Strona 1 z 1

wybór drogi życiowej

PostNapisane: 11 lip 2017, o 21:50
przez violet_vill
Ostatnio sporo myślę o tym jak można odkryć to czym chcemy zajmować się w życiu. Przeszkadza mi to, że nie mam pomysłu na siebie :/ Im więcej się nad tym zastanawiam, tym mniej wiem, a wypadałoby się już szkolić w danym kierunku :) Macie jakieś rady, jak odkryć swoje "powołanie"? :)

Re: wybór drogi życiowej

PostNapisane: 11 lip 2017, o 23:33
przez Born1975
Musi to być coś co daje Ci radość. Jeśli coś co chcesz robić nie daje Ci autentycznej radości, to nawet gdyby miało przynieść miliony, nie warto tego robić. Prawdopodobnie nie zarobisz tych milionów w ten sposób, bo nie będzie to z Tobą spójne. Kieruj się więc radością. Zadaj sobie pytanie co lubisz robić i jak możesz dzięki temu zarabiać na życie.

Druga sprawa to kwestia wiedzy. Być może jest coś co daje Ci radość, ale nie wiesz jak to zamienić na pieniądze. Musisz się więc rozwijać w tym kierunku, posiąść jak najwięcej wiedzy. A potem wystarczy się tym dzielić z innymi. I to co sprawia Ci radość to może być najzwyklejsza rzecz pod słońcem-takich osób jak Ty, którzy czuja radość na to "coś" są na świecie miliony i to jest Twoja grupa docelowa, grupa Twoich przyszłych klientów.

Napisz więcej o sobie, to będę mógł bardziej Cię nakierować :D