Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez Capra » 5 wrz 2017, o 22:13

Z tych wcześniej wymienionych filmów oglądałam tylko "Mój przyjaciel Hachiko" i do dziś, na mojej filmowej liście, jest to najsmutniejszy film. Może to tylko mój odbiór, ale ja zdecydowanie nie serwowałabym go dzieciom. Ja, mimo że oglądałam go jako osoba dorosła, do dziś na samo imię tytułowego psa mam łzy w oczach.
Capra

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez MagdaLooney » 10 wrz 2017, o 10:30

Kochani, polecam "it".
Wczoraj widzieliśmy w imax-ie, naprawdę fajny film.
Klimat Kinga robi robotę :)
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowanie od
Anka12
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez TheMe » 11 wrz 2017, o 15:19

MagdaLooney napisał(a):Kochani, polecam "it".
Wczoraj widzieliśmy w imax-ie, naprawdę fajny film.
Klimat Kinga robi robotę :)

Dzięki za cynk bo się wybieram na ten film :sun
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez mrO » 12 wrz 2017, o 09:43

Wczoraj skończyłem 4 sezon Bojack'a. Z mojej strony same ohy i ahy. Zainteresowanym polecam przebrnąć przez 1 sezon (początek może być trochę ciężki), ale później dostajemy jeden z najlepszych serialów naszych czasów, który za 10 lat będzie klasykiem który każdy musi zobaczyć :)
Bardzo cenie sobie dobre animacje z dwóch powodów :
1) scenarzyści nie mają żadnych ograniczeń i mogą tworzyć co im tylko przyjdzie do głowy.
2) wole oglądać narysowane efekty niż słabe "żywe" efekty specjalne, które i tak są słabe nawet i w dzisiejszych Marvelach .
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez TheMe » 12 wrz 2017, o 10:16

mrO napisał(a):Wczoraj skończyłem 4 sezon Bojack'a. Z mojej strony same ohy i ahy. Zainteresowanym polecam przebrnąć przez 1 sezon (początek może być trochę ciężki), ale później dostajemy jeden z najlepszych serialów naszych czasów, który za 10 lat będzie klasykiem który każdy musi zobaczyć :)
Bardzo cenie sobie dobre animacje z dwóch powodów :
1) scenarzyści nie mają żadnych ograniczeń i mogą tworzyć co im tylko przyjdzie do głowy.
2) wole oglądać narysowane efekty niż słabe "żywe" efekty specjalne, które i tak są słabe nawet i w dzisiejszych Marvelach .

serial Netflix?
TheMe

Postprzez Scarlett » 12 wrz 2017, o 10:22

A co sądzicie o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia?
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez MagdaLooney » 12 wrz 2017, o 12:11

Scarlett - oglądam z zainteresowaniem.
Uważam, że sama idea jest mało trafna, bo związku nie da się stworzyć jedynie na podstawie dopasowania. Musi być to "coś", Iskierka, która sprawia, że ludzie chcą ze sobą. Bez iskierki, to ta druga osoba może być i najlepiej dopasowana a nic z tego nie wyjdzie...
Natomiast gdy jest to magiczne "coś", to i dopasować się można a i pewne niedopasowania uchodzą płazem.
Tak myślę. Uczucie to uczucie...to nie tylko kwestia super zgodności charakterów.. Związek to nie tabelki..
Natomiast, oczywiście, jeśli zdarzy się tak, że pojawi się również i uczucie... To będzie super..
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez mrO » 12 wrz 2017, o 12:18

TheMe napisał(a):serial Netflix?

Tak
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez Scarlett » 12 wrz 2017, o 12:42

Zgadzam się z Tobą. Ponadto dodam (nie wiem, może to będzie płytkie dla niektórych), że fizyczność ma ogromne znaczenie. Trochę mnie śmieszą twierdzenia, że "Wygląd się nie liczy". No ok, może później tak się nie liczy (jakby mój partner stracił rękę/nogę albo nie wiadomo co się stało to nadal bym go kochała), ale nie czarujmy się, że często odrzucamy jakieś osoby z góry bo nie są kompletnie w naszym typie. Jeśli ja jestem "fit", dbam o swoje ciało to nie ukrywam, że nie zwróciłabym raczej uwagi na faceta z brzuszkiem. Po prostu mnie to nie pociąga. I to nie chodzi o to, że kogoś krytykuję, nie lubię, patrzę z góry i w ogóle się nie zadaje z facetami, którzy mają brzuszek, ale po prostu fizycznie mnie nie pociągają i nie sądzę by doszło między nami do zbliżenia. A myślę, że to jest ważne w relacji, a już na pewno na początkowym jej etapie.
Nie obrażając nikogo, ale na przykład mi się żaden z tych facetów z programu (czy to I edycja, czy to II) nie podobał fizycznie. Nie sądzę by takie rzeczy "eksperci" mogli wiedzieć z wąchania przez kobietę koszuli w której spał facet. Ja też być może nie byłabym w czyimś typie i to jest po prostu normalne. Dlatego gdybym ja brała udział w tym programie to srogo bym się zawiodła. Takie jest moje zdanie ;)
W poprzedniej edycji brał udział mój znajomy z Poznania wiec wiedziałam jeszcze przed startem programu, że to małżeństwo nie wypaliło. Ale jak jeszcze byli w małżeństwie to byli razem w naszej jedynej knajpce w naszej rodzinnej miejscowości z gronem znajomych (bez kamer).
Zauważyłam w tej nowej edycji, że "eksperci" znów nie wzięli pod uwagę problemu odległości. Myślałam, że kiedy mówili o tym, że wprowadzili trochę zmian, to wezmą pod uwagę ten znaczący problem. Np. ja teraz jestem na takim etapie życia, że nie mam zobowiązań, a pracę i tak chcę zmienić od nowego roku. Ale jak ktoś ma stabilne życie, dobrą pracę, własne mieszkanie, to ciężko raczej rzucać wszystko dla osoby, którą zna się kilka dni.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez TheMe » 12 wrz 2017, o 13:23

mrO napisał(a):
TheMe napisał(a):serial Netflix?

Tak

To chętnie obejrzę bo ma naprawdę dobre seriale ;)

Scarlett, nie wiedziałam że jest taki program :shock:
TheMe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje