Jakie książki polecacie?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Jakie książki polecacie?

Postprzez Likana » 9 mar 2021, o 16:50

Lavenda napisał(a):
Ilonka_89 napisał(a):
Lavenda napisał(a):Z całego serca polecam książkę „Energia do kwadratu” Pam Grout, autorka w cudowny sposób (w formie eksperymentów z Polem) pokazuje jak myśli mogą zmienić świat, szczególnie polecam dla osób początkujących, a dla osób z szersza wiedzą i umiejętnościami- jako świetna zabawę.

A wiesz może gdzie można dostać e-booka? Czy można kupić tylko papierową wersję? Wolę czytać na czytniku :)

„Energię do kwadratu” widziałam tylko w wersji papierowej, ogólnie jest mało popularna, nie spotkałam się żeby ktoś mi ja polecał, sama ją przypadkowo odkryłam. Jest jeszcze bardzo podobna książka”Energia do sześcianu” tej samej autorki, bardzo podobna do poprzedniej i również zawiera eksperymenty. Link do e-booka wyślę priv :sun

po angielsku mozna ebooki dorwac (np. na amazonie)
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje