Babiniec

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Babiniec

Postprzez Slonce » 21 kwi 2018, o 13:41

Właśnie jeszcze nie miałam doświadczeń z frezarką :) Właściwie sama jeszcze nie robiłam hybryd. Ale może kiedyś... ;)
Slonce

Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 224 razy

Postprzez domi » 21 kwi 2018, o 13:55

Slonce napisał(a):Właśnie jeszcze nie miałam doświadczeń z frezarką :) Właściwie sama jeszcze nie robiłam hybryd. Ale może kiedyś... ;)

Ja ogólnie zaczynałam od acetonu, później piłowanie pilnikiem a teraz jest frezarka. Ogólnie nie lubię moczyć paznokci w acetonie, wolę już spilować wszystko pilnikiem/frezarką, ale po prostu trzeba mieć wyczucie żeby nie wjechać na swoją naturalną płytkę
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 179 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez Scarlett » 25 kwi 2018, o 17:06

Domi, masz jeszcze jakieś ciekawostki i patenty na hybrydy, jak ten z bielą pod pastele? :D
Na razie chcę sobie zrobić przerwę w hybrydach i smarować na noc olejkiem rycynowym (lubię sobie co jakiś czas zrobić taką przerwę), ale następnym razem wypróbuję :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 482 razy
Otrzymał podziękowań: 1846 razy

Postprzez domi » 25 kwi 2018, o 17:14

Scarlett napisał(a):Domi, masz jeszcze jakieś ciekawostki i patenty na hybrydy, jak ten z bielą pod pastele? :D
Na razie chcę sobie zrobić przerwę w hybrydach i smarować na noc olejkiem rycynowym (lubię sobie co jakiś czas zrobić taką przerwę), ale następnym razem wypróbuję :D

Mogę powiedzieć chociażby to, że zamiast samego oleju rycynowego, mogłabyś zrobić sobie mieszankę chociażby oliwy (najlepiej zimnotłoczoną) z olejem rycynowym + kilka kropel cytryny, i w taką mieszankę (najlepiej ciepłą, ale nie gorącą!) wsadzamy paluszki, tak, żeby całe paznokcie były w niej zamoczone i sobie robimy taką paznokciową kąpiel, a następnie wyciągamy dłonie, i to co nam zostało na palcach, rozsmarować po całych dłoniach. Ja mam jeszcze taki "patent", że przy olejowaniu paznokci, trzymam olejki na paznokciach (zależy ile mam czasu), po czym je wmasowywuję w cały paznokieć i skórki wokół, a na to kładę krem do rąk - to sprawia, że ręce są mniej "tłuste", a sam krem tworzy pewnego rodzaju okluzję dla olejku, przez co więcej się go wchłania w skórę i paznokcie.

O, i dobre też są kapsułki A+E na skórki i paznokcie :D nakłuwasz jedną kapsułkę i ten olejek wmasowujesz w każdy paznokieć

P.S. W ogóle mamy jakąś synchronizację, bo ile razy piszesz tu w tym wątku, tyle razy akurat wchodzę na forum :lol:
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 179 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez Scarlett » 27 kwi 2018, o 11:55

Dziewczyny, widziałyście gdzieś do kupienia spódnice maxi, takie szyfonowe? :geek:
Podobają mi się takie jak np. Doda miała tutaj: https://www.instagram.com/p/BhrAbvODEOR ... =dodaqueen
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Likana » 29 kwi 2018, o 16:53

Scarlett na allegro szukałaś?
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Scarlett » 29 kwi 2018, o 17:36

Na allegro jest chińszczyzna :/
I do tego większość krótkawych, a ja mam dość długie nogi. Większość jest mi przed kostki.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 4 maja 2018, o 18:48

Co sądzicie o torbach O Bag? :banan
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez enn » 4 maja 2018, o 19:04

Scarlett napisał(a):Co sądzicie o torbach O Bag? :banan

Jak dla mnie są idealnie w połowie drogi między elegancją a luzem :D sama lubię miękkie torby, ale u kogoś bardzo mi się podobają, zwłaszcza ze sznurkowymi rączkami.
enn

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Wenus21 » 4 maja 2018, o 21:36

Scarlett napisał(a):Co sądzicie o torbach O Bag? :banan

Jeśli o mnie chodzi to na codzień nie koniecznie ale na plaże idealna :D :sun
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 106 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje