Skąd się wziął Wasz nick?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Skąd się wziął Wasz nick?

Postprzez Likana » 6 mar 2018, o 23:18

a ja już nie pamiętam skąd się wziął mój nick :-/
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez osa » 7 mar 2018, o 00:17

"Osa'" potrafi użądlić . Niestety wtedy najczęściej kończy żywot :o . Ja też potrafię użądlić. Na całe szczęście potem spada mi tylko nastrój, a nie kończę żywota :D
osa

Podziękował : 101 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez vint » 11 mar 2018, o 18:37

Vint to "skrót" od vinter. Czyli zima po duńsku, szwedzku i norwesku.
Uwielbiam wszystkie pory roku, ale zima ma jakiś taki szczególny czar. Lubię to przyjemne wyciszenie otaczającego mnie świata gdy z szarych chmur pada śnieg. Czasem jak się porządnie wsłuchać, to można to usłyszeć (zasadniczo wtedy kiedy płatki są duże i mokre). A czemu po "skandynawsku"? A jakoś tak wyszło. Ładnie wygląda :D.
vint

Podziękował : 1 raz

Postprzez dinka » 11 mar 2018, o 18:55

A ja nie byłam kreatywna i skorzystałam ze zdrobnienia mego imienia.
Bądź głosem a nie tylko echem....
dinka

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Rose » 26 mar 2018, o 19:30

U mnie to się chyba wzięło od Rose z Titanica :D Zawsze lubiłam to imię. Poza tym... lubię róże :sun
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez Clover » 26 mar 2018, o 20:02

@Rose- a wiesz, że dziś pomyślałam o tym, że potencjalne imię dla potencjalnej córeczki mogłoby być Róża? Choć w wersji ang ma większy urok :)
Clover- ze względu na to, że mam szczęście... znajdywać czterolistne koniczynki. Nawet zebrałam kilka i podałam dalej, a po za tym zawsze mam jedną przy sobie :D
Clover

Podziękował : 3 razy

Postprzez Rose » 26 mar 2018, o 20:54

Clover, a to stąd ta koniczynka na awatarze :D Też uważam, że Rose brzmi ładniej, ale nasza polska Róża także ma coś w sobie :sun
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez Kmicic » 26 mar 2018, o 22:52

W okolicach 2012r nagrałem z kolegą gameplay który rzuciliśmy na YT i tam komentując grę przywitałem się z widzami nazywając siebie Kmicic'em :P Po czym nagrałem pół zwrotki własnych rapsów pod tym nickiem artystycznym :haha: i wreszcie ostatnio filmik na YT również gameplay :D i tak oto zostało do teraz kumple wołają mnie tym przezwiskiem :P
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Slonce » 27 mar 2018, o 09:22

Co do mojego nicku to pamiętam jak szukałam jakiejś nazwy, która by do mnie pasowała i tak pomyślałam że słońce kojarzy mi się z pozytywizmem, z taka fajną energią i szczęściem
:sun I tak przy tym zostałam choć też na początku miałam mieć tylko imię :kwiatek
Slonce

Podziękował : 130 razy
Otrzymał podziękowań: 205 razy

Postprzez emerald » 27 mar 2018, o 15:39

Zorja napisał(a):Mój wziął się od polowania (udanego) na zorzę polarną. Fascynuje mnie to zjawisko. Chwilę potem czytałam Amerykańskich Bogów gdzie jako bohaterki pojawiają się Zorje (czyli zorze). I w tym samym roku kupiłam konia o imieniu Aurora (Aurora Borealis to właśnie zorza polarna). No i ładnie brzmi:)

Przyznam się, ze zaintrygowal mnie Twoj nick i jak tylko ten wątek powstał sobie myślałam, ze fajnie by bylo jakby Zorja napisała skad pomysl :wstydnis ciekawość potegowal fakt, ze gugle jako 1 z opcji pokazywalo ukrainski klub piłkarski :roll:
nie zostawiaj swoich wibracji samopas

Za ten post autor emerald otrzymał podziękowanie od
Zorja
emerald

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje