Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez magicmind » 19 lip 2016, o 17:46

Blau napisał(a):
magicmind napisał(a):Ogladaliście ten film na podstawie katastrofy lotniczej z Andów z 72 roku?

"Alive, dramat w Andach"
pamietam ze oglądałem w dzieciństwie i zrobił duże wrażenie szczególnie ze to prawdziwa historia.

http://www.cda.pl/video/254484cd

tutaj cały film. Lubie taki survivalowy i ekstramalny klimat.
Zjawa też mi sie podobała a ostatnio widziałem "Lekcje przetrwania" z Hopkinsem, też fajne :)

Oglądałam i to nie raz. Dobry film choć tragiczny. Teraz wszystko powtarzają w tej telewizji. Wczoraj oglądałam film, ktory tez kilka lat temu ogladalam. Ale z nudów się obejrzało.

Jest tragiczny ale także jakże piękna historia o walce o przetrwanie, o wierze, o przełamywaniu własnych słabości w ekstremalnej wydawałoby sie przegranej sytuacji . Na prawdę budujące , mimo wszystko.
Bardzo lubie właśnie takie filmy,
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez MagdaLooney » 19 lip 2016, o 18:14

Jak lubicie małą schize plus historie ocierajace się o drugą stronę to obejrzyjcie "Afterlife" :D polecam.
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 449 razy

Postprzez Blau » 19 lip 2016, o 18:37

magicmind napisał(a):
Blau napisał(a):
magicmind napisał(a):Ogladaliście ten film na podstawie katastrofy lotniczej z Andów z 72 roku?

"Alive, dramat w Andach"
pamietam ze oglądałem w dzieciństwie i zrobił duże wrażenie szczególnie ze to prawdziwa historia.

http://www.cda.pl/video/254484cd

tutaj cały film. Lubie taki survivalowy i ekstramalny klimat.
Zjawa też mi sie podobała a ostatnio widziałem "Lekcje przetrwania" z Hopkinsem, też fajne :)

Oglądałam i to nie raz. Dobry film choć tragiczny. Teraz wszystko powtarzają w tej telewizji. Wczoraj oglądałam film, ktory tez kilka lat temu ogladalam. Ale z nudów się obejrzało.

Jest tragiczny ale także jakże piękna historia o walce o przetrwanie, o wierze, o przełamywaniu własnych słabości w ekstremalnej wydawałoby sie przegranej sytuacji . Na prawdę budujące , mimo wszystko.
Bardzo lubie właśnie takie filmy,

Też lubię tego typu filmy. Wszystko to co piszesz zostało świetnie ukazane w filmie. Do tego sceny są świetnie nagrane, A film budzi niesamowite emocje i daje dużo do myślenia. Chyba jeden z lepszych.
Ja ogólnie to nie lubię tylko fantastyki. Żadnych Władców pierścieni czy Harych Potterow.

Ale jest jeden film, który obejrzałam tylko raz i przeczytałam książkę. Więcej razy nie dam rady obejrzeć. Ciekawe czy ktoś zgadnie co to za film? :mrgreen:
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez MagdaLooney » 19 lip 2016, o 18:40

Podpowiedź! Podpowiedź! :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 449 razy

Postprzez Blau » 19 lip 2016, o 18:42

MagdaLooney napisał(a):Podpowiedź! Podpowiedź! :)

Nie jest żadnym romansidlem, A doprowadził mnie do łez. Tytuł składa się z dwóch wyrazów. :mrgreen:
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Moon_Light » 23 sie 2016, o 14:09

Bo dobra piszę Tutaj ...:) może ktoś przeczyta :D

Potrzebuję film z serii "Pewna siebie kobieta" coś takiego inspirującego, motywującego .. Znacie coś w tym temacie ?? hmm...? :)
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez Scarlett » 23 sie 2016, o 14:24

Silne kobiety, ale w jakim sensie? :D kobieta, która przechodzi trudności ale jest silna? Kobieta, która jest nieszczęśliwie zakochana, ale jest silna? Superbohaterka?

Dla mnie silne kobiety to Scarlett więc leci Przeminęło z wiatrem i Kobieta-Kot (osobny film i te gdzie występuje w Batmanie :P )
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1680 razy

Postprzez Monika22 » 23 sie 2016, o 14:26

Moon_Light napisał(a):Potrzebuję film z serii "Pewna siebie kobieta" coś takiego inspirującego, motywującego .. Znacie coś w tym temacie ?? hmm...? :)

Może nie są aż tak stricte związane tematem, ale takie przyszły mi do głowy. Mulan (1998), Frida (2002), Poszukiwana Sarah Pender (2013), Dziewczyna z tatuażem (2011).

Za ten post autor Monika22 otrzymał podziękowanie od
Moon_Light
Monika22

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 92 razy

Postprzez Moon_Light » 23 sie 2016, o 14:30

Scarlett napisał(a):Silne kobiety, ale w jakim sensie? :D kobieta, która przechodzi trudności ale jest silna? Kobieta, która jest nieszczęśliwie zakochana, ale jest silna? Superbohaterka?

Dla mnie silne kobiety to Scarlett więc leci Przeminęło z wiatrem i Kobieta-Kot (osobny film i te gdzie występuje w Batmanie :P )

Coś w stylu pokazania poprzez film, że to MY kobiety jesteśmy górą :D A mężczyzni to nasze marionetki ... no co ? jestem w takim stanie, że musze sobie to ogarnąć :))

Ale z Kobietą kot obejrze na pewno, i jak pisalam na czacie " zła kobieta" z Cameron tez brzmi ciekawie :))
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez Scarlett » 23 sie 2016, o 14:31

No to Kobieta-Kot taka jest :lol:
Scarlett była dopóki się nie zakochała w Rhecie :D Ale film ukochany <3
Obejrzyj "Lekarstwo na miłość". Trochę motywatornia z super zakończeniem :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1680 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje