Skąd się wziął Wasz nick?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Skąd się wziął Wasz nick?

Postprzez TheMe » 4 mar 2018, o 22:10

Ja wcześniej miałam inny nick ale musiałam zmienić. Pamiętam że kręciłam się po necie i trafiłam na obrazek jakieś dziewczyny gdzie pisała że jesteśmy żonami, matkami, córkami, pracownicami, kochankami, przyjaciółkami itd ale najważniejsze żeby nie zgubić w tym wszystkim siebie i tego jak my siebie widzimy stąd zwykłe albo raczej niezwykłe ''ja'' no i spodobało mi się to więc jestem ''TheMe'' ;)
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez Born1975 » 4 mar 2018, o 22:37

Mój obecny nick nie pozostawia złudzeń, że wziął się od roku w którym się urodziłem :D
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 835 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez Aurora » 4 mar 2018, o 22:42

Aurora jest postacią z Mobile Legends. Jako, że w gry nigdy nie grałam, więc powolutku ogarniałam śledzenie mapy, uderzanie w przeciwnika, odpowiednie wciskanie obron, pomocy itd. Byli strzelcy, uzdrowiciele i inne takie... Aurorę wypróbowałam i od razu mi się spodobała! Jest magiem, Królową Lodu, władcza i zimna. Wyprostowana, w przedstawieniu daje obraz swoich mocy i z godnością siada na tronie. Bardzo kobieca:)) Zamraża innych machnięciem ręki; żeby zatrzymać i zamrozić całą grupę potworów, musi po prostu jakiś czas zbierać siły. Nie ważne, czy to są boty czy postaci przeciwnej drużyny- jej najmocniejszy atak (który mogę stosować najrzadziej) działa na wszystkich. W pojedynczym ataku moc wzrasta z każdym uderzeniem- zaczynamy od delikatnych zaklęć rzucanych w przeciwnika, które są coraz mocniejsze.
Aurora

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez feniks » 5 mar 2018, o 00:47

Feniks - jak ten mistyczny ptak który sie odradza z popiołów
ludzie z 13 w dacie są właśnie jak feniksy, wiec stąd mój nick.
feniks

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez emerald » 5 mar 2018, o 17:53

Moj nick nawiązuje do Szmaragdowej Wyspy, koloru zielonego oraz oczywiscie kamieni szlachetnych. Kojarzy mi się z pewnymi konceptami do ktorych mam swego rodzaju sentyment
nie zostawiaj swoich wibracji samopas
emerald

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez cat_ » 5 mar 2018, o 18:04

Zawsze chadzam swoimi ścieżkami, ciężko moje decyzje podciągnąć pod jakiekolwiek szablony. Rodzice nigdy nie mogli mnie poskromić i zrozumieć moich działań, w związku z czym przylgnęła do mnie w domu ksywka kot :D
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 104 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy

Postprzez SnowWhite » 5 mar 2018, o 19:40

Usłyszałam wcześniej od fryzjerki, że mam urodę jak Królewna Śnieżka, poza tym w tamtym czasie ogładałam "Once Upon a Time" a postać Snow White mi się podobała... i tak wyszło :D
SnowWhite

Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez megip1 » 5 mar 2018, o 20:40

Mój nick nie trudno rozszyfrować ;) jest od mojego imienia i pierwszej litery nazwiska, kiedyś mój mail tak się zaczynał, a że samo megip było zajęte to dodałam "1". I tutaj postanowiłam go używać :)
megip1

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez cabochard » 5 mar 2018, o 20:53

Cabochard od mojego signature scent, po francusku znaczy "uparciuch", co jest również jedną z moich cech charakteru.
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Zorja » 6 mar 2018, o 22:23

Mój wziął się od polowania (udanego) na zorzę polarną. Fascynuje mnie to zjawisko. Chwilę potem czytałam Amerykańskich Bogów gdzie jako bohaterki pojawiają się Zorje (czyli zorze). I w tym samym roku kupiłam konia o imieniu Aurora (Aurora Borealis to właśnie zorza polarna). No i ładnie brzmi:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje