Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez Carrie_Bradshaw » 18 sie 2017, o 09:13

Wczoraj ogladalam Byl sobie pies, oczywiscie ryk przez pol filmu, ale slowa na koncu mnie powalily...
" i tak w ciagu tych wszystkich psich zyc nauczylem sie bawic gdy tylko sie da, ratowac innych kiedy trzeba,lizac tych ktorych kocham, nie dolowac sie tym co nie wyszlo oraz tym co moze sie stac, po prostu byc tu i teraz, byc tu i teraz, oto sens zycia wg psa <3 :D kocham po prostu :D
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Slonce » 18 sie 2017, o 11:03

Przepiękne przesłanie i jak bardzo nawiązuje do PP <33 :kwiatek Ostatnio przymierzałam się do oglądania tego filmu, ale finalnie nie doszło to do skutku.

A teraz się skuszę i obejrzę :sun
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Postprzez TheMe » 18 sie 2017, o 11:12

Carrie_Bradshaw napisał(a):Wczoraj ogladalam Byl sobie pies, oczywiscie ryk przez pol filmu, ale slowa na koncu mnie powalily...
" i tak w ciagu tych wszystkich psich zyc nauczylem sie bawic gdy tylko sie da, ratowac innych kiedy trzeba,lizac tych ktorych kocham, nie dolowac sie tym co nie wyszlo oraz tym co moze sie stac, po prostu byc tu i teraz, byc tu i teraz, oto sens zycia wg psa <3 :D kocham po prostu :D

Taak kocham ten film i książkę <3
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Scarlett » 18 sie 2017, o 11:21

A czy tam jest pokazane cierpienie zwierząt?
Dużo osób chwaliło ten film, ale nie mogę go obejrzeć, bo boję się, że właśnie jakieś cierpienia będą pokazane. Mogę oglądać wszystko, najbardziej dewiacyjne horrory nawet, ale nie zniosę cierpienia zwierząt i dzieci.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1313 razy

Postprzez TheMe » 18 sie 2017, o 11:53

Scarlett napisał(a):A czy tam jest pokazane cierpienie zwierząt?
Dużo osób chwaliło ten film, ale nie mogę go obejrzeć, bo boję się, że właśnie jakieś cierpienia będą pokazane. Mogę oglądać wszystko, najbardziej dewiacyjne horrory nawet, ale nie zniosę cierpienia zwierząt i dzieci.

W pewnym momencie pies umiera postrzelony i ryczałam jak bóbr ale generalnie scen znęcania się drastycznego nie ma....chociaż zaniedbany pies zimą przypięty łańcuchem już rozrywał mi serce....tak czy siak polecam
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Carrie_Bradshaw » 18 sie 2017, o 11:57

W sumie sa dwie sceny gdzie pies byl zle traktowany, ale skonczylo sie dobrze.Chociaz te momenty gdy pies odchodzi sa przykre i smutne :( ale tez sie konczy dobrze, bo przeciez wraca :D Mysle, ze warto mimo wszystko obejrzec.Ja tez jestem bardzo wrazliwa na punkcie zwierzat, jestem mega psiara od dziecka, nic mnie tak nie wzrusza i nie rozczula i dalam rade, nie zaluje :D
Carrie_Bradshaw

Postprzez Carrie_Bradshaw » 18 sie 2017, o 12:00

ahh i watek milosny w filmie mega <33
Carrie_Bradshaw

Postprzez Scarlett » 18 sie 2017, o 12:00

Nie wiem... Mnie nawet śmierć smoka w Grze o Tron przygnębia, choć to komputerowy, fantastyczny zwierz :roll:
Jest taki drastyczny film, podobno horror (tytuł mi wyleciał z głowy), bardzo "w moim typie", ale zrezygnowałam z niego z powodu jednej sceny - jest tam scena gdzie ludzkie bestie zamykają kota pod wiadrem z mrówkami i pozwalają go zjeść żywcem :( I najgorsze jest to, że to podobno było naprawdę, a nie na potrzeby filmu. Choć później twórcy się tłumaczyli, że to nieprawda. Ale jednak... Nie mogłabym tego obejrzeć. Sama mam kota, moje dzieciątko.

Słyszałam, że w tym filmie była scena jak pies wskakiwał do wody i podobno naprawdę był do tego zmuszany i wrzucany tam, nawet filmiki były z tego. Nie wiem na ile w tym prawdy.
"Pies, który jeździł koleją" zrył mi banie w podstawówce.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez mrO » 18 sie 2017, o 12:08

Scarlett napisał(a):Nie wiem... Mnie nawet śmierć smoka w Grze o Tron przygnębia

Przecież zyje :D
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 156 razy

Postprzez Scarlett » 18 sie 2017, o 12:14

To oglądaj teraz w poniedziałek :P
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje