Jezus

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Jezus

Postprzez magicmind » 28 paź 2014, o 23:40

Uważaj Madżiku, bo cię jeszcze opętam :lol:

:lol: :lol: :lol:

Tak, wściekam się, bo jak ksiądz mówi bzdury, to się denerwuję ,że tracę czas. Ale chyba nie jest ze mną tak źle ;)

A no tak jak mówi bzdury to nie ma co słuchać :) ale można sie pomodlić samemu wtedy :)

bo jak pamiętasz chlapnęliśmy tu ostatnio wodę święconą dla spokojności ducha i żadnych skutków ubocznych nie stwierdziłam :mrgreen:

hehe no ciekawe czy wszyscy ta libacje przeżyli bez żadnych skutków ubocznych :D :)
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez Portmonetka » 28 paź 2014, o 23:50

magicmind napisał(a):A no tak jak mówi bzdury to nie ma co słuchać :) ale można sie pomodlić samemu wtedy :)

Ja tam wolę rozmawiać z Bogiem na osobności, po co ksiądz i inni mają podsłuchiwać? ;)
Są dwie rzeczy, które na­pełniają duszę podzi­wem i czcią,niebo gwiaździs­te na­de mną i pra­wo mo­ral­ne we mnie.
Są to dla mnie dowody, że jest Bóg na­de mną i Bóg we mnie.
Portmonetka

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez magicmind » 29 paź 2014, o 10:45

Portmonetka napisał(a):
magicmind napisał(a):A no tak jak mówi bzdury to nie ma co słuchać :) ale można sie pomodlić samemu wtedy :)

Ja tam wolę rozmawiać z Bogiem na osobności, po co ksiądz i inni mają podsłuchiwać? ;)

Masz racje ... w Bibli jest napisane ,że nie bedziesz miał Bogów cudzych przede mna...
Nie będziesz modlić się do rzeźb ani obrazów ,żadnego stworzenia...

Kiedy patrzę na krzyż to często mam wrażenie ,ze to profanacja męczeńskiej śmierci Jezusa...
Zobaczcie na wszystkie okultystyczne symbole głów kościoła.. to jak się ubierają... jak królowie...
to jak się wywyższają ponad lud... każą całować pierścień, klękać przed nimi...
Zaryzykuję śmiała tezę ,że to kapłani szatana...

Jezus czego innego nauczał.. Jezus obmył uczniom nogi, on chciał aby wszyscy ludzie byli równi...
Kościół jest pełen pychy...
Na Jana Pawła ludzie mówili Ojciec Święty... jaki kurna to ojciec? Jest tylko Bóg Ojciec...

Apostołowie nie odziewali się tak, nie zbierali kasy, nie pławili sie w luksusach, za udzielaną naukę i sakramenty nie brali kasy, nie nosili ze sobą rzeźby Jezusa , czy krzyża z Jezusem umęczonym...
magicmind

Postprzez Kinia » 29 paź 2014, o 11:15

magicmind napisał(a):

Masz racje ... w Bibli jest napisane ,że nie bedziesz miał Bogów cudzych przede mna...
.

Ciekawe, wczoraj jak Jehowy podrzucili swoją lekturę identyczne zdanie napisane było jak to przez magicminda - naszła mnie myśl, że też to czytałeś :lol: :lol:

A na poważnie, jeśli nie macie bogów cudzych przede mną to czemu dużo osób modli sie do św. Antoniego, św. Józefa, św.Faustyny itd. Zaraz napiszecie, że przez wstawiennictwo ale czemu nie kierujecie próśb bezpośrednio do boga tylko do pośredników - w końcu nie będziecie miec bogów cudzych przed mną. I tak wiem, że nie odpiszecie bo wy trudne pytania omijacie ale ok, zadam je
Kinia

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez magicmind » 29 paź 2014, o 11:22

Kinia napisał(a):
magicmind napisał(a):

.

Ciekawe, wczoraj jak Jehowy podrzucili swoją lekturę identyczne zdanie napisane było jak to przez magicminda - naszła mnie myśl, że też to czytałeś :lol: :lol:

A na poważnie, jeśli nie macie bogów cudzych przede mną to czemu dużo osób modli sie do św. Antoniego, św. Józefa, św.Faustyny itd. Zaraz napiszecie, że przez wstawiennictwo ale czemu nie kierujecie próśb bezpośrednio do boga tylko do pośredników - w końcu nie będziecie miec bogów cudzych przed mną. I tak wiem, że nie odpiszecie bo wy trudne pytania omijacie ale ok, zadam je

Ja nie modlę się do żadnych pośredników...
Jedynym pośrednikiem jest Jezus... :)
Nawet do Matki Boskiej się nie modle :)

Ale niektórzy twierdza ,ze to pomaga i nie widzą w tym nic złego.. ja sam nie wiem...
Wydaje mi się ,ze jak ktoś nie wierzy w konkretnego Boga to powinien modlić sie tak jak Alterego...
Boże jedyny i najprawdziwszy, boże dobroci i miłości... :)
magicmind

Postprzez kasia_kmoch » 29 paź 2014, o 23:10

Portmonetka napisał(a):
magicmind napisał(a):Przyjdź do mnie ja cie wyspowiadam i zrobię ci egzorcyzmy :D :)

Jak się wściekasz na mszy to wiedź ,że coś się dzieje :lol: :lol:

Tak, wściekam się, bo jak ksiądz mówi bzdury, to się denerwuję ,że tracę czas. Ale chyba nie jest ze mną tak źle ;) bo jak pamiętasz chlapnęliśmy tu ostatnio wodę święconą dla spokojności ducha i żadnych skutków ubocznych nie stwierdziłam :mrgreen:

Mają takie same rozterki, usłyszałam: chodzisz do kościoła dla Boga a nie dla księdza :)
kasia_kmoch

Podziękował : 0 raz

Postprzez kasia_kmoch » 29 paź 2014, o 23:12

Portmonetka napisał(a):
magicmind napisał(a):Przyjdź do mnie ja cie
Tak, wściekam się, bo jak ksiądz mówi bzdury, to się denerwuję ,że tracę czas. Ale chyba nie jest ze mną tak źle ;) bo jak pamiętasz chlapnęliśmy tu ostatnio wodę święconą dla spokojności ducha i żadnych skutków ubocznych nie stwierdziłam :mrgreen:

Mają takie same rozterki, usłyszałam: chodzisz do kościoła dla Boga a nie dla księdza :)
kasia_kmoch

Postprzez kasia_kmoch » 29 paź 2014, o 23:22

Dobranoc, Kochani!!
kasia_kmoch

Postprzez magicmind » 31 paź 2014, o 09:46

To jest fajne! :D :)

Jakby tak śpiewali w kościołach to z chęcią będę chodził :D
magicmind

Postprzez kasia_kmoch » 31 paź 2014, o 20:40

Uwielbiam; jedna z najfajnieszych piosenek :D wybierz się na chór gospel, czasem są warsztaty gospelowe, albo do kościoła protestanckiego - tam tak śpiewają :D
kasia_kmoch

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Duchowi nauczyciele