Babiniec

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Babiniec

Postprzez Scarlett » 17 wrz 2017, o 13:16

Baby! Jestem niezdecydowana! :D
Który wybrać?
1. http://www.kukartka.pl/pl/shop/kalendar ... rych3.html
2. http://www.kukartka.pl/pl/shop/kalendar ... enia2.html
Oba mają w sobie zdania czy cytaty takie typowo z "naszych klimatów". Od dwóch lat biorę "Życzenia" bo miały ładniejsze obrazki, ale teraz mam dylemat :lol:

PS Wcześniej brałam koty :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 440 razy
Otrzymał podziękowań: 1523 razy

Postprzez eMka » 17 wrz 2017, o 14:03

Obydwa super :) ja bym chyba wybrała "życzenia", bo więcej zdjęć mi się podoba ;) nie dziwię się, że masz dylemat, bo w drugim obrazki z dmuchawcem czy koniczyną chwytają za serce :D
"Dziś wiem, że mogę mieć wszystko to co chcę.
I to co kiedyś było dla mnie mało ważne,
Stało się sensem moich marzeń, moich pragnień.
Wszystko przez niego, to fakt."
eMka

Podziękował : 77 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postprzez domi » 17 wrz 2017, o 17:18

A mi się bardziej podoba kalendarz "dobrych myśli" :D
domi

Podziękował : 138 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez TheMe » 17 wrz 2017, o 23:39

Dziewczyny macie doświadczenia z minerałami? Kiedyś miałam podejście do annabell minerals i szali nie było. ...
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 221 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Postprzez wolves » 18 wrz 2017, o 00:15

Ja mam i to duże, dobrych parę lat używałam tylko ich :)
Minerały nie są łatwym tematem, naprawdę trzeba się natestować żeby znaleźć swoje kosmetyki. Plus sama formuła <proszek> jest upierdliwa, ileż to razy coś mi się wysypało... :D ale fajne, bo raz, że można nosić makijaż cały dzień i skóra oddycha, dwa że nie trzeba się martwić terminem przydatności, a trzy, że jest sryliard odcieni i naprawdę jest w czym wybierać.
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez TheMe » 18 wrz 2017, o 11:23

wolves napisał(a):Ja mam i to duże, dobrych parę lat używałam tylko ich :)
Minerały nie są łatwym tematem, naprawdę trzeba się natestować żeby znaleźć swoje kosmetyki. Plus sama formuła <proszek> jest upierdliwa, ileż to razy coś mi się wysypało... :D ale fajne, bo raz, że można nosić makijaż cały dzień i skóra oddycha, dwa że nie trzeba się martwić terminem przydatności, a trzy, że jest sryliard odcieni i naprawdę jest w czym wybierać.

Co sprawiło że przestałaś używać?
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Postprzez domi » 18 wrz 2017, o 11:25

Ja też polecam minerały!
Jedyny - na początek to taki, że jest ogromna gama zarówno kolorów, jak i formuł - nie wiadomo w co celować dla siebie :lol: więc najlepiej przejść się do sklepu stacjonarnego i tam zobaczyć na żywo kolory i jakiś dobrać (to też jest + bo każdy znajdzie coś dla siebie). Pamiętam moje początki, gdzie zamawiałam kilkanaście próbek, żeby dobrać kolor :D Na szczęście mam już swoich ulubieńców - więc gorąco polecam popróbować.
domi

Postprzez TheMe » 18 wrz 2017, o 11:54

domi napisał(a):Ja też polecam minerały!
Jedyny - na początek to taki, że jest ogromna gama zarówno kolorów, jak i formuł - nie wiadomo w co celować dla siebie :lol: więc najlepiej przejść się do sklepu stacjonarnego i tam zobaczyć na żywo kolory i jakiś dobrać (to też jest + bo każdy znajdzie coś dla siebie). Pamiętam moje początki, gdzie zamawiałam kilkanaście próbek, żeby dobrać kolor :D Na szczęście mam już swoich ulubieńców - więc gorąco polecam popróbować.

A jakich używasz?
TheMe

Postprzez domi » 18 wrz 2017, o 12:04

TheMe napisał(a):
domi napisał(a):Ja też polecam minerały!

A jakich używasz?

Dla mnie numerem 1 jest Uoga Uoga podkład mineralny z bursztynem <3 mam w odcieniu 631 Never Sleeping Beauty - kolor jasny, żółtawy, idealnie się wtapia w skórę, pozostawiając ją nieskazitelną, no uwielbiam ten podkład, mam już drugie opakowanie (a minerały się zużywa dłużej niż normalny podkład) więc to musi coś mówić :D
Fajne podkłady są również z Clare Blanc - jednak one mają już mniejsze krycie.
Całkiem dobre wrażenie zrobił na mnie również podkład bio mineralny z Colour Caramel - jednak odcień nie do końca się ze mną zgrywał.
Miałam próbki podkładów z Meow Cosmetics, Pixie Cosmetics, Amilie, jednak nie zdecydowałam się na duże opakowanie.
Niestety, musisz popróbować, żeby trafić na swojego ulubieńca. A jaki podkład miałaś z Annabelle? Którą formułę?
domi

Postprzez wolves » 18 wrz 2017, o 18:15

TheMe - głównie dlatego, że rzadko używam podkładu, raczej nie muszę :) zresztą szczerze mówiąc kiedyś miałam zajawkę na minerały i chciało mi się mieszać, szukać odcienia, teraz trochę byłoby z tym gorzej :lol: no i nakładanie minerałów jest moim zdaniem trochę bardziej czasochłonne niż 'normalnych' kosmetyków, gdyż są kapryśne, czasami mój stały podkład potrafił wejść mi w pory i wyglądałam jak idź stąd i nie wracaj :D więc taka średnia opcja rano przed pracą.

W sumie mam jeszcze sporo próbek różu, nie pozbyłam się jeszcze wszystkich więc może się pomaluję jak będzie następna speszjal okazja ;>
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje