Babiniec

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Babiniec

Postprzez MagdaLooney » 23 mar 2018, o 21:15

Tylko Bourjois!!!! Jest niesamowita. Nie do zdarcia! Można jeść, pic i nie schodzi ani trochę .
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 290 razy
Otrzymał podziękowań: 448 razy

Postprzez Scarlett » 23 mar 2018, o 21:45

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)
Golden Rose, Longstay Liquid Matte Lipstick (Matowa pomadka do ust w płynie)
Trwałe, tanie, ulubione :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 441 razy
Otrzymał podziękowań: 1523 razy

Postprzez domi » 23 mar 2018, o 21:47

MagdaLooney napisał(a):Tylko Bourjois!!!! Jest niesamowita. Nie do zdarcia! Można jeść, pic i nie schodzi ani trochę .

A ja za nią nie przepadam :lol: Ile ust, tyle opinii :)
Moim zdaniem warto wypróbować matową pomadkę z Lovely, kosztuje koło 10 zł, więc nawet jak się nie sprawdzi, to nie będzie aż tak bardzo szkoda. Dodatkowo, w kwietniu ma być -55% w Rossmannie na kolorówkę, więc można zrobić większe testy :D
Słyszałam, że mega trwała jest Lipfinity z Maxfactora, ale jej akurat nie miałam :)
domi

Podziękował : 138 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Postprzez Clover » 25 mar 2018, o 11:30

Dzięki dziewczyny <3
Kupiłam lovely bo akurat byłam w drogerii, kolor bardzo fajny a trwałość ok trzeba poprawiać no ale za takie pieniądze :P nadal poluję na golden rose, muszę wybrać się tam, gdzie jest ich szafa albo stoisko :D
Bourjois właśnie się u mnie nie sprawdziła, a kupiłam głupia dwa kolory bo koleżanka zachwalała i faktycznie u niej się sprawdza fenomenalnie, dlatego też to pytanie bo szukam tego idealnego matu 8-)
Swoją drogą to polecam odżywkę z Eveline do rzęs 3w1, z taką zieloną nakrętką- bardzo fajnie mi wydłużyła i pogrubiła rzęsy, używam zawsze dosłownie przed pomalowaniem rzęs maskarą :)
Clover

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez California » 25 mar 2018, o 12:37

Ja co do Golden Rose akurat się nie zgodzę. Mam tę Longstay i to jest koszmar jakiś. Pomalowałam nią usta na wesele i przy jedzeniu i piciu wszędzie ta pomadka zostawała lub fruwała mi w jedzeniu :/ no ale u każdego pewnie inaczej się sprawdza :)
California

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Scarlett » 18 kwi 2018, o 20:29

Przemywacie utwardzoną bazę cleanerem? ;> Spotkałam się z różnymi opiniami.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez domi » 18 kwi 2018, o 20:37

Scarlett napisał(a):Przemywacie utwardzoną bazę cleanerem? ;> Spotkałam się z różnymi opiniami.

To zależy, jak masz kolor, który ucieka z bazy, to przetarcie pomaga na ten problem. Jeśli natomiast kolor "zachowuje" się normalnie, to nie ma sensu dodawać sobie zbędnego kroku :wnastroju
domi

Postprzez Scarlett » 18 kwi 2018, o 20:39

No właśnie teraz nałożyłam taki pastelowy, pudrowy fiolet i cholerstwo mi odchodzi, mimo że wcześniej się to nie zdarzyło. I czytam, że dziewczyny po prostu przemywają jeszcze bazę.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez domi » 18 kwi 2018, o 20:53

Scarlett napisał(a):No właśnie teraz nałożyłam taki pastelowy, pudrowy fiolet i cholerstwo mi odchodzi, mimo że wcześniej się to nie zdarzyło. I czytam, że dziewczyny po prostu przemywają jeszcze bazę.

Z pastelami to już w ogóle jest inna bajka, pod takie jasne, rozmyte kolory dobrze jest dać cienką warstwę białego koloru, który podbije ten właściwy. Jak Ci ten lakier ucieka, to w takim razie wypróbuj z przemyciem bazy, ale tak jak mówię, nie jest to krok konieczny przy każdym kolorze :)
domi

Postprzez Scarlett » 18 kwi 2018, o 20:57

No właśnie nigdy wcześniej nie przemywałam bazy i dobrze mi się wszystko trzymało.
Nie słyszałam nigdy żeby przed pastele położyć biały kolor, ale następnym razem spróbuję :D

A tak poza tym to polecam linię SEY z Cosmetics Zone. Mega trwałe, dobrze napigmentowane, idealnej konsystencji. I do tego naprawdę fajna cena. Od razu wzięłam też bazę i top :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje