KOMPLEKSY - POST UNISEX

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: KOMPLEKSY - POST UNISEX

Postprzez Blau » 22 cze 2017, o 12:24

Ignited napisał(a):
Spotkałem się też z kompleksem wielkiej dupy, gdzie ta dupa była naprawdę zajebistym tyłeczkiem, dużym i kształtnym. Serio, niektóre dziewczyny swoje atuty uważają za przywary.

Małe piersi to klasyka gatunku. Nie spotkałem się z typową dechą ale nawet małe piersi w pozycji horyzontalnej (nie tylko) wyglądają całkiem dobrze, no i dobrze się pieści co się w dłoni mieści. Owszem facetów pociągają duże piersi (nie do przesady) ale nie jest to wyznacznik atrakcyjności kobiety. Lubimy się patrzeć na duże piersi ale wybieramy również partnerki które mają małe i nie jest to dla nas problem

No jeszcze jakieś kilkanascie lat temu to były dwa moje główne kompleksy :shock: Co prawda nie walczyłam z nimi bo ciężko byłoby tylek zmniejszyć :mrgreen: ino zaakceptowałam. Teraz to raczej moje atuty ...

BananaGirl

Nie ma brzydkich i ładnych. Każdy jest na swoj sposób piękny. Każdemu człowiekowi tez podoba się co innego. Jednemu facetowi się spodobasz, innemu nie. To normalne. Tak samo Tobie jeden się podoba inny nie.
Grunt to zaakceptować siebie taka jaka jesteś. :)

Owszem faceci lubią popatrzeć na idealne laski (my też na modeli), ale do normalnego życia raczej wybierają normalne, zwyczajne dziewczyny.

Po za tym to Ty widzisz te swoje kompleksy. Faceci raczej nie zauważają. Patrzą na całokształt. Albo mu się podobasz, albo nie.

Za ten post autor Blau otrzymał podziękowania - 2
Ignited, Priscilla
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje