Babiniec

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Babiniec

Postprzez sol » 29 paź 2018, o 00:03

Odnośnie przekazywania % z zakupów, polecam fanimani .

A sprzedaż na FB , wczoraj rzuciło mi się coś takiego , jak "marketplace". Poza tym w wyszukiwarce można wpisać sprzedaż i pojawiają sie strony, gdzie można sprzedawać rzeczy.

:sun
sol

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Mal » 29 paź 2018, o 08:46

Scarlett jeśli chodzi o sprzedaż ciuchów to na fejsie jest grupa - Siostrzane okazje ;)
Mal

Podziękował : 203 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez wolves » 29 paź 2018, o 21:10

Boszzz, niech ktoś mnie poratuje.

Gdzie kupić fajną, ciepłą kurtkę, która kosztuje mniej niż 5 stów? :P
Patrzyłam już na wszelakie popularne sieciówkowe sklepy typu House, Bershka itp (chociaż to nie mój styl), najbardziej przekonuje mnie chyba oferta Mango, ale tam serio 4 stówy to absolutne minimum. Wiem, że nie powinno się oszczędzać na okryciu wierzchnim w zimę :D ale biorąc pod uwagę, że już kupiłam buty, a być może czeka mnie duża zmiana życiowa na którą potrzebne będzie trochę $, najchętniej bym przeznaczyła na to nie więcej niż trzy stówki.

Ktoś, coś?
wolves

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez domi » 29 paź 2018, o 21:14

wolves napisał(a):Boszzz, niech ktoś mnie poratuje.

Gdzie kupić fajną, ciepłą kurtkę, która kosztuje mniej niż 5 stów? :P
Patrzyłam już na wszelakie popularne sieciówkowe sklepy typu House, Bershka itp (chociaż to nie mój styl), najbardziej przekonuje mnie chyba oferta Mango, ale tam serio 4 stówy to absolutne minimum. Wiem, że nie powinno się oszczędzać na okryciu wierzchnim w zimę :D ale biorąc pod uwagę, że już kupiłam buty, a być może czeka mnie duża zmiana życiowa na którą potrzebne będzie trochę $, najchętniej bym przeznaczyła na to nie więcej niż trzy stówki.

Ktoś, coś?

A patrzyłaś na Mango outlet? Zalando jeszcze możesz przejrzeć. I to też zależy, czym jest dla Ciebie fajna, ciepła kurtka :D sportowa? Elegancka? Puchowa? Długa? Krótka?
Jak tak myślę, to ja bym poczekała na wyprzedaże albo Black Friday chociaż, jeśli chcesz kupić ze standardowej kolekcji. Popatrz też do Orsay lub H&M na dział wyprzedaż, może tam coś upolujesz :)
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez wolves » 29 paź 2018, o 22:35

Hmm, raczej dłuższa, puchowa byłaby super, bo ciepła, ale... nie cierpię kurcze pikowanych, a yo 90% obecnych trendów zimowych :lol: chyba będę musiała nieco zmienić wymagania :D
Ale popatrzę jeszcze we wskazanych przez Ciebie miejscach, dzięki!
wolves

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez domi » 30 paź 2018, o 10:38

wolves napisał(a):Hmm, raczej dłuższa, puchowa byłaby super, bo ciepła, ale... nie cierpię kurcze pikowanych, a yo 90% obecnych trendów zimowych :lol: chyba będę musiała nieco zmienić wymagania :D
Ale popatrzę jeszcze we wskazanych przez Ciebie miejscach, dzięki!

Zerknij do Orsay na dział wyprzedaże, tam masz takie kurtki puchowe ale nie wiem czy trafią w twój gust. Mogę od siebie dodać, że nad ranem są często dorzutki rozmiarów :D
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez niweleta » 30 paź 2018, o 14:00

Scarlett napisał(a):Nowy TAP MADL i Ślub od pierwszego wejrzenia. Kto ogląda? :)

Przez ostatnie dni obejrzałam cały dostępny sezon Ślubu i najbardziej zastanawia mnie dobór ekspertów i ich niektóre tłumaczenia
Czyli według nich:
jak facet leniwy, nieogar to damy mu normalną, ambitną dziewczynę, która ma go ogarnąć. :?
Jak laska ma stany depresyjne to damy jej faceta pozytywnego "mentora", który ją uleczy. :shock:
a dla lepszego efektu jak laska chce stabilizacji to dostanie faceta, który mieszka po 30stce w akademiku :D
No i jak facetowi zależy przede wszystkim na wyglądzie to damy mu ładną laskę, która nie chce być oceniana tylko po wyglądzie :o

Czyli ten program to może jakaś terapia grupowa :bigsmile
niweleta

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez cabochard » 30 paź 2018, o 15:07

niweleta napisał(a):Czyli według nich:
jak facet leniwy, nieogar to damy mu normalną, ambitną dziewczynę, która ma go ogarnąć. :?
Jak laska ma stany depresyjne to damy jej faceta pozytywnego "mentora", który ją uleczy. :shock:
a dla lepszego efektu jak laska chce stabilizacji to dostanie faceta, który mieszka po 30stce w akademiku :D
No i jak facetowi zależy przede wszystkim na wyglądzie to damy mu ładną laskę, która nie chce być oceniana tylko po wyglądzie :o

Czyli ten program to może jakaś terapia grupowa :bigsmile

Hahah, nieźle, nieźle. Ale chyba chodzi o sensację, żeby się działo i nabijało oglądalność
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Scarlett » 31 paź 2018, o 08:58

Dezynfekujecie jakoś pędzle do makijażu czy tylko myjecie? Ja używam olejku z Isany, ale chcę też dezynfekować.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 465 razy
Otrzymał podziękowań: 1704 razy

Postprzez vaiana » 31 paź 2018, o 11:07

Scarlett napisał(a):Dezynfekujecie jakoś pędzle do makijażu czy tylko myjecie? Ja używam olejku z Isany, ale chcę też dezynfekować.
Myślę, że można octeniseptem psiknąć.
vaiana

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje