Jak podnosić wibrację, gdy ma się trudny czas

swobodne rozmowy na każdy temat

Jak podnosić wibrację, gdy ma się trudny czas

Postprzez Capra » 4 mar 2017, o 14:28

Macie jakieś skuteczne metody na podniesienie wibracji, poprawę nastroju, nawet, a może zwłaszcza, mimo niekorzystnych okoliczności? W skrócie: w pracy mam nieciekawą sytuację, a to ma duży wpływ na moje samopoczucie. 8 godzin intensywnej pracy, czasami nie można nawet zjeść śniadania czy iść do toalety. W tej sytuacji trudno mi się czuć dobrze. W rezultacie od dłuższego czasu mam niedobre samopoczucie. Chciałabym to zmienić, bo już mnie samą męczy mój smutek, napady płaczu lub wściekłości, brak energii. Chciałabym się nauczyć mieć dobre samopoczucie pomimo nie do końca komfortowych okoliczności.

Jak wy sobie radzicie w takich sytuacjach? Będę wdzięczna za każdy pomysł i każdą sugestię :)
Capra

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Jak podnosić wibrację, gdy ma się trudny czas

Postprzez Slonce » 5 mar 2017, o 14:36

U mnie na początku jak byłam w dołku wibracyjnym pomagała medytacja i bieganie. Teraz rzadko się zdarza, żebym długo miała złe samopoczucie, ale jeśli czasem się pojawi to właśnie pomaga mi medytacja, kontakt z naturą – dłuższe spacery po lesie, ładowanie się pozytywnymi myślami – ogólnie staram się mieć kontrolę nad myślami i jeśli pojawią się jakieś niekorzystne to od razu je zmieniam.
A jeśli zbyt dużo myślisz i jesteś już tym zmęczona to może obejrzyj jakiś filmik Hicksów albo Bashara – one świetnie podnoszą wibracje :kwiatek Przede wszystkim powinnaś popracować nad myślami w kwestii pracy, tak żeby było Ci w niej łatwiej. Nie chcę Cię też do niczego namawiać, ale jeśli Twoja praca generuje u Ciebie tak ciężkie samopoczucie to może warto pomyśleć o jej zmianie? Bo jednak tkwienie w miejscu, które nas męczy raczej nie sprzyja podnoszeniu wibracji.
I pamiętaj – czas, czas, czas. Nie oczekuj, że od razu wskoczysz na najwyższe wibracje. Wspinaj się po skali stopniowo i z czasem będzie coraz łatwiej :sun

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
Capra
Slonce

Podziękował : 163 razy
Otrzymał podziękowań: 233 razy

Powrót do Swobodne dyskusje