Tak nas robią w bambuko...

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Tak nas robią w bambuko...

Postprzez Przyciągnięta » 19 lip 2016, o 13:06

Jak dla mnie ludzie uzywajacy tej gry zachowuja sie jak idioci. Rozumiem dzieci ale dorosli? Co sie dzieje z tym swiatem? A tworcy gry sie smieja i zacieraja łapy :D
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

Postprzez Renata » 19 lip 2016, o 13:59

Ja rozumiem, gdyby ludzie szukali np. złota, ale pokemony? :thinking Nie wiem, czemu to ma służyć, ale wydaje się być bardzo dziecinne. Czytałam dzisiaj, że ci "szaleńcy" stanowią zagrożenie dla innych, na drogach czy lotniskach. Mój Boże, żeby złapać wirtualnego pokemona, są w stanie ryzykować własnym życiem! :shock:
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 830 razy

Postprzez Przyciągnięta » 19 lip 2016, o 14:48

Oni poprostu podazyli za nowym trendem bez zastsnowienia sie co im to da. Rozrywka? Sa duzo lepsze i pozyteczniejsze rozrywki. Juz lepiej by se w karty pograli. Ja osobiscie bardzo lubie :D

Chociaz wydaje mi sie ze to tez moze byc taka ucieczka od problemow. Takie zapomnienie na chwile. Ale to nie zmienia faktu ze mozna uciec jesli sie juz musi w bezpieczniejszy sposob.

Takie gry sa po to zeby ludzi jeszcze bardziej oglupic i moc nimi manipulowac. To sa wyrzeracze mozgu.
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje