Porządki na forum

swobodne rozmowy na każdy temat

Porządki na forum

Postprzez Calcifer » 21 lip 2016, o 22:54

Przepraszam wszystkich za niskie wibracje które dzieją się na czacie. Kochani, nastał taki moment, że jeśli nie oczyścimy forum to nie pójdziemy dalej. W tym momencie Kokos dostaje ode mnie bana. Dlaczego? Dlatego, że mimo moich próśb nadal robi to samo czyli sieje ferment, wypisuje bzdury na temat mój i innych użytkowników, robi nerwową atmosferę i przyczynia się do rozłamu forum. Na pewno wiele osób z forum miało kontakt z Kokosem na PW. Sami wiecie, że ona ma coś do powiedzenia na każdego użytkownika. Udaje przyjaciółkę a potem oczernia za plecami, przeinacza wypowiedzi, zasiewa niezgodę. Dlatego zostaje usunięta bo niestety ale nic do niej nie dociera i mimo faktów, Ona nadal uważa że jest bez winy i wmawia ludziom, że ja mam problemy psychiczne.

Jeśli ktoś się nie zgadza ze zbanowaniem Kokosa to niech napisze do mnie na PW to mu wytłumaczę dokładnie powody mojej decyzji. Magicmind, Ty dostajesz ostrzeżenie. Wypisując ludziom o nowym forum, wprowadzasz atmosferę podziału i rozłamu. Nie rób tego więcej. Jeśli dalej będziesz to robił to niestety Ciebie również będę musiał usunąć dla dobra forum.

Są to dla mnie trudne decyzje ale niestety bez nich nie pójdziemy dalej a forum będzie cały czas pogrążone w nerwowej atmosferze. Blokuje ten wątek bo nie chce by przez kolejne trzy dni toczyła się dyskusja o złych rzeczach. Daje Wam słowo, że działam z dobrej intencji i z dobrego serca. Wiele rzeczy można mi zarzucić ale nie to, że jestem zawistny i lubuje się w usuwaniu kogokolwiek. To tyle.

P.S

Robię sobie odpoczynek od forum. W sprawach forum piszcie do Dreama lub Scarlett.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 439 razy

Powrót do Swobodne dyskusje