Zbigniew Jan Popko

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Zbigniew Jan Popko

Postprzez stokrotkaaa » 6 paź 2019, o 17:24

Witam. Czy ktoś korzystał z usług Pana Popko i wie jaką ma trafność odczytów ze skal astralnych, którymi się posługuje ? Czy warto się tym sugerować ?
stokrotkaaa

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 6 paź 2019, o 19:49

stokrotkaaa napisał(a):Witam. Czy ktoś korzystał z usług Pana Popko i wie jaką ma trafność odczytów ze skal astralnych, którymi się posługuje ? Czy warto się tym sugerować ?

Jesteś gotowa oddać swoją przyszłość w ręce drugiego człowieka ?
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 399 razy

Postprzez Born1975 » 6 paź 2019, o 22:00

stokrotkaaa napisał(a):Witam. Czy ktoś korzystał z usług Pana Popko i wie jaką ma trafność odczytów ze skal astralnych, którymi się posługuje ? Czy warto się tym sugerować ?

Mój znajomy tak się zafascynował tym panem, że wylądował w wariatkowie. I piszę to poważnie. To, co opowiada pan Popko to albo wymysł jego fantazji, albo bardzo niskie poziomy duchowości. Szkoda czasu, pieniędzy, nerwów i ewentualnych wizyt u kogoś, kto potem naprowadzi nasze myślenie na właściwe tory.

Co do samych skał astralnych.... można iść do wróżki, efekt będzie ten sam (niczego się nie dowiesz konkretnego), ale bez bełkotu, który ciężko zrozumieć.
Born1975

Podziękował : 856 razy
Otrzymał podziękowań: 609 razy

Postprzez stokrotkaaa » 7 paź 2019, o 04:50

Dziękuje za odpowiedzi. Nie skorzystam. Mam w rodzinie chłopca, który cały czas narzeka na ból w klatce, konsultowaliśmy to z lekarzami, każdy rozkłada ręce. Poszliśmy do psychologa, bo myśleliśmy, że dziecko wymyśla, może Hipochondria? Psycholog również nie zauważył u Niego jakiś nieprawidłowości wiec jesteśmy bezradni.11
Ból nie ustał. Pomyślałam o Panu Popko i Jego skałach. Być może On odczytałby coś, czego My nie dostrzegamy, ale po opiniach uważam, że to strata czasu.
Dziękuje :)
stokrotkaaa

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 7 paź 2019, o 06:14

stokrotkaaa napisał(a):Dziękuje za odpowiedzi. Nie skorzystam. Mam w rodzinie chłopca, który cały czas narzeka na ból w klatce, konsultowaliśmy to z lekarzami, każdy rozkłada ręce.

Bol w klatce piersiowej u dzieci jest w w większości przypadków spowodowany przez dolegliwości układu miesniowo-szkieletowego, bardzo możliwe że wizyta u fizjoterapeuty/rehabilitanta pomoże.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 399 razy

Poprzednia strona

Powrót do Duchowi nauczyciele