Coś innego...

swobodne rozmowy na każdy temat

Coś innego...

Postprzez Kmicic » 1 kwi 2017, o 18:45

:kwiatek Cześć! :kwiatek

Piszę rocznicowego posta! :D :party :party :party :party

Rok temu dokładnie 1 kwietnia dokonałem rejestracji na tym jakże cudnym forum!
Dzięki niemu tfuuu jakiemu ''niemu'' dzięki Wam moi drodzy :przytul: stałem się przez ten rok bezapelacyjnie lepszym człowiekiem :bear :)

Wiele zdarzyło się w mym życiu osobistym przez ten roczek rzeczy dobrych jak i tych mniej dobrych :P ale ogólnie na + :D

Lecz w sumie chciałem wam opisać coś innego coś co przytrafiło mi się po tym jak Scarlett odeszła z forum :D Otóż czytając jej pożegnalnego posta dopadła mnie dziwna nieodparta chęć a w zasadzie początkowo myśl żałobna traktująca o tym że nie poznałem Scarlett bliżej :D
Zaraz po tym przyszła potrzeba tak tym razem była to pełnoprawną gębą potrzeba poznania Scarlett za wszelką cenę :D i tak dotarłem przez Lwiczkę (która to za zgodą samej zainteresowanej mi go dała) do e-maila Scarlett :P aczkolwiek nigdy go nie użyłem nigdy nie napisałem do niej maila :)
Chwilę później Scarlett wróciła na forum :D i kurcze :D spełniła się moja potrzeba :D Poznałem Scarlett nieco bliżej :>

:przytul: << To dla Ciebie Scarlettciu :>

I kurcze powiem Wam że niezmiernie się cieszę że to sie tak wszystko fajnie potoczyło :) czuję że znajomość ze Scarlett jak i ma obecność na Naszym forum b. dużo mi daje :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek

Pozdrawiam :przytul:
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3
Kmicic

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Powrót do Swobodne dyskusje