Jakie książki polecacie?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Jakie książki polecacie?

Postprzez niweleta » 13 wrz 2018, o 09:51

Ja z audiobooków nie korzystam, właśnie dlatego, że lubię zakreślać i zaznaczać :D i akurat w tej książce bardzo dużo zaznaczałam i zakreślałam więc myślę, że warto mieć wersję papierową.
Jeśli chcesz bardziej zgłębić uważność to do tej książki wydano także drugą z ćwiczeniami - "Mindfulness. Krótkie ćwiczenia uważności dla spokojnego życia", tej samej autorki. Uzupełnienie, troszkę bardziej praktyczne. Może tą jest łatwiej dostać, chociaż tamtą mój znajomy jeszcze 2 tygodnie temu kupił na internecie :)
niweleta

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez TheMe » 16 wrz 2018, o 15:35

domi napisał(a):Słuchajcie, jestem po lekturze książki "Sekret Prawa Przyciągania" Michaela J. Losiera i z całą pewnością mogę polecić tę książkę każdemu. Jest prześwietna i dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Napisana jest bardzo prostym językiem, bez zawiłości, wszystko jest bardzo fajnie wytłumaczone. Tak jak pisała Scarlett, ta książka to Hicksowie w pigułce i w tym się w pełni zgadzam.
Pomijając samą treść, książka zawiera również bardzo ładne zdjęcia na rozpoczęcie każdego rozdziału :D bardzo miło mnie to zaskoczyło, zwłaszcza, że znalazło się tam nawet zdjęcie koni. Ponadto w książce znajdują się również ćwiczenia, które można wykonywać aby podciągnąć swoje wibracje itp. Są one również dodatkowo opisane i z przykładami, także nic, tylko korzystać. Naprawdę, polecam tę pozycję.

Przeczytałam :D lekka i przyjemna ale konkretna ;) podoba i się jasność i jak ktoś nie wie jak ruszyć ze świadomym PP to ćwiczenia są super ;) sama skorzystam z arkuszu kontrastu co do jednej sprawy. Polecam i dzięki za polecenie dziewczyny :D
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)

Za ten post autor TheMe otrzymał podziękowanie od
domi
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez niweleta » 25 wrz 2018, o 11:01

Scarlett napisał(a):Pierwsza to Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje.
Co ciekawe, kiedyś oglądałam w internecie tę książkę, a po jakimś czasie właśnie dostałam ją w prezencie. Nie czytałam jeszcze, ale już przeglądając zawartość muszę stwierdzić, ze jest dość ciekawa. Znajdziemy w niej właśnie tytułowe 111 ćwiczeń pozwalających wspinać się coraz wyżej wibracyjnie. Ponadto każda wibracja jest nazwana i fajnie opisana. W książce znajdziemy też różne metody na pracę z czakrami wraz z opisem tych czakr, co mnie od razu do niej przyciągnęło. No i oczywiście cudne afirmacje idealne na nagrania programowań umysłu - dopasowane do każdej wibracji.
Nie jest to książka, którą czyta się od razu. Po prosu zagląda się do tych ćwiczeń, np. raz dziennie albo raz w tygodniu, albo zależnie od wibracji.
Teraz zabieram się w końcu za Potęgę Teraźniejszości, którą odkładałam od X czasu, ale na pewno zacznę w końcu dobierać się do tej i wtedy będę mogła napisać coś więcej.
Macie? Znacie? Planujecie kupić? Co sądzicie?
Obrazek

Scarlett, i jak ta książka przy czytaniu i dłuższym posiadaniu? Zastanawiam się nad jej kupnem.
Czy temat pracy z czakrami jest opisany w sposób praktyczny?
Bardziej interesuje mnie praktyka niż teoria, ale potrzebuję wskazówek, dlatego ta książka wzbudziła moje zainteresowanie, warto?

Czy ktoś z was spotkał się z książką "Kwantowy kod uzdrawiania. Prosta technika zmiany świadomości" S.A.Tylor? Znacie, polecacie?
niweleta

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Slonce » 30 paź 2018, o 21:13

Jakiś czas temu dotarłam do końca książki "Kwantowa miłość", była to wspaniała podróż po krainie kwantowości, oddziaływania naszej energii zarówno na samych nas jak i innych. Książka jest gruba, ale sporo wyjaśnia. Przede wszystkim uważam, że powinna ją przeczytać każda osoba, która ma problemy w swojej relacji lub znajduje się w punkcie "nieszczęśliwego zakochania, przyciągania konkretnej osoby lub jej braku". Ale od razu Was rozczaruję - w tej książce nie ma recepty na to jak kogoś przyciągnąć, bo wszyscy przecież wiemy, że jest wolna wola. Ta książka mówi o tym jak ważne jest nasze połączenie z samym sobą :) Bo będąc sami jesteśmy już całkowicie kompletni. Żadna druga osoba nie jest naszą połową, czy dopełnieniem. Książka pokazuje na przykładach w jaki sposób nasza energia wpływa na osoby, które spotykamy w swoim życiu, jaką nasze serce jest potężną elektrownią i jakie ma ogromne działanie. Stąd też mamy synchronizacje z danymi osobami, z innymi się wręcz odpychamy. Oczywiście książkę polecam :)

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
Scarlett
Slonce

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 213 razy

Postprzez Renata » 10 lis 2018, o 23:53

Ja ze swojej strony polecam „Siedem duchowych praw sukcesu. Praktyczny przewodnik, jak spełnić swoje marzenia” Deepaka Chopry.
Praktyczne rady, co i jak robić, by doprowadzić do spełnienia swoich pragnień, tak bardziej pod kątem duchowym. Myśle, że pomoże odpowiedzieć na wiele pytań, przede wszystkim jak zabrać się za kreowanie dobrego życia :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje