Papaji

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Papaji

Postprzez Renata » 12 lut 2016, o 19:43

dariaanna napisał(a):
renata17031 napisał(a):
GOLD napisał(a):Dobra, wyraziłem już co chciałem, nie mam ochoty dalej sie przedyskutowywac na te tematy, bo przeciez Wy wcale nie zmenicie przekonan, ani ja. To znam juz Wasze, a Wy znacie moje. :) To wystarczy. Ale dzieki, bo zawsze wyciagam duzo z takich rozmow. :) Ale pora sie przerzucic na inne wibracje, te pelne pieknej zgody. :)
Papapa. :*

Tak jest, Gold :)
Daria, dawaj tu jakiś radościowy filmik z U.G., czas na zabawę :D Trza podnieść wibracje do góry, bo nieco opadły :D Gold stara się jak może ale sam nie da rady :)

Jesteś pewna, ze tego chcesz? :D

Kocham to za mało powiedziane :D. Mi wystarczy, że na niego spojrzę to mi się buzia uśmiecha :D to jego hę? hę?
Wiesz co jest najlepsze, że on mówi, że nikomu nie da wolności, zrozumienia itp. A mnie on uwalnia :mrgreen:

A wiesz co mi się najbardziej spodobało? Gdy mówi, że przedtem i potem nie istnieje, chyba że dotyczy to proszku do prania :D
Niezły jest :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
dariaanna, GOLD
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez zdecydowana » 12 lut 2016, o 19:43

Ale być radosnym, nie znaczy wszystko akceptować ;)
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" Jan Paweł II

zdecydowana

Postprzez GOLD » 12 lut 2016, o 19:43

dream75 napisał(a):
zdecydowana napisał(a):
Ja wybieram świat w którym ludziom o coś chodzi. Wybieram świat w którym celem życia nie jest przeżycie i dobra zabawa. To właśnie dzisiejsza propaganda chce byśmy tak myśleli. Byśmy się cieszyli swoimi komputerami, telewizorami, domami, podróżami i żebyśmy wszystko koloryzowali, byśmy dopatrywali się tylko pozytywów. Zastanów się nad tym chwile, jakie to doskonałe narzędzie do prania mózgu. Wyobraź sobie, że na świecie istnieją pewne elity którym właśnie o to chodzi. Chcą byśmy stali się jak zwierzęta których jedynym celem jest się najeść, opić i dobrze się bawić.

??? Wcale mi o to nie chodzi ;) Przecież każdy ma jakieś pragnienia i takie widzi życie dla siebie, dąży do takiego :) Ty chcesz walczyć z niesprawiedliwością, inny chce podròżować, być politykiem, przedsiębiorcą, szarym pracownikem, filozofem itp. W tym momencie każdy z nas myśli o sobie, chcemy aby nasze życie takie było, bo wtedy jest nam ze sobą dobrze ;) Każdy z nas w tym momencie jest egoistą . Jeden chce być sterowany inny chce walczyć, a jeszcze inny ma jedno i drugie gdzieś :) Sami wybieramy czy chcemy się rozwijać czy nie. Skoro wszyscy pochodzimy z jednego źròdła i jesteśmy tu żeby doświadczać, to każda postawa jest prawidłowa.
Ja jestem akurat za radosnym podejściem do życia :D
Dużo uśmiechu dla wszystkich :)

Jak wyeliminują fizyczną gotówkę i pod skórą umieszczą Ci chip RFID, to też wciąż będziesz się cieszyć? Wiele osób pewnie będzie zadowolona i szczęśliwa, że może służyć swoim panom, bo nawet nie będą o tym wiedzieć, że są tylko niewolnikami. No a dziecku to nawet na lizak nie dasz, no bo jak, jeśli nie będzie gotówki. Za to inwigilacja będzie pełna. A jak się komuś nie spodobasz, to chipa Ci wyłączą i prawnie przestaniesz istnieć.

O to by do tego nie doszło walczymy ja, Emil i inne osoby. A robimy to po to, byśmy wszyscy mogli cieszyć się z życia. I tu koło się zamyka. Ja wiem, że wszystko jest możliwe. Tajemnica polega na tym, że to my musimy poprzez działanie doprowadzić do pożądanej sytuacji. Jak to mawiał Jezus: "Wiara bez uczynków martwa jest".

No i muszę jednak dodać. XD

Dream, Happy, MY CHCEMY WAM PRZEKAZAC ZE ZDECYDOWANA, ZE TAKIE RZECZY WCALE NIE FUNKCJONUJA W NASZEJ RZECZYWISTOSCI. NIE MA LUDZI, KTORZY CHCA TO ZROBIC, CO PISZECIE. I MOWIMY WAM, ZE MOZECIE SIE PRZENIESC DO TEJ RZECZYWISTOSCI, W KTOREJ TAKICH RZECZY PO PROSTU NIE MA. JEST SZCZESCIE, MILOSC, A LUDZIE CHCA DOBRZE DLA INNYCH I TAKIMI OSOBAMI I HISTORIAMI SIE OTACZAMY, BO MOZEMY CZYM CHCEMY.

JEST WSZYSTKO, WIEC ROWNIE DOBRZE MOZECIE SIE NA TYM SKUPIAC, ZE KTOS CHCE ZNIEWOLIC TE PLANETE I TEGO BEDZIECIE DOSWIADCZAC, A MOZECIE SIE NA TYM SKUPIAC, ZE JEST MILOSC I LUDZIE CHCA DOBRZE DLA TEJ PLANETY I CHCA UWOLNIC WSZYSTKICH I WTEDY TEGO BEDZIECIE DOSWIADCZAC.

To wszystko. :)
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowanie od
Kokos
GOLD

Podziękował : 474 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 20:08

Gold 20 lat temu myslałem podobnie jak Ty. Wizualizowałem sobie sukces, luksusowe wille i samochody. Wierzyłem w to bardzo. I co? I kapa. A wiesz dlaczego? Bo zabrakło jednej rzeczy: DZIAŁANIA. Teraz mam pomysł i działam. Nie wiem jeszcze czy to wypali, ale sprawy idą do przodu. Działanie jest największym sekretem PP. Jeśli zrozumiecie te prostą zalezność, to wszystko bedzie dla Was mozliwe.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 3
Calcifer, GOLD, Kokos
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Renata » 12 lut 2016, o 21:05

Nie chciałabym opowiadać się po żadnej ze stron, bo każdy z nas ma to, o czym myśli. Nikt nie może nas przekonać do tego, że to, w co wierzymy, jest niewłaściwe.
Mimo wszystko bliżej mi jednak do poglądów Dreama i Happy'ego, ale to co pisze Gold, też ma dla mnie sens. Już kiedyś przerabialiśmy ten temat (sprawa uchodźców budziła dużo emocji) i uważam, że to, iż obok pewnych spraw przechodzimy obojętnie, nie znaczy, że nie mają na nas wpływu.
Nasze życie jest takie, jakim czyni go nasze postrzeganie i w wielu, bardzo wielu kwestiach można wykorzystać to, o czym mówi Gold. Dzięki temu można uczynić nasze życie nie tylko znośnym, ale nawet spełnionym i szczęśliwym. Nic tak dobrze nie wpływa na człowieka, jak myślenie, że wszystko jest jak najlepiej...
Ale są pewne sprawy, przy których takie myślenie jest zaprzeczeniem prawdy. To tak, jakby człowiek założył różowe okulary i poszedł w sam środek wojny i twierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Do niczego nikogo nie zamierzam przekonywać, szanuję poglądy jednych i drugich. Właściwie poprzez odmienne zdanie możemy uczyć się, jak siać miłość, bo tylko ona tak naprawdę się liczy. Tak więc Miłości Wszystkim :)

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 3
Born1975, Calcifer, GOLD
Renata

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 21:24

Renia temu co pisze Gold brakuje działania. Jeśli doda działanie do tego w co wierzy, to może daleko zajść. Każdy ma jakieś obawy i to powstrzymuje nas przed działaniem. Zamiast działać, wolimy wierzyć, że poprzez samo myślenie osiągniemy cel. To jest po prostu niespójne. Wszechświat chce nam dać, to o czym marzymy, a my przez brak spójności wysyłamy sprzeczne sygnały i wynik końcowy jest jaki jest.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 3
Calcifer, GOLD, Renata
Born1975

Postprzez Renata » 12 lut 2016, o 21:29

dream75 napisał(a):Renia temu co pisze Gold brakuje działania. Jeśli doda działanie do tego w co wierzy, to może daleko zajść. Każdy ma jakieś obawy i to powstrzymuje nas przed działaniem. Zamiast działać, wolimy wierzyć, że poprzez samo myślenie osiągniemy cel. To jest po prostu niespójne. Wszechświat chce nam dać, to o czym marzymy, a my przez brak spójności wysyłamy sprzeczne sygnały i wynik końcowy jest jaki jest.

Przerabialiśmy to już na tym forum :)
viewtopic.php?p=8329#p8329

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Renata

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 21:32

Tak wiem Renia, ale bez Golda. Goldzik poczytaj sobie tamten temat i wyciągnij wnioski :)

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
GOLD
Born1975

Postprzez GOLD » 12 lut 2016, o 21:54

Przerabiałem te tematy setki chyba razy, Dream. :) No i wyciagnalem tekie z tego wnioski, ze myslenie to dzialanie. Mozna spojrzec na to w ten sposob. :)

Ja wiem, ze mozna cos "przyciagnac" za pomoca czystej mysli, nie musisz biegac po to i szukac gdzies opcji. To moze po prostu do Ciebie przyjsc samo i wiem co mowie, bo sprawdzilem to wszystko w praktyce. :) A dzialac to dzialam w tym momencie bardzo duzo, bo otworzylem sobie firmę, pozatrudnialem juz pierwszych ludzi, no i nie chwalac sie bardzo dobrze wszystko idzie i rozwoj, a raczej jego predkosc nie dawala mi na poczatku spac w nocy, bo tak bylem podekscytowany, ale juz to ogarnalem, hahaha. :D To moja pierwsza firma, wiec dlatego takie emocje. :) Ale stworzylem sobie juz w sumie niewielki pasywny dochod i zarabiam nawet jak spie. XD Nie sa to kwoty w sumie jeszcze o jakich marzę, ale będa. :)

A wracajac do tematu to niczego nie mozecie zwalczyc, pokonac, unicestwic, bo wszystko to jest na raz i mozecie sie przeniesc do rzeczywistosci, w ktorej tego juz nie bedziecie doswiadczac, ale tak na prawde, to wcale nie zniknelo, a wciaz jest w tej poprzedniej rzeczywistosci, wiec WALKA NIE MA SENSU! :)
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowania - 2
dariaanna, Renata
GOLD

Podziękował : 474 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez Born1975 » 12 lut 2016, o 22:07

Gold, a skąd w mojej rzeczywistości w Europie wzięło się tylu muzułmanów, skoro mnie coś takiego przez myśl nie przeszło? Jaki był w tym mój udział? W Twojej rzeczywistości też są muzułmanie w Europie, temu chyba nie zaprzeczysz.

Gold to są trudne tematy. Ja wiem, że mnie osobiście nic nie grozi, bo na de mną czuwa Opatrzność, ale innym może się stać krzywda. Jak wybrać taką rzeczywistość, gdzie będę będę nieśmiertelny i moje fizyczne ciało zabiorę do nieba? Nie znasz odpowiedzi, Ty wciąż szukasz prawdy. Gdyby było inaczej, nie byłoby Cię na tym forum.I to tyczy się każdego z nas.
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Duchowi nauczyciele