Babiniec

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Babiniec

Postprzez Clover » 29 kwi 2020, o 18:38

dziękujemy <3 Dziewczyny, a używała któraś Marc Jacobs tych we flakonach ze słodkimi kwiatkami na zawleczce? Podobają mi się, tak że mogłyby stać na widoku ale jeszcze ich nie wąchałam :D
Clover

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez Oleander » 29 kwi 2020, o 19:57

Scarlett napisał(a):Oleander, który z Lancome?
Ostatnio też dostałam próbkę - Lancome Idole i bardzo mi się spodobał.

Ja zawsze byłam wierna Miss Dior (ten standardowy). Jakiś czas temu koleżanka dała mi się popsikać Bottegą Venetą i zakochałam się. Obecnie stosuje dwa - te powyższe właśnie. Choć Miss Dior trochę mi się przejadł. Bottegę Venetę dostałam w marcu na urodzinki :sun I w tej chwili to mój number one :D

A ma ktoś Carolinę Herrerę? (ten flakon w kształcie buta).

Lancome - la vie est belle - troszkę ciężkawy, raczej bym strzelała , że na zime, ale fajny. Właśnie muszę wywąchać inne zapachy od Lancome, bo nigdy na nie nie zwracałam jakoś uwagi. Takze zerknę na tego Idole.

A od Diora na Poison patrzyłaś? W sumie nawet nie wiem czy Miss Dior są od Christiana Diora, czy coś w tym stylu..

I w ogóle, kiedyś pani w sklepie polecała mi Herrerę, że taki popularny, wiele kobiet go wybiera, ale kompletnie do mnie nie przemówiły :shock:
Oleander

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Scarlett » 29 kwi 2020, o 20:01

Nie, tylko Miss Dior :D Tak, od Diora są, taki charakterystyczny flakon z kokardką :P
Właśnie dużo lasek na instagramie się chwali Caroliną Herrerą. Przyznam, że flakon oryginalny, zapachu nie wąchałam, ale słyszałam że taki bardziej "wieczorowy".
Jeśli chodzi o męskie to bardzo podobają mi się Paco Rabanne Invictus :lovki
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 521 razy
Otrzymał podziękowań: 2195 razy

Postprzez Mal » 19 maja 2020, o 12:26

Carolina Herrera faktycznie jest bardzo mocna, my się z nią nie polubiłyśmy, za to na mojej mamie pachniała obłędnie.
Lancome La vie est belle jest nagminnie używany przez kobiety, które chodzą na siłownie (szczególnie w moich rejonach), do takiego stopnia, że człowieka aż cofa jak wchodzi do szatni.
Mal

Podziękował : 221 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Oleander » 19 maja 2020, o 12:35

Mal napisał(a):Carolina Herrera faktycznie jest bardzo mocna, my się z nią nie polubiłyśmy, za to na mojej mamie pachniała obłędnie.
Lancome La vie est belle jest nagminnie używany przez kobiety, które chodzą na siłownie (szczególnie w moich rejonach), do takiego stopnia, że człowieka aż cofa jak wchodzi do szatni.

o nie, to ja już nie chce :lol:
Oleander

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez JaneDoe » 19 maja 2020, o 14:14

Ale mam dzisiaj farta - znajduje same ukochane watki na forum :) Perfumy to moje hobby do tego stopnia, ze przez 3 lata pracowałam w perfumerii zamiast robić praktyki w zawodzie( hehe). Kiedyś zapełnię całą swoja półkę niszowymi zapachami <3 Aktualnie z ukochanych:
moje signature scent- Narciso Rodriguez - Narciso (taka biała kostka); YSL - Elle, Shiseido - Zen
mam, kocham i używam - Hermes - Eau de Mervailles, Dior - Midnight Poison Elixir, Cavalli - Nero Assoluto, Burberry - London (męskie - właściwie narzeczony ma ale podkradam ^^)
zapachy które uwielbiam i juz się na nie czaję: Bottega Veneta ( jedna z piękniejszych skór ever!), Dior - dolce Vita ( sprzed reformulacji), Bvlgari - Omnia Crystaline EDT i EDP , Guerlain - Shalimar Souffle de Parfum

O niszy nie wspominam bo za dużo tego :D

Uwielbiam gadać o perfumach, czytać o perfumach, dobierać perfumy.
JaneDoe

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez Mal » 19 maja 2020, o 14:27

Niszowe są podobno bardzo bardzo piękne :lovki
Mal

Postprzez JaneDoe » 19 maja 2020, o 14:32

Mal napisał(a):Niszowe są podobno bardzo bardzo piękne :lovki

Są oryginalne i inne, to przede wszystkim. Zdarzają się też dziwne, intrygujące, a wręcz brzydkie i odpychające :) To własnie kocham w niszy! Tylko nisze trzeba długo testować żeby się z nią zaprzyjaźnić. Ja siedzę w temacie już z 8 lat a dalej się uczę , czytam , wącham <33
JaneDoe

Postprzez Mal » 20 maja 2020, o 12:01

JaneDoe napisał(a):

Są oryginalne i inne, to przede wszystkim. Zdarzają się też dziwne, intrygujące, a wręcz brzydkie i odpychające :) To własnie kocham w niszy! Tylko nisze trzeba długo testować żeby się z nią zaprzyjaźnić. Ja siedzę w temacie już z 8 lat a dalej się uczę , czytam , wącham <33

A poleciłabyś jakiś fajny zapach niszowy? :* :kwiatek Klimat typu Olympea Aqua, Pure XS, albo Tresor Midnight <3 Rose, byłabym bardzo wdzięczna
Mal

Postprzez JaneDoe » 20 maja 2020, o 12:19

Mal napisał(a):A poleciłabyś jakiś fajny zapach niszowy? :* :kwiatek Klimat typu Olympea Aqua, Pure XS, albo Tresor Midnight <3 Rose, byłabym bardzo wdzięczna

Jasne! Pogrzebie sobie przypomnę jak pachną te wymienione przez Ciebie ( Nie znam tej wersji Olympea) i podesle Ci listę na priv :) Już widzę, że lubisz owocowo - waniliowe,słodkawe, ale nie przytłaczające nuty - kobiece, otulające zapachy :) Midnight Rose wybija sie tutaj patchulą - to ona nadaje mu tej "mrocznej" głębi.

Za ten post autor JaneDoe otrzymał podziękowanie od
Mal
JaneDoe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje