Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez MagdaLooney » 12 wrz 2017, o 20:40

O widzisz, pamiętam, że mówiłaś o Twoim znajomym (nie wiem czemu ale obstawialam drugiego Pana ;)) Fajny był ten chłopak (i z mojej okolicy ;))żal mi go było, że dostał taką księżniczkę.

Nawet już nie tylko o wygląd chodzi, tylko ogólnie o chemię. Facet może wyglądać super ekstra a jak chemii nie ma...to nie ma.
Aranżowane związki według mnie mają nikłe szanse powodzenia
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Scarlett » 12 wrz 2017, o 20:44

Karol i Diana - przykład ostatnio często wałkowany ;)
Maria Antonina i Ludwik XVI na przykład.

Chyba ja mówię właśnie o tym pierwszym! :D nie chcę imion tutaj podawać, ale ten mój znajomy to nie był właśnie od księżniczki :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez MagdaLooney » 12 wrz 2017, o 21:26

Aaaa, wydawało mi się, że tylko jeden mieszkał w Poznaniu :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Wenus21 » 13 wrz 2017, o 05:17

Scarlett napisał(a):A co sądzicie o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia?

Nie oglądałam tego programu ale słyszałam o nim od koleżanki. I byłam pewna ,że to wszystko jest ukartowane i oni prawdziwwgo ślubu nie biorą.
Bo po prostu nikt normalny by się na takie coś nie zgodził :D haha
Chyba trzeba być bardzo zdeseprowanym aby zgodzić się na taki układ bo inaczej tego nazwać nie można. :D
Wenus21

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez mrO » 1 paź 2017, o 06:27

Botoks.
Nigdy nie przepadałem za jego filmami. Ten sam "secenariusz", taki sam montaż, ci sami aktorzy i wulgaryzmy na siłę mające zastąpić humor. I to chyba tyle, nie chce wrzucać tutaj jakiejkolwiek recenzji, ale bardziej ostrzec przed odbieraniem tego filmu jako rzeczywistej sytuacji w polskie służbie zdrowia. W ogóle te argumenty na zasadzie "historie potwierdzone przez lekarzy i pracowników służy zdrowia" są słabe jak argumenty antyszczepionkowców :)
Tani skok na kasę, który narobi więcej szkody niż dobrego, poprzez nastawienie ludzi jeszcze bardziej krytycznie do służby zdrowia.
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez TheMe » 1 paź 2017, o 12:02

mrO napisał(a):Botoks.
Nigdy nie przepadałem za jego filmami. Ten sam "secenariusz", taki sam montaż, ci sami aktorzy i wulgaryzmy na siłę mające zastąpić humor. I to chyba tyle, nie chce wrzucać tutaj jakiejkolwiek recenzji, ale bardziej ostrzec przed odbieraniem tego filmu jako rzeczywistej sytuacji w polskie służbie zdrowia. W ogóle te argumenty na zasadzie "historie potwierdzone przez lekarzy i pracowników służy zdrowia" są słabe jak argumenty antyszczepionkowców :)
Tani skok na kasę, który narobi więcej szkody niż dobrego, poprzez nastawienie ludzi jeszcze bardziej krytycznie do służby zdrowia.

Zgadzam się z Tobą. Byłam w kinie i jestem rozczarowana teksty z sucharów i memow, brutalny i chwilami obrzydliwy plus trochę podkolorowany. Na fali "Pittbulla" nakręcony trochę na sile z podobną obsada i gorszym scenariuszem.
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez mrO » 2 gru 2017, o 10:16

Jim i Andy na Netflixie.

Film dokumentalny pokazujący co działo się podczas produkcji filmu "Człowiek z księżyca", który opowiadał historie Andiego Kaufmana granego przez Jim'a Carrey.
Film idealnie pokazuje, że to kim jesteśmy jest tak na prawdę naszym wyborem za którym stoją nasze decyzje i przekonania odnośnie tego jak wygląda otaczający nas świat. Idealnie podkreślają to wywiady z Jimem, urywki Truman Show i sam Jim, który stał się Andym do poziomu przekraczającego nasze pojęcie o ludzkim Ego.
Polecam każdemu z nas.
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez Kmicic » 5 gru 2017, o 08:02

Rick&Morty (serial nr2 na liście seriali ogólnie na Filmwebie niektórzy uważają ludzi którzy"jarają" się tą Bajką za ludzi inteligentniejszych od przeciętnych zjadaczy chleba, mi osobiście po prostu przypadł do gustu klimat tego serialu:))

Amerykański animowany serial telewizyjny dla starszej widowni tworzony przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla Adult Swim. Produkcja w oryginalnym zamyśle miała być parodią filmu Powrót do przyszłości, stworzoną przez Roilanda na potrzeby festiwalu filmowego Channel 101. Po premierze producenci Adult Swim nakłonili twórców do rozwinięcia programu. Serial miał swoją premierę w grudniu 2013 roku, od razu zyskując przychylne recenzje krytyków. W lipcu 2015 roku ukazał się kolejny sezon. W sierpniu tego samego roku Adult Swim ogłosiło przedłużenie o trzeci sezon, który rozpoczął się 30 lipca 2017 roku.
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Scarlett » 16 gru 2017, o 15:07

Piękny wywiad z mamą Jaśka Meli - panią Urszulą Melą.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje