KOMPLEKSY - POST UNISEX

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: KOMPLEKSY - POST UNISEX

Postprzez mrO » 17 cze 2017, o 18:26

Tak w ogóle BananaGirl to chciałbym przypomnieć, że to od nas facetów wymaga się:
-powyzej 180cm wzrostu
-nie mniej niż 18cm
-8% bf
-samochodu, najlepiej z tego rocznika. Z tego co wiem, do 2-3 lata w tył też może być
-oczywiście mieszkanie/dom kupione za gotówkę. Zadnych kredytów
-dobrze płatniej pracy. Najlepiej 10000 zł miesiecznie

O rzeczach takich jak spontaniczność i innych "interesujących cechach charakteru nie musze wspominać :)
Ostatnio edytowano 17 cze 2017, o 18:40 przez mrO, łącznie edytowano 1 raz
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez BananaGirl » 17 cze 2017, o 18:29

Link usunięty przez administratora.
' Dziś będzie najwspanialszy dzień mojego dotychczasowego życia '
' Miłość jest we mnie i mnie otacza '
BananaGirl

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 17 cze 2017, o 18:31

Nie wrzucaj tu linków do prywatnych instagramów - za chwilę sie zacznie jedno wielkie linkowanie i komentowanie.
Nie nam oceniać innych ludzi już tak personalnie.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
BananaGirl
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez BananaGirl » 17 cze 2017, o 18:33

mrO napisał(a):Tak w ogóle BananaGirl to chciałbym przypomnieć, że to od nas, facetów wymaga się:
-powyzej 180cm wzrostu
-nie mniej niż 18cm
-8% bf
-samochodu, najlepiej z tego rocznika. Z tego co wiem, do 2-3 lata w tył też może być
-oczywiście mieszkanie/dom kupione za gotówkę. Zadnych kredytów
-dobrze płatniej pracy. Najlepiej 10000 zł miesiecznie

O rzeczach takich jak spontaniczność i innych "interesujących cechach charakteru nie musze wspominać :)

Bueheehheheh.... nie no, z tym body fatem to przesadziles:D
BananaGirl

Postprzez rain » 18 cze 2017, o 13:17

Z wymiarami też. :D Np. ja wolałabym mężczyznę tak do 180 cm wzrostu, bo do wyższego to chyba musiałabym z drabiną podchodzić. ;) Najnowszy samochód i 10k zarobków to też wcale nie pozycje obowiązkowe. Itd., itd. Tylko z tym brakiem długów się zgadzam. Bo jest to dowód odpowiedzialności i umiejętności gospodarowania pieniędzmi. No, chyba, że dług został zaciągnięty na naprawdę bardzo ważną rzecz.
Wracając do głównego tematu: z tymi kompleksami i napędzaniem ich przez wyidealizowane obrazy, jakich dostarcza np. internet, to myślę że jest tak, że kobiety myślą, że mężczyźni pragną właśnie takich idealnych lasek. A skoro same ich często nie przypominają, to czują się gorsze i mają wrażenie, że mają mniejsze szanse na poznanie jakiegoś fajnego mężczyzny. Gdyby o to nie chodziło, to pewnie wiele z nich po prostu przymknęłoby oczy na swoje niedoskonałości. Mężczyźni mają mniej kompleksów, bo oprócz dobrego wyglądu ich szanse na znalezienie odpowiedniej kobiety zależą też od ich osiągnięć, charakteru itd.
rain

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Dwukryształkowa » 18 cze 2017, o 13:47

Sorry ja mam jedno zdanie na promowanie przez media tzw. Ideałów. Jesteśmy ludźmi nie bogami więc nie ma czegoś takiego jak idealny człowiek, mężczyzna, kobieta. Pobudka. Dla tych co mają kompleksy bądź zazdroszczą innym obudźcie się i spójrzcie inaczej na tych ludzi. Ile o ich życiu tak naprawdę wiecie 10%? Fajnie jest się kimś inspirować, ale nie zazdrościć czy przez to czuć się gorzej. Chcecie nie wiem np.schudnąć to warto od czegoś realnie zacząć jeśli w tym temacie macie kompleksy. Nikt za Was tego nie zrobi.

Ps. Kochacie ludzi takimi jakimi są a nie jakieś wybujałe ideały
Coś o mnie:) Do pozbywania się programów i ograniczeń podchodzę technicznie. Czuję zaufanie do siebie i Stwórcy co do realizacji moich celów i najwyższego dobra. Pozwalam na zaistnienie pozytywnym uczuciom we mnie, które sprzyjają moim materializacjom
Dwukryształkowa

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez enn » 18 cze 2017, o 14:19

Ja też oglądam do porannej kawy zdjęcia idealnie wyretuszowanych modelek z prostymi włosami, przedłużonymi rzęsami i napompowanymi ustami. Potem idę do pracy i spotykam swoje koleżanki - naturalne laski. Jedna ma parę kg za dużo, druga ma chłopięcą sylwetkę i nosi miseczkę A, trzecia ubiera się wyłącznie w gładkie koszulki i czarne spodnie. Wszystkie są szczęśliwie zakochane, uśmiechnięte, inteligentne i atrakcyjne. Ja maluję się najmocniej, ciągle się odchudzam i kupuję nowe ciuchy, a biustu - powiem nieskromnie - każda z nich może mi pozazdrościć. Nie zmienia to faktu, że jeszcze do niedawna czułam się brzydsza i gorsza od każdej z nich, a życie prywatne i wewnętrzne mam godne pożałowania. Tyle w temacie gonienia za ideałami z komputera :thinking Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na to forum. Dzięki temu przestałam się krzywdzić i codziennie okazuję wdzięczność dobrym osobom, z którymi mam szczęście pracować.
enn

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez mrO » 18 cze 2017, o 18:11

Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, a mianowicie: spójrzcie na ludzi z własnego otoczenia których uważacie za takich co odnosza same sukcesy. Czym bardziej będziecie o nich myśleć w taki sposób zazdroszcząc im tego co mają tym oni będą odnosić coraz to większe sukcesy :)
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
enn, Mal
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez Dwukryształkowa » 18 cze 2017, o 18:36

Mr0 dokładnie dziś to samo zdanie co napisałeś słyszałam. Ale synchro:)
Coś o mnie:) Do pozbywania się programów i ograniczeń podchodzę technicznie. Czuję zaufanie do siebie i Stwórcy co do realizacji moich celów i najwyższego dobra. Pozwalam na zaistnienie pozytywnym uczuciom we mnie, które sprzyjają moim materializacjom
Dwukryształkowa

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez BananaGirl » 21 cze 2017, o 07:49

mrO, racja. Pozatym, jeszcze do tematu zdjęć, my widzimy tylko efekt. Nie widzimy wyrzeczen, zlego humoru, anemii, braku okresu.....
BananaGirl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje