Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez PrettyOne » 26 maja 2019, o 10:38

Born1975 napisał(a): Pod koniec tego roku ma być premiera serialu Wiedźmin-ciekaw jestem tej produkcji i to bardzo.

Ja też! Zwłaszcza, że dopiero niedawno wzięłam się za Wiedźmina 3 i jestem teraz totalnie w temacie :sun Co prawda nie jestem przekonana co do wyboru aktora na Geralta, nie wiem, Henry Cavill wydaje się zbyt wymuskany, ale poczekamy zobaczymy. Charakteryzacja potrafi zdziałać cuda.
PrettyOne

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez magicmind » 26 maja 2019, o 10:53

PrettyOne napisał(a):
Born1975 napisał(a): Pod koniec tego roku ma być premiera serialu Wiedźmin-ciekaw jestem tej produkcji i to bardzo.

Ja też! Zwłaszcza, że dopiero niedawno wzięłam się za Wiedźmina 3 i jestem teraz totalnie w temacie :sun Co prawda nie jestem przekonana co do wyboru aktora na Geralta, nie wiem, Henry Cavill wydaje się zbyt wymuskany, ale poczekamy zobaczymy. Charakteryzacja potrafi zdziałać cuda.

Jestem fanem Wiedźmina, po przeczytaniu wszystkich książek marzyłem aby doczekał się godnej ekranizacji a nie to co zrobili nasi rodacy.
Dla mnie to był materiał na niesamowite fantazy które schowa takiego Hobita czy Władce do kieszeni.
Kiedy gra odniosła taki ogromny sukces pomyślałem ze ktoś zainteresuje się tym genialnym Uniwersum i doczekamy epickiej ekranizacji.
Jak pojawił sie Netflix to byłem niesamowicie podjarany ze spełnia się moje marzenie i to jeszcze w postaci serialu.Ogromne oczekiwania.
Ale po tym jak wyciekły ostatnio nagrania z tym jak wygladają kostiumy Nilfgaardzich żołnierzy to jestem przerażony :( :( :( :(

Zrobią wiekszą kaszane niż nawet wersja z Żmijowskim

You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy

Postprzez PrettyOne » 26 maja 2019, o 14:22

magicmind napisał(a):Ale po tym jak wyciekły ostatnio nagrania z tym jak wygladają kostiumy Nilfgaardzich żołnierzy to jestem przerażony :( :( :( :(

No niestety też to widziałam. Zbroja, która już bardziej pasowałby do Dzikiego Gonu. Tak, to nasuwa obawy czy "nie przedobrzą" za bardzo odbiegając od pierwowzoru, choć już sam fakt, że serial ze zrozumiałych względów będzie po angielsku, wpłynie trochę na to, że historia straci trochę swój pierwotny charakter i klimat. No, ale jak napisałam wyżej, poczekamy zobaczymy. Jestem ciekawa efektów.
PrettyOne

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez Born1975 » 26 maja 2019, o 16:13

Wiem, że na forum są fani serialu "Lucyfer". 8 Czerwca ma zapaść decyzja czy będzie kolejny sezon. Co prawda sezon 4 skończył się w takim miejscu, że jestem usatysfakcjonowany, ale cieszyłbym się gdyby nakręcono kolejne odcinki.

Jeszcze kilka słów o serialu "Wojownik". Po 8 obejrzanych odcinkach stwierdzam, że robi się coraz ciekawiej. Mnie ten serial trochę przypomina "Gotham", choć akcja dzieje się w San Francisco w 19 wieku, a sama treść opiera się o rzeczywiste wydarzenia (nie mam na myśli fabuły serialu, tylko to jak Chińczycy przybywali do Ameryki). W każdym razie polecam ten serial wszystkim.
Na wszystkie privy odpowiem po 25 sierpnia.
Born1975

Podziękował : 855 razy
Otrzymał podziękowań: 607 razy

Postprzez magicmind » 27 maja 2019, o 21:13

https://twitter.com/jorywea/status/1132 ... E0dpJ9llUs

Aktorzy czytają scenariusz ostatniego odcinka Gry o Tron :D
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Postprzez Born1975 » 29 maja 2019, o 21:58

Właśnie skończyłem oglądać 5 odcinek szóstego sezonu The 100. Wcześniej pisałem, że ten sezon zaczyna się świetnie, teraz napiszę że to będzie chyba najlepszy sezon jaki do tej pory nakręcono. Nie spodziewałem się takiego zwrotu akcji jaki ma miejsce w tym sezonie. Ci co odpuścili po dwóch czy trzech sezonach powinni nadrobić zaległości, bo na chwile obecną szósty sezon oceniam 10/10.
Born1975

Postprzez magicmind » 14 lip 2019, o 19:46

Stranger Things sezon 3 ogląda ktoś ?

dla mnie ten serial jest jak powrót do dzieciństwa :lovki coś dla fanow lat 80/90 :sun

:hopsa :hopsa :hopsa :lol:

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
White_Owl
magicmind

Postprzez White_Owl » 15 lip 2019, o 14:08

Jasne, że ogląda :). Świetny serial ze świetną muzyką.
Polecam też serial na Netfliksie "Dark".

Życie jest takie jak je postrzegasz.
White_Owl

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Born1975 » 19 lip 2019, o 22:03

Chciałem się dziś położyć wcześniej spać. Niestety trzeci sezon "Domu z papieru" chyba mi na to nie pozwoli. Pierwszy odcinek i od razu akcja. Jeśli pozostałe odcinki też takie będą, to ten sezon będzie jeszcze lepszy niż dwa wcześniejsze.
Born1975

Postprzez magicmind » 20 lip 2019, o 12:14

Wiedźmin od Netflixa, uczucia mieszane
magicmind

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje