podziękował : 835 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez Born1975 » 11 lut 2016, o 23:52

renata17031 napisał(a):
dream75 napisał(a):Ci mistrzowie ujawniają taką wiedzę, ale nie każdy jest w stanie pojąć ich przekaz. Ja po 25 latach interesowania się ezoteryką zaczynam dopiero poznawać alfabet tego wszystkiego. To co wiedziałem wcześniej, to nawet żłobek nie był. Dopiero gdy w medytacji zacząłem prosić Agastyara o wskazówki, wszystko zaczęło się układać w jedną całość i dopiero teraz widzę jaka bardzo bardzo długa podróż mnie czeka.

Wierzę, że w to wierzysz i to jest Twoja prawdą i rzeczywistością. Nawet nie będę tego negować, choć w moim świecie istnieją inne "duszki" :D Świat pojedynczego człowieka to subiektywny świat i Twój zastęp aniołów pewnie nigdy nie zstąpiłby do mojego ( no chyba pod warunkiem, żebym go zaprosiła ;-) )

Dobrze to rozumiesz. Moja droga to droga Słowianina, Twoja może być zupełnie inna, a Golda inna niż nasze obie :)
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 2
GOLD, Renata
Born1975

Postprzez Renata » 11 lut 2016, o 23:58

Ja tak zauważam, że ostatnimi czasy dużo osób kieruje się w stronę słowiańskiej tradycji. Mam na fb paru znajomych, którzy jak najbardziej podążają tą drogą co Dream :)
Jak tak dalej pójdzie., to pewnie Damian przeobleczesz się w słowiańskie szaty? :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 00:04

Renia biorę to pod uwagę :) Słowianie się budzą. Pora wrócić do korzeni i tradycji słowiańskiej.

SLAVA RODU :D
Knight of light coming!

GOLD, Kokos
Born1975

Postprzez GOLD » 12 lut 2016, o 00:18

Nie wiem nawet czym ta droga słowiańska jest, ale tematy słowiańskie kojarza sie mi z polskościa, a ta z kolei z czymś nieprzyjemnym i niskowibracyjnym. Dlatego podświadomie unikam tematów z tej kategorii. W ogóle jakieś dzielenie tego świata na kraje i tradycje to dla mnie jakiś obłęd. Dla mnie to jest to samo i nie ma granic krajów i miast. Nie podoba mi się jakieś dzielenie i następnie bronienie swoich tradycji orzez ludzi. Jeden mówi, że lepsze jest polskie, a drugi, ze angielskie. Jeden chwali polska kuchnie, a drugi angielska. Przecież naprawde to jest to samo, pierogi moga byc tak samo polskie jak i angielskie, to jest tylko potrawa. Jeśli ktoś ja zrobił w pierwszej kolejnosci w polsce to czemu automatycznie przypisuje sie ja jako polska potrawa? To po prostu skladniki, ktore polaczyl ktos sobie, a potem nadal nazwe. Ale... eh... mozna by to tlumaczyc, a mi sie nawet nie chce. Po prostu nie uznaje jakichs podziałów. A najbardziej mnie podnieca w sensie ekscytuje taki wysokowibracyjny lifestyle milionera w LA, MIAMI, itp. Szybkie życie z ekscytacja. Rano sniadanie w Paryżu, a wieczorem skoki spadochronowe w Dubaju. XD Nie uprawa na polu na wsi z rozmyślaniem o swoim istnieniu przez cały dzień. To przeciez tylko iluzja, a ja jestem tu, by dobrze się bawić. Przeciez my nie wymyslimy z tego poziomu z ograniczajacym nas mozgiem niczego co wykracza ponad skalę. Nie dowiemy się wszystkiego z tego poziomu, od tego sa inne. Gdybysmy mieli to wymyslac to bysmy sie nie ograniczali przeciez mozgiem, przed przyjsciem na Ziemie. Mozg ma inne zadanie. :)

A, zreszta, niech kazdy mysli co sie mu podoba. :) Czujcie sie dobrze. :)
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowanie od
Born1975
GOLD

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 00:32

Gold, tu chodzi o to jak bardzo zostaliśmy pozbawieni naszej tożsamości. Narzucono nam obcą religię, obcy alfabet, obce tradycje. I to wciąż postępuje. Idziesz na zakupy, a tam nie pisze sklep tylko market. Kiedyś mówiliśmy "o mój Boże" a teraz OMG. Moje wnuki już chyba zapomną polskiego :( Zostaliśmy okradzeni, bo sfałszowano naszą historię i wciąż się to robi. Być może za 100 lat, oficjalnie będzie się nauczać, że Auschwitz to był polski obóz zagłady. Późno już , chyba faktycznie zrobię to, co sugerowała Kokoska i założe temat o Słowianach.
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 4
Calcifer, GOLD, Kokos, Renata
Born1975

Postprzez GOLD » 12 lut 2016, o 00:39

Dream, ale ja na to patrzę w nieco inny sposób. Przechodzenie do innych rzeczywistości. Jeśli jest teraz market, a był ten sklep, to przeszedłeś do innej, gdzie jest ten market, ale sklep wciaz jest, ale jest w tamtej, no i mozesz do niej wrocic. Jesli uwierzysz, ze mozesz. :)

A jesli by dzieci byly uczone w ten sposob, ze polskich slow juz sie nie bedzie uzywac, a beda powiedzmy angielskie, to czemu uwazasz, ze sa one gorsze od polskich? Przeciez sa to tylko slowa, nic wiecej. Jakis jezyk do porozumiewania sie, jakies dzwieki, ktore wymawiamy. Nic wiecej. A zreszta to porozumiewamy sie poprzez emocje. :)

Born1975
GOLD

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 00:56

To co piszesz, to plan iluminatów. Te inne rzeczywistości... to tak nie działa do końca i kiedyś może napiszę więcej. Angielskie słowa nie są gorsze, ale to język świadczy o tożsamości narodu. Jak będzie tylko angielski na całym świecie, to łatwo będzie ludźmi manipulować. Nie będą wiedzieć kim są i wmówi im się każdą bzdurę. Po za tym nasz język jest o wiele starszy, być może najstarszy na świecie, na co zaczyna być sporo dowodów. Chcesz by ludzkość pozbyła się tego kulturowego dziedzictwa? Dokąd to doprowadzi? Iluminaci chcą nas zniszczyć. To co sie wyrabia to jest chore. Jakieś multi-kulti, gendery i inne tego typu. A wiesz Gold, że Rzym upadł, gdy zniszczona została podstawowa jednostka społeczna czyli rodzina. Nasz jezyk to odzwierciedla. Bo najpierw masz wsparcie w rodzinie potem w rodzie a na koniec w narodzie. A pokaż mi czy taki zabieg słowny jest mozliwy w jezyku niesłowiańskim-nie znajdziesz.

Polecam Ci poogladać film "Gry Bogów" zwłaszcza akt 5 z tego co pamietam mówi o tym o czym tutaj piszę. jak nie ma wszystkich części, to znajdziesz na youtube resztę.
Knight of light coming!

Calcifer, GOLD
Born1975

Postprzez Calcifer » 12 lut 2016, o 01:26

Ideały New Age i multikulti z pozoru brzmią pięknie ale to jest zamach na to czego pragniesz GOLD. Mówisz o śniadaniu w Paryżu, kolacji w Dubaju itp. Właśnie to że Paryż jest inny od Dubaju, czyni te miasta atrakcyjnymi. Gdyby wszystko było jednolite, wrzucone do jednego worka to by nie było tak ciekawie. Jest ciekawie bo w Paryżu jest inna architektura a jest inna dlatego, że wyodrębniła się tam inna kultura bycia niż w Dubaju i właśnie to jest piękno naszego świata. Różnorodność kultur, języków, historii, podejść do świata, zwyczajów itp. Każda wielka cywilizacja upada w momencie gdy zaczyna zatracać różnorodność i odchodzi od swoich pierwotnych wartości. To stało się z Babilonem, to stało się z Rzymem i to stanie się ze współczesną Europą. Gdy społeczeństwom zaczyna być zbyt dobrze to zaczynają powstawać różnego rodzaju alternatywy które z pozoru są korzystne ale ostatecznie są zgubą. Kiedyś czytałem o eksperymencie na myszach którym stworzono idealne warunki do życia. Mnóstwo jedzenia, ciepło, dużo miejsca itp. Myszy się rozmnażały, jedne wymierały, drugie się rodziły. Bodajże w 5 pokoleniu myszy zaczęto zauważać u nich niespotykane wcześniej zboczenia. Zaczęły pojawiać się zachowania homoseksualne, samce przestały bronić własnego terytorium, samice zaczęły być agresywne w stosunku do potomstwa, zanikały im instynkty rodzicielskie, niektóre samce w ogóle nie były zainteresowane samicami tylko dbaniem o własne futerko itp. Działo się dokładnie to co dzieje się z naszą cywilizacją. I wiesz co się na koniec stało? Stado zupełnie przestało się rozrastać i rozmnażać i ostatecznie wymarło. Naszą cywilizację też to czeka. Jesteśmy jak sawanci którzy wciąż rysują obrazy na piasku siedząc przy brzegu morza. Nasze cywilizacje rosną i upadają i tak od tysięcy lat. Nie potrafimy wykorzystywać historii, nie potrafimy się z niej uczyć.

Celem życia nie jest bezpieczeństwo, ciepełko, picie drinków pod palmami. Celem życia jest rozwój, podejmowanie wyzwań, ryzyko, eksploracja. Takim jesteśmy gatunkiem. Możemy pisać bajki, możemy mydlić sobie oczy że jest inaczej i że to zależy od naszego widzi mi się ale wystarczy chwila racjonalnego myślenia by zauważyć, że ktoś musi szyć buty by ktoś buty mógł nosić. Ktoś musi gotować by ktoś mógł jeść. Ktoś musi tworzyć hamaki by ktoś mógł wylegiwać się na plaży. Ktoś musi produkować alkohol by ktoś mógł pić drinki pod palmami. Czy gdybyśmy spytali kogoś na tej planecie czy jego marzeniem jest tworzenie hamaków dla ludzi pijących drinki pod palmami to jestem przekonany, że nie znaleźlibyśmy ani jednej osoby która by uznała, że zawsze o tym marzyła. Więc dlaczego ludzie to robią? Dlaczego są firmy które produkują hamaki? Dlatego, że dzięki temu mogą zarobić pieniądze które mogą wykorzystać do innych celów. A dlaczego jakiś człowiek zatrudnia się do produkcji hamaków? By zarobić pieniądze i utrzymać rodzinę. Na świecie nie ma równości. Nie każdy będzie właścicielem firmy produkującej hamaki. Nie każdy by tego chciał i nie każdy potrzebuje kupy pieniędzy. To komunizm próbował stworzyć taki system gdzie każdy ma po tyle samo, niezależnie od tego co robi. To socjalizm zabiera bogatym by dawać tym którzy nie chcą pracować. Musimy wrócić do podstaw, zacząć traktować człowieka jak kowala swojego losu i zwyczajnie mu nie przeszkadzać a wtedy każdy będzie realizował się na tyle na ile będzie chciał i na ile pozwoli mu jego potencjał.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Calcifer

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez GOLD » 12 lut 2016, o 01:54

Nie no, nie zgadzam się. Nie mówiłem, że mi się różnorodność nie podoba. Super, że sa inne dania w Paryżu, a Dubaj ma inne. Ale takie przeywższanie się w sensie, które jest lepsze, bo ma tradycje, nie jest dla mnie. Danie może należeć i do tych i do tych, bo jesteśmy na Ziemii we wspólnocie i wszystko co tu jest jest dostępne dla wszystkich.

Z illuminatami sie tez nie zgadzam. To przeciez sa ludzie, tacy zwyczajni, jak my. To, ze maja takie przekonania to nie znaczy, ze musicie dac wplynac im na siebie. Zreszta PP jest uniwersalne, wiec jesli robia zle dla kogos to robia zle dla siebie, poza tym nie da sie kogos skrzywdzic bez jego wlasnej woli i pozwolenia na to i zreszta kazdy jest jednoscia, wiec jesli maja wiedze, to wiedza, ze jesli krzywdza istoty to krzywdza siebie. Po prostu. Nie musicie sie obawiac, ze Was to dosiegnie, jesli tego nie wybieracie.

Happy, z tym celem zycia to juz zupelnie pojechales, nie zgadzam sie calkowicie. Ale okay, jesli chcesz sie meczyc, by przetrwac, to prosze. Ja wole "pic drinki pod palmami", zreszta moge to polaczyc, bo kocham akurat eksploracje i ryzyko, podejmowanie wyzwan, ale dobrze sie bawiac. :)

A czemu ludzie robia to co robia, w sensie te hamaki, czy alkohol? Bo sa to wersje tych ludzi, ktore dostrzegasz. Ale ich inne wersje sa pod tymi palmami i pija te drinki. To jest tylko iluzja, ze oni to robia. Ty tak to postrzegasz, bo takie masz przekonania.

Rozumiem, że myślicie inaczej, ale naprawde nie ma co sie denerwowac na mnie i wymyslac kolejnych twierdzen, ze tak nie jest, bo ja sie akurat nie dam przekonac, a tez nie chce, by ktos sie denerwowal z mojego powodu. :) Wole dawac Wam szczescie, wiec raczej rzadko udzielam sie w takich dyskusjach, ktore czesto wlasnie prowadza do takich starc przekonan. :)

Najbardziej mnie smieszy to, ze dalem kiedys wmowic sobie (bo spoleczenstwo dalo wmowic sobie), ze Illuminati to jacys nie ludzie, na ktorych z tego co mowicie PP nie dziala. XD Czy naprawde Wy twoerdzicie w ten sposob? Ze oni moga krzywdzic w taki sposob inne istoty i czuc sie dobrze przy tym? Im by sie to nie oplacalo, naprawde. Moze tego nie wiedza? Kwestia przekonan. Ale naprawde nie musicie na to pozwalac. To internet to tak w ten sposob naglosnil i teraz ludzie boja sie. A im zalezy na tym, by bylo glosno o nich, wiec ciesza sie, jesli ktos tworzy film, jacy oni sa zli. Jesli ma ten film na yt jeszcze miliony wyswietlen to oni sa szczesliwi, ze wiecej osob bedzie sie balo. :) Nie trzeba temu ulegac, to tez jest iluzja. :)

Jeju, czujcie się dobrze, bawcie się, po co Wy tak się na tym skupiacie? XD Ktos nas okrada z naszej tradycji, no i co? Zmiencie spojrzenie na to. Nie trzeba wcale walczyc, z nikim. :) Walczac z kims, walczysz ze soba. Nie dam sobie wmowic, ze jest inaczej. Wy dajecie im sile, tym Illuminatom, jesli uwazacie, ze moga tyle zmieniac, to automatycznie sie zgadzacie na to. :)

Papapa, pozdrawiam szczerze i goraco. :) Jeszcze nie z "pod palmy z drinkiem", ale wkrotce juz tak. XD Kocham Was! :)

Born1975
GOLD

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Duchowi nauczyciele