Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez mrO » 19 sie 2017, o 14:25

Scarlett napisał(a):To oglądaj teraz w poniedziałek :P

Przecież widziałem, otworzył prawe oko :D

Tak w w ogóle czy jest na pokładzie jakiś fan "Rick and Morty" ?
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez Scarlett » 28 sie 2017, o 21:38

I JAK FINAŁ?! :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez MagdaLooney » 28 sie 2017, o 22:17

Właśnie skończyłam oglądać.
Powiem szczerze: mnie rozczarował.
Nie na tyle, żeby powiedzieć, że był do niczego... Ale uważam, że to jeden z najsłabszych epizodów.
Przegadany, mało akcji...
Niby trwa 1,20 h ale równie dobrze mógłby trwać pół godziny, gdyby skupić się na konkretach.
Ot, moje zdanie. Co nie zmienia faktu że nadal szczerze ten serial uwielbiam :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez wolves » 28 sie 2017, o 22:17

Od weekendu nadrabiam Marvela, zostały mi jeszcze tylko Ant-Man i Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów :D
nie wiem dlaczego tyle czasu nie wiedziałam jakie to fajne, a nadrobiłam wszystko pod wpływem pójścia do kina ostatnio na "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" gdzie dowiedziałam się od kumpli, że wszystko jest ze sobą powiązane i w ogóle jak mogłam nie obejrzeć nawet jednego Iron Mana :P luuubię efekty specjalne, magię, czary, nadprzyrodzone moce i ponad człowiecze zdolności <3
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez Born1975 » 28 sie 2017, o 22:52

wolves napisał(a):Od weekendu nadrabiam Marvela, zostały mi jeszcze tylko Ant-Man i Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów :D

Ja się potraciłem w uniwersum Marvela. Te filmy powinny być numerowane, by sie wiedziało co pokoleji oglądać. Ponoć Doktor Strange powinien być oglądany między pierwszą a drugą częścią Strazników Galaktyki....

Jak znasz kolejność to napisz, żebym wreszcie się w tym połapał.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez wolves » 29 sie 2017, o 22:44

Fakt, ja też nie czaiłam tej kolejności, ale zorientowałam się w temacie :D i oglądałam tak:

Iron man, Iron man 2, Thor, Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie, Avengers, Iron Man 3, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, Thor: Mroczny świat, Strażnicy Galaktyki, Avengers: Czas ultrona, Ant-Man, Kapitana Ameryka: Wojna bohaterów.
No i potem dr Strange i Strażnicy Galaktyki 2, z tym, że ja Strange'a obejrzałam w ogóle jako pierwszy film Marvela więc zrobiłam fuck the system 8-) ale moim zdaniem spoko, bo on się nie łączy z pozostałymi moim zdaniem, patrząc z perspektywy czasu :D to znaczy fanatycy Marvela w tym momencie pewnie by mnie wyśmiali, ale w sensie nooo nie łączy się tak jak Iron Man z Avengersami np. ;)

Po Thorze jest jeszcze Hulk, ale mnie on kompletnie nie interesował, więc sobie odpuściłam, zostały mi dwa ostatnie :(

Za ten post autor wolves otrzymał podziękowanie od
Born1975
wolves

Postprzez Born1975 » 29 sie 2017, o 22:57

wolves napisał(a):z tym, że ja Strange'a obejrzałam w ogóle jako pierwszy film Marvela więc zrobiłam fuck the system 8-) ale moim zdaniem spoko, bo on się nie łączy z pozostałymi moim zdaniem, patrząc z perspektywy czasu :D to znaczy fanatycy Marvela w tym momencie pewnie by mnie wyśmiali, ale w sensie nooo nie łączy się tak jak Iron Man z Avengersami np. ;)

Mój kumpel znowu gadał co innego. Ja nie widziałem jeszcze Strange,a a nawet nie wiedziałem, że to film z uniwersum Marvela. Ponoć jak się ogląda tak jak te filmy były kręcone to jest wtedy ok. Zrobię sobie kiedyś maraton filmowy z tymi filmami, bo seria jest dobra i można w niej znaleźć wiele ukrytych przekazów na temat tego co się faktycznie dzieje na świecie-do tego jednak trzeba się orientować w temacie, dla większości to będą po prostu zwykłe filmy.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez wolves » 30 sie 2017, o 13:03

Tzn ja się wcześniej podpytywałam czy mogę oglądać dr Strange'a oddzielnie, czy nie występują tam postacie z pozostałych części (jak w Avengersach np.) no i usłyszałam, że spoko, więc tak zrobiłam :) tyle, że ja po prostu chciałam obejrzeć to w kinie. A resztą nawet nie sądziłam, że się zainteresuję :D
wolves

Postprzez Scarlett » 5 wrz 2017, o 17:07

Do osób, które oglądały...
Który film jest smutniejszy?
Mój przyjaciel Hachiko czy Był sobie pies?
Chcę włączyć dzieciom (10-13 lat), ale nie chcę żeby to było bardzo smutno. Każdy z tych filmów ponoć jest, ale nie chce popadać w skrajność.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Rose » 5 wrz 2017, o 18:12

"Hachiko" zdecydowanie smutniejszy...W "Był sobie pies" jest dużo komediowych scen, taki komedio-dramat. Oba polecam.
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje