Jakie książki polecacie?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Jakie ksiązki polecacie

Postprzez krzysztofx » 25 cze 2014, o 21:55

Kod uzdrawiania

Kod: Zaznacz cały
http://www.powrotdonatury.net.pl/czytelnia/Czytelnia/Apteka%20natury%20-%20książki/Kod%20Uzdrawiania.pdf/download.html
.
krzysztofx

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez James » 25 cze 2014, o 23:49

A korzystałeś już z tych pięknych Kodów? :) Pytam z ciekawości, a nie z braku wiary w działanie... :) Bo jestem pewny, że działają :)
James

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez James » 26 cze 2014, o 23:11

Naprawdę DZIĘKUJĘ! :)
James

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Clearance » 27 cze 2014, o 20:38

Tao Te Ching - Lao Tzu
Clearance

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez krzysztofx » 28 cze 2014, o 23:07

http://ekocodziennie.files.wordpress.co ... niczna.pdf

Evely Monahan przez 9 lat była niewidoma, aż przypomniała sobie róźne historii zasłyszanych jeszcze w dzieciństwie. Odgrzebywała w pamięci przypadki nagłych uzdrowień ludzi, którym lekarze nie dawali najmniejszej szansy wyzdrowienia. Po 10-ciu dniach E. Monahan odzyskała wzrok. Stało się to nagle, raptownie. Jednocześniez odzyskaniem wzroku ustały zupełnie ataki epileptyczne, a w tydzień później ustąpił paraliż. Młoda kobieta była całkowicie zdrowa. Badania lekarskie nie wykazały śladu żadnej choroby.
.
krzysztofx

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Alter_Ego » 29 cze 2014, o 10:08

"Naukowa Metoda Wzbogacania się" - Wallace D. Wattles
"Siła nieświadomego uwodzenia. Erotyczna mowa ciała" - Turchet Philippe
"Sen Mistrza" - Michał Maj
"Bogać się kiedy spisz" - Ben Sweetland
Seria Książek "Transerfing Rzeczywistości" Vadima Zelanda
"Rozwijanie Zdolności Parapsychicznych" - Silva Jose
"System klucza uniwersalnego" - Charles F. Haanel
"Moc pozytywnego myślenia" - Norman Vincent Peale
"Mowa ciała" - Allan Pease, Barbara Pease
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy

Postprzez Calcifer » 16 maja 2015, o 10:44

Przeczytałem właśnie książkę "Martin Eden" i cóż mogę powiedzieć... jest piękna. Odważę się nawet napisać, że to najpiękniejsza książka którą przeczytałem. To doskonała książka do zarekomendowania na forum o PP. Historia Martina Edena - niesamowicie inspirująca a sama opowieść pouczająca i emocjonująca. Szkoda, że już mam ją za sobą i zazdroszczę Wam, że macie ją jeszcze przed sobą.

Polecam Wam serdecznie. Tą książkę dostaniecie w każdej bibliotece publicznej a na allegro kupicie ją za złotówkę.

Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 442 razy

Postprzez Born1975 » 16 maja 2015, o 16:42

Te książki musicie przeczytać jeśli PP traktujecie poważnie:
1. Napoleon Hill " Przechytrzyć diabła - sekret wolności i sukcesu"
Obrazek

Czy Hill naprawdę rozmawiał z Diabłem?

Dzięki wyjątkowemu stylowi autora, lektura tej książki wciągnie Cię i poruszy bardziej, niż mógłbyś się tego spodziewać. Jest to jeden z najśmielszych i najbardziej inspirujących poradników. Napisany w 1938 r. przez amerykańskiego naczelnego filozofa sukcesu, Napoleona Hilla, pisarza i przedsiębiorcę, autora bestsellera wszech czasów „Myśl i bogać się” nie doczekał się wówczas publikacji. Rodzina i doradcy autora uznali go za zbyt kontrowersyjny. Dopiero ponad siedemdziesiąt lat później został zręcznie opracowany przez Sharon Lechter z Fundacji Napoleona Hilla i teraz ujrzał światło dzienne.
Książka ma charakter wywiadu z Diabłem. W publikacji autor ukazuje, iż po trzydziestu latach skrupulatnego poszukiwania, odnalazł samego Diabła i wycisnął z niego zdumiewające wyznanie. Zdradza, gdzie on zamieszkuje, dlaczego istnieje i jak przejmuje kontrolę nad ludzkim umysłem. Co więcej, ujawnia, w jaki sposób z pomocą siedmiu praw dobra, możesz go przechytrzyć we własnym życiu i osiągnąć prawdziwy sukces. Niezwykle fascynująca, prowokująca i inspirująca publikacja podpowie Ci, jak stworzyć własną drogę do sukcesu, harmonii i spełnienia.

Piekielnie wciągająca lektura!

2 .Alexander Loyd "Kody sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym"

Obrazek

Poznaj wyjątkowo skuteczną metodę, która pomoże ci osiągnąć sukces, na jaki zasługujesz, by w końcu zacząć żyć tak, jak pragniesz!

Naukowcy dowiedli, że stres, który wyraża się wewnętrznym lękiem, jest głównym źródłem właściwie wszystkich naszych problemów – zdrowotnych, duchowych, emocjonalnych, a nawet dotyczących określonych sytuacji życiowych. Obezwładniający lęk koduje się w naszych komórkach i właśnie dlatego większość z nas nie jest w stanie zwalczyć niszczącej reakcji stresowej i jej skutków wyłącznie za pomocą silnej woli.

Alexander Loyd w "Kodach sukcesu" przedstawia przełomową metodę, za pomocą której i ty możesz przeprogramować się z lęku na miłość, spokój oraz życzliwość na poziomie komórkowym i zapoczątkować naturalną przemianę wewnętrzną, dzięki której osiągniesz sukces. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy stosując odpowiednie techniki, usuniesz negatywne wzorce zachowań zapisane w podświadomości, które determinują twoje obecne postępowanie.

Niezależnie od tego, co ty uznajesz za prawdziwy sukces – bogactwo, karierę zawodową, pozbycie się problemów zdrowotnych czy też zawarcie udanego związku – ta książka pomoże ci osiągnąć go szybko i na dłużej.

3. Krzysztof Król "Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu"
Obrazek

Codziennie rano nie chce Ci się wstawać z łóżka, bo nie masz po co? Twoje życie jest nudne jak flaki z olejem? Nie lubisz swojej pracy? Twój partner życiowy to porażka?
Jeśli odpowiedziałeś "tak", to czas na zmiany! Życie nie składa się tylko z sumy oddechów, lecz z chwil, które zapierają dech w piersiach. Ta książka zmieni Twój świat!
Czy jeśli mógłbyś - jak w filmie - wybrać życie dowolnego człowieka ze wszystkich kiedykolwiek żyjących na Ziemi… wybrałbyś własne? Czy mając taki wybór, chciałbyś je przeżyć ponownie? Czy jesteś zadowolony ze swojego życia?
Ta książka to największe na świecie kompendium wiedzy na temat rozwoju osobistego, motywacji, szczęścia w życiu oraz sukcesu!
Uczę ludzi, jak żyć. Zmieniłem już bieg historii tysięcy istnień ludzkich. Masz tylko jedną szansę, jedno życie - Tu i Teraz! W tej chwili weź do ręki tę książkę, pokochaj ją, bo już wkrótce czeka Cię…
Szalona jazda bez trzymanki przez cały świat!
Nadszedł czas na Twoją wygraną.

Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 862 razy
Otrzymał podziękowań: 615 razy

Postprzez Renata » 15 sie 2015, o 11:44

A ja przeczytałam po raz drugi w życiu "Małego księcia" i jestem wzruszona. Zupełnie na nowo odebrałam sens tej książki. Dużo w niej prawdy o człowieku, w sumie cała prawda o nim jest w niej zawarta :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 643 razy
Otrzymał podziękowań: 833 razy

Postprzez Renata » 20 paź 2015, o 19:39

Kochani, chciałam Wam polecić książkę Colina P. Sisson "Wewnętrzne przebudzenie" :)
Właściwie to Emil wyłowił ją z sieci, ale ja ją pożyczam i przesyłam dalej :) Byłoby grzechem zachować ją tylko dla siebie :D
Dawno nie czytałam tak dobrej książki. Jest zwieńczeniem wszystkich tych, ktore przestudiowałam do tej pory :) Duchowość w pełnej krasie :) Bierzcie i pijcie z tego wszyscy ... :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 643 razy
Otrzymał podziękowań: 833 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje