Fragmenty z Rozmów z Bogiem

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Fragmenty z Rozmów z Bogiem

Postprzez James » 19 cze 2014, o 15:31

Po trzecie :D :)
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Calcifer » 19 cze 2014, o 15:31

James napisał(a):
dream75 napisał(a):Happy idąc takim tropem można też wysnuć wniosek, że PP to wymysł iluminatów, by mamić tłumy. Byc może dla mas jest tylko część wiedzy, ta najmniej przydatna, a jak komuś coś się sprawdzi to jest wielkie halo. A całość sekretu znają nieliczni i robią sobie co im się podoba. Jesli jednak elity znają cały sekret, to dlaczego miałyby działać na szkodę innych, skoro wszyscy stanowimy jedno? Coś w tej teorii nie pasuje, gdzieś musi tkwić błąd.

Tu się zgadzam. Na przykład wyobraźmy, że MY za jakiś czas będąc milionerami nagrywamy taki film o PP, promujemy go itd. I wtedy powiedzmy, że jakieś młode osoby, tak jak my teraz byłyby sobie na forum o PP i zastanawiały się: "Czemu oni (MY) się tyle dorobili, są milionerami, a my nawet nie możemy przyciągnąć dobrego samochodu - może nie mówią nam wszystkiego o PP, może to tylko część?" Ta sama zasada, a przecież mówilibyśmy o wszystkim co wiemy na temat PP...

Zresztą w "The Secret" o którym mówimy, występują bardzo dobre, a nawet powiem "czyste" osoby, które bardzo pragną się dzielić tym i pomagać innym - Jest tam Esther Hicks, Bob Proctor, John Assaraf - można łatwo wyczuć, że są to pozytywnie nastawione osoby chętne do pomocy - kocham ich i nie twierdzę, że ukrywają jakiś fragment PP przed nami, bo to można z łatwością wyczuć...

A jaki sukces osiągnął Bob Proctor, Ester Hicks, John Assaraf zanim zaczęli mówić o sukcesie? :) Myślałeś kiedyś nad tym? :) Że ludzie Ci teraz są milionerami, bo zaczęli mówić o PP? :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 442 razy

Postprzez Born1975 » 19 cze 2014, o 15:33

Happy, weź pod uwage to, że zakon iluminatów został powołany do istnienia o ile dobrze pamietam w 18 wieku. Oni zawsze działali z ukrycia. Hitler to trochę inna bajka. To co robia iluminaci czy inni masoni, robią od dawna.

W wieku 12 lat zacząłem studiować Biblie ze Świadkami Jehowy. Byłem zachwycony. Ta religia o wiele bardziej trzyma sie kupy niż katolicyzm. Nie ma niezrozumiałych dogmatów. Wszystko w niej na pozór jest proste. Nie ma nauki o nieśmiertelnej duszy. Jest tylko fizyczne ciało i ewentualne zmartwychwstanie do życia wiecznego na ziemi. Niebo istnieje, lecz tam przebywa Bóg, anioły i 144000 osób zabranych z ziemi, by razem z Chrystusem panować nad swiatem. To taki rząd swiatowy. Piekła oczywiście nie ma, tak samo jak czyścca. Swiadkowie Jehowy w czasach gdy ja z nimi badałem Biblie (lata 1987 do 1990) głosili, że osoby, które zyły w roku 1914 przezyją Armagedon i będą mogły żyć wiecznie na rajskiej ziemi. Oczywiście nie wszystkie osoby, tylko te które są Świadkami Jehowy. Teraz się z tego wycofano, bo te osoby miałyby minimum 100 lat. To sprawiło, że poddałem w wątpliwość ich religię. Zacząlem ją badać w innych źródłach niż tylko ich własne pisma.I co sięokazuj? Że załozyciel Towarzystwa Strażnica był masonem, że został pochowany w jakiejś piramidzie. Zapytałem o to pena kobietę będącą Świadkiem Jehowy, nie potrafiła mi nic mądrego odpowiedzieć. Jak ją zapytałem czy badają tego typu rzeczy, to odpowiedziała, że tak. Więc zapytałem, czy osobiście szuka informacji w innych źródłach niż ich własne pisma. I znowu konsternacja na twarzy i brak odpowiedzi.

Dziś uważam, że ruch Świadków Jehowy to nic innego jak część NWO, choć sami członkowie nie są tego świadomi. Pewnie tylko Ci na górze wiedzą o co chodzi. Wystarczy poczytać jakąkolwiek książkę wydaną przez Towarzystwo Strażnica i zobaczycie dużą zbiezność z teoriami NWO.

Dla mnie zastanawiające jest to, że Hitler tak bardzo tępił Świadków Jehowy. Może wiedział coś czego my nie wiemy.
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 869 razy
Otrzymał podziękowań: 625 razy

Postprzez Calcifer » 19 cze 2014, o 15:37

Co do świadków Jehowy to mam bardzo podobne zdanie, ale nie będę się rozwodził na ten temat :) Zgadzam się z Tobą, że są o wiele bardziej autentyczni niż KK ale że mogą mieć dużo wspólnego z NWO :)

Całkiem możliwe, że Hitler chciał NWO ale po swojemu, on po prostu chciał rządzić światem a Iluminatom się to nie podobało, dlatego udaremnili jego działania, mimo że były takie same jak ich :)

Calcifer

Postprzez James » 19 cze 2014, o 15:43

Happy napisał(a):
James napisał(a):
dream75 napisał(a):Happy idąc takim tropem można też wysnuć wniosek, że PP to wymysł iluminatów, by mamić tłumy. Byc może dla mas jest tylko część wiedzy, ta najmniej przydatna, a jak komuś coś się sprawdzi to jest wielkie halo. A całość sekretu znają nieliczni i robią sobie co im się podoba. Jesli jednak elity znają cały sekret, to dlaczego miałyby działać na szkodę innych, skoro wszyscy stanowimy jedno? Coś w tej teorii nie pasuje, gdzieś musi tkwić błąd.

Tu się zgadzam. Na przykład wyobraźmy, że MY za jakiś czas będąc milionerami nagrywamy taki film o PP, promujemy go itd. I wtedy powiedzmy, że jakieś młode osoby, tak jak my teraz byłyby sobie na forum o PP i zastanawiały się: "Czemu oni (MY) się tyle dorobili, są milionerami, a my nawet nie możemy przyciągnąć dobrego samochodu - może nie mówią nam wszystkiego o PP, może to tylko część?" Ta sama zasada, a przecież mówilibyśmy o wszystkim co wiemy na temat PP...

Zresztą w "The Secret" o którym mówimy, występują bardzo dobre, a nawet powiem "czyste" osoby, które bardzo pragną się dzielić tym i pomagać innym - Jest tam Esther Hicks, Bob Proctor, John Assaraf - można łatwo wyczuć, że są to pozytywnie nastawione osoby chętne do pomocy - kocham ich i nie twierdzę, że ukrywają jakiś fragment PP przed nami, bo to można z łatwością wyczuć...

A jaki sukces osiągnął Bob Proctor, Ester Hicks, John Assaraf zanim zaczęli mówić o sukcesie? :) Myślałeś kiedyś nad tym? :) Że ludzie Ci teraz są milionerami, bo zaczęli mówić o PP? :)

Wykorzystali wiedzę nabytą na korzyść wszystkich, a w tym swoją - nie ma nic w tym złego, robią co lubią - motywują innych, mówią o tym, cieszą się Życiem - to dobrze. Nie trzeba pracować w jakiejś branży, która Cię nie kręci, by POTEM móc robić to na co masz ochotę - oni zaczęli odnajdować się w tym, co uznali za swoją MISJĘ podczas obecnego Życia - uświadamianie innych. :)

A jeśli chodzi o religię - wyznajecie jakąś obecnie?
James

Postprzez Calcifer » 19 cze 2014, o 15:48

James napisał(a):
Wykorzystali wiedzę nabytą na korzyść wszystkich, a w tym swoją - nie ma nic w tym złego, robią co lubią - motywują innych, mówią o tym, cieszą się Życiem - to dobrze. Nie trzeba pracować w jakiejś branży, która Cię nie kręci, by POTEM móc robić to na co masz ochotę - oni zaczęli odnajdować się w tym, co uznali za swoją MISJĘ podczas obecnego Życia - uświadamianie innych. :)

A jeśli chodzi o religię - wyznajecie jakąś obecnie?

To bardzo idealistyczne co mówisz, ja osobiście aż tak kolorowo na to nie patrzę :) Ci ludzie pojawili się znikąd i jedyny sukces jaki odnieśli to... mówienie o sukcesie :) Dla mnie to przynajmniej zastanawiające, że Ci ludzie wyłonili się jak z podziemia, że film "The Secret" był tak bardzo promowany, że największy show w Stanach Oparah Winfrey, tak bardzo ich promowało :)

Ja nie wyznaje, żadnej religii, ale dla mnie świetną koncepcje mają Unitarianie :)

Calcifer

Postprzez Born1975 » 19 cze 2014, o 15:52

Mozna powiedzieć, że z Napoleonem było podobnie jak z Hitlerem.

James, wyczytałem kiedyś, że Bob Proctor miał problemy z prawem, choć nie wiem ile w tym prawdy.

Chcę zwrócić uwage na jeszcze jedną rzecz. Banki centralne takie jak amerykański FED wcale nie są państwowe. Należą do osób prywatnych. Państwo pozycza pieniadze od takiego banku na procent. Gdy pieniedzy brakuje, państwo znów pozycza pieniadze na procent. Gdy pieniędzy brakuje.... To tworzy dług, którego po prostu nie da się spłacić, gdyż kontrolę nad podażą pieniędzy mają osoby prywatne. Poszczególne państwa są coraz bardziej zadłuzone i nigdy z tych długów nie wyjdą. Jakie to stwarza zagrozenie to możemy sobie tylko wyobrazić. Problem tkwi w tym, że pieniądz nie opiera się na zadnym parytecie. Tak naprawdę, to już nie są pieniadze, tylko środki płatnicze. Weźcie jakikolwiek banknot i zobaczcie co na nim pisze: "Banknoty emitowane przez Narodowy Bank Polski są prawnym środkiem płatniczym w Polsce." Róznica między pieniądzem, który musi mieć parytet, a środkiem płatniczym, który go mieć nie musi jest więc ogromna. Środki płatnicze mogą być drukowane bez opamietania, gdyż nie muszą mieć w niczym pokrycia. To dopiero jest manipulacja.
Born1975

Postprzez James » 19 cze 2014, o 16:06

Bashar tu idealnie o tym powiedział

Nie chce mi się tego cytować, bo filmik trwa tylko 2 minuty, więc każdy może go obejrzeć i wyciągnąć co chce. Ale po co się na tym SKUPIAĆ, na NWO itd., nie musimy tego doświadczać, jeśli nie chcemy, bo przecież my

NIE PO TO TU JESTEŚMY BY Z KIMŚ LUB CZYMŚ WALCZYĆ, A RACZEJ BY SIĘ BAWIĆ! :)
James

Postprzez Born1975 » 19 cze 2014, o 16:11

I jeszcze jedna sprawa przyszła mi do głowy. Jesli weźmiecie listę 100 najbogatszych osób, czy to w Polsce czy na swiecie, to tam nigdy nie pisze ile dana osoba ma pieniedzy, tylko na ile wyceniany jest jej majątek. Ciekawe dlaczego?

W latach osiemdziesiątych Totalizator Sportowy wprowadził kumulację w duzym lotku. Najwieksza komulacja jaka padła to było 13 milionów. Zarobki w tamtych czasach były w tysiącach. Czyli powiedzmy, że zarobki wzgledem komulacji były takie jak dzisiaj. W latach dziewięcdziesiątych nastąpiła denominacja złotówki. Te 13 baniek nagle było warte 1300 złotych. Jeśli osoba, która wygrała tą komulację trzymała pieniądze w banku, to nagle z milionera stała sie zwykłym Kowalskim. Jeśli za te pieniadze kupiła jakies nieruchomości, ziemię czy cokolwiek innego co posiada wartość, to dziś nadal jest milionerem. To oznacza tylko tyle, ze pieniądze (a raczej srodki płatnicze) nie posiadają zadnej wartości. Osoby bogate nie trzymają pieniedzy w banku, bo wiedzą czym to grozi.
Born1975

Postprzez Calcifer » 19 cze 2014, o 16:12

James napisał(a):Bashar tu idealnie o tym powiedział

Nie chce mi się tego cytować, bo filmik trwa tylko 2 minuty, więc każdy może go obejrzeć i wyciągnąć co chce. Ale po co się na tym SKUPIAĆ, na NWO itd., nie musimy tego doświadczać, jeśli nie chcemy, bo przecież my

NIE PO TO TU JESTEŚMY BY Z KIMŚ LUB CZYMŚ WALCZYĆ, A RACZEJ BY SIĘ BAWIĆ! :)

James właśnie ja o tym mówiłem, że ich celem jest abyśmy my o tym nie mówili, nie myśleli, że to nie nasza rzeczywistość :) ABW robi napaść na redakcje Wprost, chcąc ukraść im komputery a my odwracamy głowy, bo to nie nasza rzeczywistość, nie my to wykreowaliśmy :)

Tu nie chodzi o walkę a o świadomość tego w czym bierzemy udział, takie jest moje zdanie :) Według mnie, jeśli zbierze się grupa kilka naprawdę świadomych osób z otwartymi umysłami, to można zrewolucjonizować przekaz PP. No chociaż do momentu aż nas nie zdejmą :D

Calcifer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje