Mam do Was pytanie???

swobodne rozmowy na każdy temat

Mam do Was pytanie???

Postprzez Przyciągnięta » 13 lis 2016, o 20:25

Hej,

od jakiegoś czasu obserwując to forum i czytając pewne posty zastanawiam się co Wam to forum tak naprawdę daje?

Uściślając sprawę jakie macie dokładnie oczekiwania wobec tego forum, co konkretnie chcecie przyciągnąć, po co tutaj właściwie jesteście?

Przeglądając tutejsze wątki widzę, że większość spraw dotyczy relacji z ludźmi a zwłaszcza relacji w związku. Dużo osób chce przyciągnąć byłego partnera.

Wypowiem się krótko jaki ja mam do tego stosunek. Mianowicie jesli chodzi o mnie to ja tutaj jestem z dwóch powodów. Po pierwsze z racji tego, że moje zdrowie czasami szwankuje to szukam różnych alternatyw dla medycyny konwencjonalnej i pare fajnych rzeczy tutaj znalazłam, które mnie zainteresowały. A drugi powód mojej obecności tutaj jest chec dzielenia się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu inteligencji finansowej i osiągania sukcesu finansowego jak zreszta chyba zauważyliście.

Napiszcie też o czym tak naprawde marzycie. Ja osobiście z Dreamem mamy bardzo konkretne marzenia, nie tylko pod względem finansowym. Między innymi z racji tego, że bardzo nie luibimy zimy dazymy do tego aby zamieszkać gdzieś gdzie jest cały rok ciepło, głównie chodi nam po głowie Dominikana lub Tajlandia. Oczywiście przydałoby się fajny samochód, ale takim najwazniejszym dla nas pragnieniem jest poprostu wolność. Większośc ludzi jednakwyżej od wolności stawia poczucie bezpieczeństwa czyli np. ciepła posadka na etacie, dach nad głową i tp. By byc człowiekiem wolnym trzeba opuścic tę strefe komfortu i przypomina to skok z drzewa na drzewo gdzie na jakis czas jestes tylko w powietrzu nie mając oparcia.

Jeśli chodzi o tematy związkowe to trochę dla mnie osobiście jest niezrozumiałe to co piszecie, poniewaz dla mnie sprawa jest bardzo prosta chociaż nie zawsze tak było. Byłam w związku małżeńskim, który był totalnym nieporozumieniem, ponieważ nadawaliśmy na zupełnie innych falach. I w rezuktacie zdecydowałam się na rozwód. Ale wyniosłam z tego bardzo ważna lekcję postaci wiedzy gdzie był błąd. Błędem było to, że na początku naszej znajomości nie ustaliliśmy wobec siebie oczekiwań a to jest kluczowa sprawa jeśli chodzi o partnerstwo. Obecnie mam partnera z którym jestem już 5 lat i my praktycznie wogóle sie nie kłócimy. Jtoś powie, że to nie możliwe albo, że kłótnie sa w związku potrzebne a ja swoim przykładem udowadniam, że jest zupełnie inaczej. A wszestko sprowadza się do tego, że na samyym początku znajomości ustaliliśmy czego od siebie oczekujemy. Oczywiście muszą to być szczere deklaracje bo jesli ktoś co innego mówi a co innego robi no to się nie uda, ale tym samym nie ma sensu. Oczywiście mamy czasami odmienne zdanie ale szanujemy swoje poglądy nawzajem. Bardzą tez istotną kwestią w związku jest poczucie własnej wartości i chodzi to w szczególności o kobiety. Ja nie wiem co to jest zazdrość. Nie znam tego uczucia a to dlatego, że mam bardzo wysokie poczucie własnej wartości i wiem, że żadna kobieta nie jest dla mnie zagrożeniem. Jednak to musi być wew. przekonaie którym się emanuje. Dla przykładu ja nie mam nic przeciwko aby moj facet od czasu do zasu spotkał się z jakaś koleżanką, a nawetostanio kiedy jakaś znajoma napisała mu smsa zaproponowałam aby odnowił starą znajomośc. Wiem, że w takim wypadku wiele kobiet szczeliłoby po prostu focha. Nie jesteśmy tez osobami problematycznymi. W kwesti na co idziemy do kina raz decyduje ja raz on.

Piszecie tez po wysokich wibracjach. Ja doszłam do wniosku, że Wszechświat ma wibracje nieskończone i dostosowuje się do każdego indywidualnie. I tu tkwi problem z przyciąganiem tego czego chcemy. Dla przykładu jeśli ktoś ma wibracje na poziomie 10 Hertzów a druga na poziomie 1000 Hertzów to ta pierwsza osoba jest w stanie przyciągnąc niewiele.

Wynika z tego, że musimy zadbac o nasze własne wibracje a można to zrobic budując własne poczucie wartości i pewność siebie. Jesli ktoś czuje się niedowartościowany to ma niskie wibry. Można to sobie wyćwiczyc i rozwinąc. Sa na to odpowiednie techniki. Trzeba tylko chciec. Zauważam jednak, że dużo ludzi blokuje sie samemu przed Wszechświatem poprzez niską samoocene.

Także napiszcie czy Was interwsuje tylko temat relacji na tym forum czy jest coś więcej, np. własny rozwój, jak nie przejmowac sie opinią innych, zdrowie, jak reagowac na problemy, osiągnięcie sukcesu w różnych dziedzinach życia.

To tyle :sun

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Renata
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Re: Mam do Was pytanie???

Postprzez Renata » 13 lis 2016, o 20:53

Dobre pytanie :D
Ja jestem tutaj już tak długo, że nie wiem jakby to było gdyby mnie tu nie było :lol:
Forum to ludzie, w jakimś sensie nasi nauczyciele, bo uczymy się od siebie nawzajem wielu rzeczy.
Zawsze ciągnęło mnie w stronę duchowości, a ten temat rozwijał się już na AB, więc tak naprawdę osiągnięcie wolności w sferze duchowej jest tym, co przyciąga mnie do takich miejsc. Oczywiście sfera fizyczna, czyli zdrowie, dobre relacje i niezależność finansowa to coś bardzo ważnego i jest tu multum tematów, które odpowiadają na każdą z tych kwestii.
No i ludzie... Jest tu tyle ciekawych i wartościowych osób, każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy, że traktuję to forum jak rodzinę <33
To forum daje nie tylko wiedzę, ale daje wsparcie, dobre wibracje, jest niezastąpione <3 Dlatego jeszcze tu jestem :sun
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Przyciągnięta
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Born1975 » 13 lis 2016, o 21:54

Jestem na tym forum od samego początku jego istnienia. Wcześniej byłem przez około miesiąc na AB. Znalazłem się wtedy w trudnej sytuacji i szukając pomocy trafiłem na AB, no a potem zdecydowałem się razem z kilkoma innymi osobami na przyjście tutaj.

Dziś moja sytuacja jest już zupełnie inna. Tu na forum pisząc z innymi uzytkownikami rozwinąłem swój charakter, to forum bardzo dużo mi dało i wiele mu zawdzięczam. Podobnie jak moja siostra dzielę się wiedzą z zakresu osiągania sukcesów finansowych i budowania relacji z innymi i to nie tylko w związkach. Moja wiedza na te dwa tematy jest całkiem spora. Jak wiecie jestem sam, ale nie mam ciśnienia na bycie w związku. Nauczyłem się, by dać szczęście drugiej osobie, to sam wpierw muszę być szczęśliwy. I dziś tak się własnie czuję. To nie oznacza, że nie mam problemów, bo problemy ma każdy, ale słowo problem zastępuję dziś słowem wyzwanie.

Teraz trochę o sprawach związkowych. Na jednym z portali randkowych napisała do mnie dziewczyna z sąsiedniego miasta. Zaprosiła mnie na kawę. Zdzwoniliśmy sie w piątek o godzinie 17 i zaproponowała spotkanie w sobotę o 12 po południu. Mnie ta godzina nie odpowiadała, więc dziewczę stwierdziło, że w piątek wieczorem do mnie zadzwoni. No i... nie zadzwoniła. Dla osób mających ciśnienie być może byłby to problem, być może takie osoby same by zadzwoniły. Ale ja nie. Jeśli ktoś jest niesłowny od samego początku, to nie zasługuje na to bym tej osobie poświęcał mój czas. To jest dokładnie to co napisała Gabi o oczekiwaniach względem drugiej osoby. Druga osoba nie ma byc idealna, ale musi spełniać minimum moich oczekiwań i jeśli ta dziewczyna jednak zadzwoni i nie będzie miała dobrego wytłumaczenia, to ją skreślę. Po co pchać się w coś, co może się rozpaść?

Na forum znajdziecie też wiele moich postów, w których dzielę się swoimi przemysleniami w sprawach duchowych i takich metafizycznych. To są posty pisane dość dawno, bo teraz niestety nikt już na takie tematy nie piszę. Ale ja czasem wracam do tych starych dyskusji i dzięki temu widzę, jak bardzo się zmieniły moje poglądy na niektóre tematy, dzięki czemu moje życie stało sie lepsze. I to też jest powód, dla którego jestem tu na forum. Za kilka lat wróce, do postów pisanych w tym roku, by zobaczyc, czy poszedłem do przodu, czy tkwie w tym samym miejscu.

Tak więc generalnie to forum jest dla mnie taką przystanią, gdzie dzielę się z innymi wiedzą i dzięki wracaniu do starych dyskusji sprawdzam co udało mi się zmienić w zyciu na lepsze :D
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Renata
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez MagdaLooney » 13 lis 2016, o 21:56

Mi osobiście forum dało wskazówki dotyczące ogólnego spojrzenia na świat i nie poddawania się "czarnowidztwu", dbania o wysokie wibracje i poczucie szczęścia.
Co do pracy i pasji, nigdy nie miałam z tym problemu - prowadzę działalność ,pracuję tam, gdzie chcę, robię to co lubię, w takim wymiarze godzin, jaki mi odpowiada, za pieniądze które są fajne :)
Forum - tak jak Renia napisała - to przede wszystkim ludzie i wiele osób wnioslo od początku mego bycia tutaj,mega dużo do mojego życia.
Wiem że jest jeszcze kilka rzeczy które muszę przepracowac, dopracować, udoskonalić, dlatego między innymi tutaj jestem.

No a poza tym.... Bardzo Was lubię :)
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Renata
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 450 razy

Postprzez qetsiyah » 13 lis 2016, o 21:57

Dobry pomysł żeby poruszyć wątek z własną samooceną, jak nie przejmować się opinią innych itp! :sun Tak, to forum jest niezastąpione, jeśli ktoś tu trafi i zatrzyma się na dłużej to jego życie się zmienia. <3

Za ten post autor qetsiyah otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Renata
qetsiyah

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Postprzez Renata » 13 lis 2016, o 22:17

Piękne są te Wasze odpowiedzi <3 Nic dodać nic ująć, każdy kto się tu choć na chwilę zatrzyma, na pewno wyniesie jakieś korzyści dla siebie.
Pośród wahań nastrojów, pośród niskich wibracji, dołków i gorszych dni zawsze można odnaleźć coś dobrego :sun Jesteśmy tu dla siebie i dla innych :kwiatek

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Born1975
Renata

Postprzez TheMe » 13 lis 2016, o 23:08

Dobre pytanie :D
Co dało/daje mi forum? Rozwój i to w różnych kwestiach. Gdyby nie poprzednie forum i to nigdy bym nie znała różnych metod/technik i nigdy pewnie nie poszłabym na kurs Silvy np.
Forum daje możliwość wymiany spojrzeń, pomoc, wiedzę i jest tu bardzoooo miło <3
Bardzo lubię to że czasem czytając czyjąś wypowiedz dostaję olśnienia :sun
Wiele jeszcze drogi przede mną ale ostatnie parę miesięcy to krok milowy w moim życiu w forum ma na to wpływ ;)
Lubię ludzi którzy tu są za pomoc, za wiedze, za inspirowanie i za szukanie więcej ;)
Nie mam określonego celu że np. interesuję mnie tylko przyciąganie faceta wręcz przeciwnie interesuję mnie otrzymanie wszystkiego :D
To dobre moment żeby Wam wszystkim podziękować za to że jesteście, że się dzielicie z innymi za całe to miejsce :kwiatek
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)

Za ten post autor TheMe otrzymał podziękowanie od
Renata
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez Born1975 » 14 lis 2016, o 01:39

Fajnie pewne rzeczy tłumaczy mój imiennik. Krótkie i warte posłuchania:

Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez Tef » 16 lis 2016, o 22:24

A mnie zastanawia czy PP nie miało być bardzo proste? Tym czasem odkąd zaczęłam czytać to forum jestem lekko przerażona nadmiarem informacji, teorii i sytuacji, w których PP może nie zadziałać. Na forum jestem na razie z ciekawości.
Tef

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Renata » 16 lis 2016, o 22:29

Tef napisał(a):A mnie zastanawia czy PP nie miało być bardzo proste? Tym czasem odkąd zaczęłam czytać to forum jestem lekko przerażona nadmiarem informacji, teorii i sytuacji, w których PP może nie zadziałać. Na forum jestem na razie z ciekawości.

Hehe, pp jest proste, tylko nasze umysły nie mogą się z tym pogodzić ;)
Renata

Następna strona

Powrót do Swobodne dyskusje