Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez Scarlett » 11 paź 2018, o 21:33

Są jakieś filmy i seriale na które szczególnie czekacie? :sun
Jesli chodzi o seriale to czekam na finał Gry o Tron i serial Smarzowskiego o pierwszych Piastach i wierzeniach słowiańskich, bo znając Smarzowskiego to będzie perełka :lovki
Jeśli o filmy to zdecydowanie Once Upon a Time in Hollywood w reżyserii Tarantino, który opowie w nim między innymi o Mansonie i morderstwie Sharon Tate i w ogóle o tamtych latach i tym, co się wówczas działo. Wróżę nagrody za scenografię, bo widziałam, że naprawdę genialnie wszystko jest dopracowane.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1677 razy

Postprzez Born1975 » 11 paź 2018, o 21:37

Scarlett napisał(a):Są jakieś filmy i seriale na które szczególnie czekacie?

Czekam na nowe sezony seriali ze stajni DC Comics, oraz kilku innych. Z filmów to na nowe Gwiezdne Wojny.
Viva La Vida Bonita!
Born1975

Podziękował : 832 razy
Otrzymał podziękowań: 581 razy

Postprzez PrettyOne » 11 paź 2018, o 21:50

Scarlett napisał(a):Jesli chodzi o seriale to czekam na finał Gry o Tron

Taaak Gra o Tron, czekam zdecydowanie. A poza tym trzeci sezon Stranger Things oraz ostatni sezon Mr Robot <3 Niestety to wszystko dopiero w 2019 r., ale czas tak szybko leci, że w sumie już niedługo będzie co oglądać :)
PrettyOne

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez Born1975 » 11 paź 2018, o 21:59

A jeszcze mi się przypomniało. Piąty sezon "The 100" kończy się słowami "koniec księgi pierwszej". To sugeruje, że będzie księga druga czyli pewnie kilka kolejnych sezonów. Czekam z niecierpliwością. Jest też kilka seriali, które niestety nie doczekają się kolejnych sezonów. Taki "Dark Matter" czy trochę starszy "Kyle XY" kończą się w takich miejscach, że chętnie poznałbym dalsze losy bohaterów, ale niestety nie będzie kolejnych sezonów...
Viva La Vida Bonita!
Born1975

Podziękował : 832 razy
Otrzymał podziękowań: 581 razy

Postprzez mrO » 12 paź 2018, o 03:48

Czekam na: Nowy film Tarantino. Nowy film z nowym Jokerem. Nowy sezon Narcos. Więcej nie pamiętam, ale wiem że pewnie jeszcze na coś.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 87 razy
Otrzymał podziękowań: 282 razy

Postprzez Anka12 » 12 paź 2018, o 09:15

ja czekam na Stranger Things i zapowiedziano też nowy sezon Fargo - na niego czekam bardzo. Z filmów tez na coś czekam, ale nie mogę sobie przypomnieć teraz :D
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 331 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez olik » 12 paź 2018, o 11:15

Czekalam i wlasciwie sie doczekalam na nowego doctora who. Byl juz pierwszy odcinek z doctorem kobieta i jak narazie jestem zachwycona <33 Bylam jedna z tych, ktorzy byli szczesliwi, ze kolejnego doctora zagra kobieta. Bardzo na to liczylam, praktycznie od kiedy wkrecilam sie w swiat whovian jako dziecko.
Tylko duze marzenia sa mnie godne.
olik

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez vint » 12 paź 2018, o 12:31

Właśnie obejrzałam ten odcinek Doctor Who (pierwszy w życiu!). Nawet fajny, ciekawy poziom abstrakcji!
A z seriali to czekam na Stranger Things, The Orville, Frankie and Grace, Star Trek Discovery i na nową serię Star Trek z Patrickiem Stewartem w roli Picarda. I nie mogę się zdecydować na co bardziej się cieszę i czekam, bo wszystko fajne!
vint

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje