Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez Oleander » 20 lip 2019, o 11:39

magicmind napisał(a):Wiedźmin od Netflixa, uczucia mieszane

ja nawet nie mam mieszanych.. w dużym uproszczeniu porównałabym to do czegos w stylu GOTa z zapożyczonymi imionami z Wiedźmina :C

dużo bardziej spodobał mi się trailer produkcji fanowskiej od nas :)

Oleander

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Scarlett » 20 lip 2019, o 11:44

A my siedzimy i czekamy na Króla Lwa w 4Dx :lovki
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1943 razy

Postprzez magicmind » 20 lip 2019, o 12:18

Oleander napisał(a):
magicmind napisał(a):Wiedźmin od Netflixa, uczucia mieszane

ja nawet nie mam mieszanych.. w dużym uproszczeniu porównałabym to do czegos w stylu GOTa z zapożyczonymi imionami z Wiedźmina :C

dużo bardziej spodobał mi się trailer produkcji fanowskiej od nas :)

Gdyby zapożyczyli dużo z GoT to własnie nie miałbym nic przeciwko :D Mi brakuje mrocznego wyciszonego klimatu bo zwiastun jest efekciarski i typowo amerykański.No ale to tylko zwiastun który ma narobić szumu i przyciągnąć szczególnie zachodniego widza, może sam serial będzie miał klimat.

Cieżko powiedzieć co z tego będzie... oczekiwania były ogromne a wiadomo jak to się później kończy...
Chyba najlepiej byłoby jakby to robili ludzie od gry bo oni czuli klimat no ale jest jak jest...
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Postprzez magicmind » 20 lip 2019, o 12:21

tak powinno robić się zwiastuny i taki klimat powinien mieć Wiedźmin. Krótka i wymowna scena...
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Postprzez Oleander » 20 lip 2019, o 12:46

magicmind napisał(a):
Gdyby zapożyczyli dużo z GoT to własnie nie miałbym nic przeciwko :D Mi brakuje mrocznego wyciszonego klimatu bo zwiastun jest efekciarski i typowo amerykański.No ale to tylko zwiastun który ma narobić szumu i przyciągnąć szczególnie zachodniego widza, może sam serial będzie miał klimat.

Cieżko powiedzieć co z tego będzie... oczekiwania były ogromne a wiadomo jak to się później kończy...
Chyba najlepiej byłoby jakby to robili ludzie od gry bo oni czuli klimat no ale jest jak jest...

no ja sie generalnie z Tobą zgadzam ;) tak czy siak sie obejrzy, ale szkoda własnie, mroczny klimat i słowiańskość by się przydała.
Oleander

Postprzez Born1975 » 20 lip 2019, o 15:11

Kulturowo Wiedźmim jest nasz, ale ponieważ serial pójdzie na cały świat, więc zwiastuny i reklama będzie dostosowana do światowych realiów. Gra nigdy mnie nie interesowała, ale była polskim produktem więc mogła być reklamowana inaczej niż serial, choć z drugiej strony jeśli odniosła tak wielki sukces to być może jej reklama była nieco inna niż gdyby był to produkt skierowany tylko na rodzimy rynek. Weźcie pod uwagę, że Stany Zjednoczone jeśli chodzi i ilość produkowanych filmów są światowym potentatem. Więcej filmów produkują tylko Indie, ale to amerykańskie produkcje osiągają największą oglądalność i przynoszą największe zyski.

Czy nowy Wiedźmin odniesie sukces? Myślę, że tak. Na pewno będzie to lepszy serial niż ten z Żebrowskim w roli głównej. A tak swoją drogą, to jestem ciekawy ile Polacy mieli do powiedzenia przy kręceniu tego serialu. Ilość polskich aktorów, jest nieduża, ale pocieszający jest fakt, że przy produkcji bierze udział Tomasz Bagiński.
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 859 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Postprzez Born1975 » 20 lip 2019, o 22:48

"Prości, ale bogaci" i druga część "Prości, ale bardzo bogaci" to włoska komedia o rodzinie, która wygrała w lotto 100 milionów euro. Pomimo, że to komedia jednak film ukazuje jak to faktycznie często bywa w przypadku osób, które niespodziewanie zyskują bardzo duże pieniądze. Polecam każdemu.
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 859 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Postprzez magicmind » 22 lip 2019, o 22:38

Oleander napisał(a):
magicmind napisał(a):

no ja sie generalnie z Tobą zgadzam ;) tak czy siak sie obejrzy, ale szkoda własnie, mroczny klimat i słowiańskość by się przydała.

Ja ciągle liczę na to ,że zwiastun jest tylko zabiegiem marketingowym aby szybko rozpocząć promocje a w samym serialu będzie mroczny klimat.
Swoją drogą po liczbie wyświetleń na yt widać ,że jest ten serial jednym z najbardziej wyczekiwanych widowisk w historii.
Myśle ,że prace na etapie postprodukcji ciągle trwają i dużo można poprawić. Coś czuję ,że będzie pozytywne zaskoczenie i serial okaże się hitem.
magicmind

Postprzez Oleander » 23 lip 2019, o 08:31

magicmind napisał(a):
Oleander napisał(a):
magicmind napisał(a):

Ja ciągle liczę na to ,że zwiastun jest tylko zabiegiem marketingowym aby szybko rozpocząć promocje a w samym serialu będzie mroczny klimat.
Swoją drogą po liczbie wyświetleń na yt widać ,że jest ten serial jednym z najbardziej wyczekiwanych widowisk w historii.
Myśle ,że prace na etapie postprodukcji ciągle trwają i dużo można poprawić. Coś czuję ,że będzie pozytywne zaskoczenie i serial okaże się hitem.

Oby faktycznie tak było. Mimo wszystko mam wrażenie, że to np. Anglikom lepiej by wyszedł Wiedźmin, bo na podstawie paru produkcji uważam, ze ponury/mroczny klimat im wychodzi genialnie :) A postacie nie są cukierkowo śliczne i przystojne. No ale. Nieważne z jakim nastawieniem i tak wszyscy obejrzymy i nabijemy im liczbę widzów :D
Oleander

Postprzez mrO » 6 sie 2019, o 16:18

The Boys - o superbohaterach w bardziej ludzkiej skórze.
Kidding - o dobrym człowieku, który w pewnym momencie życia ma wszystkiego dość. Fajny Jim Carrey :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 421 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje