Tak nas robią w bambuko...

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Tak nas robią w bambuko...

Postprzez Born1975 » 16 lip 2016, o 08:11

A słyszeliście o Pokemon Go? Myślę, że ta gra została stworzona w celu jeszcze większej inwigilacji. Sami dobrowolne użytkownicy tej gry pokazują swoje mieszkania i nie tylko....

Do Polski ta gra dopiero wchodzi, ale w niektórych krajach jest popularniejsza od tindera, czyli jak niektórzy mówią innej aplikacji do szukania potworów :lol:
No tengo miedo de nada :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 848 razy
Otrzymał podziękowań: 603 razy

Postprzez magicmind » 16 lip 2016, o 08:24

Ja nie uważam ze wszystkie te firmy robią to celowo i jest w tym teoria spiskowa.
Ich cel jest tylko zarabiać na tym i funkcje komercyjne aby udoskonalić produkt. Natomiast te fukncje naturalnie ktoś inny może wykorzystywać aby pozyskać jakieś dane o nas.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 111 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Postprzez Born1975 » 16 lip 2016, o 09:03

magicmind napisał(a):Ja nie uważam ze wszystkie te firmy robią to celowo i jest w tym teoria spiskowa.
Ich cel jest tylko zarabiać na tym i funkcje komercyjne aby udoskonalić produkt. Natomiast te fukncje naturalnie ktoś inny może wykorzystywać aby pozyskać jakieś dane o nas.

Ciężko ocenić czy to jest robione celowo. Jestem natomiast pewien, ze ta wiedza jest wykorzystywana przez różne osoby, czy agencje.

To wszystko ma na celu wprowadzenie NWO. To co się obecnie dzieje w Europie to część planu. Te wszystkie ataki terrorystyczne są po to, by ludzie po prostu się bali, a dzieki strachowi poddadzą się dobrowolnie chipowniu i będziemy mieć państwo policyjne. O tym sie coraz głosniej mówi i politycy juz nawet przestają sie z tym kryć. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć wszystkie dzieci urodzone od grudnia bieżącego roku mają zostać zachipowane...
No tengo miedo de nada :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 848 razy
Otrzymał podziękowań: 603 razy

Postprzez California » 16 lip 2016, o 10:19

dream75 napisał(a):A słyszeliście o Pokemon Go? Myślę, że ta gra została stworzona w celu jeszcze większej inwigilacji. Sami dobrowolne użytkownicy tej gry pokazują swoje mieszkania i nie tylko....

Do Polski ta gra dopiero wchodzi, ale w niektórych krajach jest popularniejsza od tindera, czyli jak niektórzy mówią innej aplikacji do szukania potworów :lol:

To samo pomyślałam o Pokemon Go, bo w końcu do jego użytkowania podobno jest potrzebne włączenie GPS w telefonie. Szkoda tylko, że niektórym ta gra wyżera mózg i niektórzy posuwają się do naprawdę głupich czynów, by złapać kolejnego pokemona. No błagam :roll:
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez magicmind » 16 lip 2016, o 11:01

http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/07/dd ... 66af71.jpg
:lol:

A według mnie to bardzo fajne ,że powstają takie gry które zachęcają do fizycznego ruchu :sun
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 111 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Postprzez California » 16 lip 2016, o 19:53

Oczywiście, że fajnie, iż takie gry powstają :D i jestem jak najbardziej za takimi grami :) można nawet psa na spacer wziąć i przy okazji łapać pokemony :D
Tylko żeby gracze mieli rozum grając w gry, bo aż byłam zdziwiona, że niektórzy chodzili szukać pokemonów w...muzeum Auschwitz
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Postprzez Scarlett » 16 lip 2016, o 19:57

Nie mam pojęcia o co chodzi w tej grze, tylko jakieś memy wyskakują mi na FB.
WTF? :?
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1868 razy

Postprzez California » 16 lip 2016, o 21:04

Scarlett napisał(a):Nie mam pojęcia o co chodzi w tej grze, tylko jakieś memy wyskakują mi na FB.
WTF? :?

Ja sama tej apki nie mam, ale z czego zrozumiałam to chodzisz po mieście i szukasz pokemonów - nie wiadomo gdzie one dokładnie są, dlatego ludzie chodzą i szukają, aż w pewnym miejscu im się pojawi i go łapią do wirtualnego pokeballa. Na tej zasadzie to chyba działa, ale nie dam sobie ręki uciąć.
California

Postprzez Scarlett » 16 lip 2016, o 21:06

Czyli słaby sposób na podryw :D Przychodzisz pod czyiś dom i mówisz do laski/chłopa, że tutaj podobno jest pokemon :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1868 razy

Postprzez California » 16 lip 2016, o 21:11

Podobno takie akcje już się działy, że obcy ludzie pukali do drzwi, bo im pokazało, że właśnie gdzieś tam jest pokemon :lol:
California

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje