Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez Scarlett » 11 paź 2018, o 21:33

Są jakieś filmy i seriale na które szczególnie czekacie? :sun
Jesli chodzi o seriale to czekam na finał Gry o Tron i serial Smarzowskiego o pierwszych Piastach i wierzeniach słowiańskich, bo znając Smarzowskiego to będzie perełka :lovki
Jeśli o filmy to zdecydowanie Once Upon a Time in Hollywood w reżyserii Tarantino, który opowie w nim między innymi o Mansonie i morderstwie Sharon Tate i w ogóle o tamtych latach i tym, co się wówczas działo. Wróżę nagrody za scenografię, bo widziałam, że naprawdę genialnie wszystko jest dopracowane.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez Born1975 » 11 paź 2018, o 21:37

Scarlett napisał(a):Są jakieś filmy i seriale na które szczególnie czekacie?

Czekam na nowe sezony seriali ze stajni DC Comics, oraz kilku innych. Z filmów to na nowe Gwiezdne Wojny.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez PrettyOne » 11 paź 2018, o 21:50

Scarlett napisał(a):Jesli chodzi o seriale to czekam na finał Gry o Tron

Taaak Gra o Tron, czekam zdecydowanie. A poza tym trzeci sezon Stranger Things oraz ostatni sezon Mr Robot <3 Niestety to wszystko dopiero w 2019 r., ale czas tak szybko leci, że w sumie już niedługo będzie co oglądać :)
PrettyOne

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Born1975 » 11 paź 2018, o 21:59

A jeszcze mi się przypomniało. Piąty sezon "The 100" kończy się słowami "koniec księgi pierwszej". To sugeruje, że będzie księga druga czyli pewnie kilka kolejnych sezonów. Czekam z niecierpliwością. Jest też kilka seriali, które niestety nie doczekają się kolejnych sezonów. Taki "Dark Matter" czy trochę starszy "Kyle XY" kończą się w takich miejscach, że chętnie poznałbym dalsze losy bohaterów, ale niestety nie będzie kolejnych sezonów...
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez mrO » 12 paź 2018, o 03:48

Czekam na: Nowy film Tarantino. Nowy film z nowym Jokerem. Nowy sezon Narcos. Więcej nie pamiętam, ale wiem że pewnie jeszcze na coś.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 98 razy
Otrzymał podziękowań: 301 razy

Postprzez Anka12 » 12 paź 2018, o 09:15

ja czekam na Stranger Things i zapowiedziano też nowy sezon Fargo - na niego czekam bardzo. Z filmów tez na coś czekam, ale nie mogę sobie przypomnieć teraz :D
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 350 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez olik » 12 paź 2018, o 11:15

Czekalam i wlasciwie sie doczekalam na nowego doctora who. Byl juz pierwszy odcinek z doctorem kobieta i jak narazie jestem zachwycona <33 Bylam jedna z tych, ktorzy byli szczesliwi, ze kolejnego doctora zagra kobieta. Bardzo na to liczylam, praktycznie od kiedy wkrecilam sie w swiat whovian jako dziecko.
Tylko duze marzenia sa mnie godne.
olik

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez vint » 12 paź 2018, o 12:31

Właśnie obejrzałam ten odcinek Doctor Who (pierwszy w życiu!). Nawet fajny, ciekawy poziom abstrakcji!
A z seriali to czekam na Stranger Things, The Orville, Frankie and Grace, Star Trek Discovery i na nową serię Star Trek z Patrickiem Stewartem w roli Picarda. I nie mogę się zdecydować na co bardziej się cieszę i czekam, bo wszystko fajne!
vint

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Born1975 » 4 lis 2018, o 12:54

Trzeci sezon Daredevila to jakieś nieporozumienie, tylko dla najbardziej zagorzałych fanów, reszta może sobie spokojnie odpuścić.

Drugi sezon Iron Fista moim zdaniem da się oglądnąć, ale gdy brak czasu, to mozna odpuścić bez wielkiej straty.

A teraz pozytywnie. The Oudpost to takie lekkie i przyjemne fantasy, czekam na drugi sezon.

Continuum: Ocalić przyszłość to jeden z najlepszych seriali sf jakie dane mi było oglądać. Dla fanów sf obowiązkowy do oglądnięcia.

I na koniec perełka: Gotham. Akcja dzieje się w Gotham przed pojawieniem się Batmana, a głównym bohaterem jest komisarz James Gordon. Jak na razie zobaczyłem pierwszy sezon i kilka odcinków drugiego i jestem zachwycony. Dla fanów Batmana i DC Comics serial obowiązkowy.
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez feniks » 6 lis 2018, o 18:13

Nie wiem czy oglądaliście House of cards, jest nowy sezon, obajrzalam cały i się rozczarowałam :?
feniks

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje