Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez MagdaLooney » 12 wrz 2017, o 20:40

O widzisz, pamiętam, że mówiłaś o Twoim znajomym (nie wiem czemu ale obstawialam drugiego Pana ;)) Fajny był ten chłopak (i z mojej okolicy ;))żal mi go było, że dostał taką księżniczkę.

Nawet już nie tylko o wygląd chodzi, tylko ogólnie o chemię. Facet może wyglądać super ekstra a jak chemii nie ma...to nie ma.
Aranżowane związki według mnie mają nikłe szanse powodzenia
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Scarlett » 12 wrz 2017, o 20:44

Karol i Diana - przykład ostatnio często wałkowany ;)
Maria Antonina i Ludwik XVI na przykład.

Chyba ja mówię właśnie o tym pierwszym! :D nie chcę imion tutaj podawać, ale ten mój znajomy to nie był właśnie od księżniczki :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1288 razy

Postprzez MagdaLooney » 12 wrz 2017, o 21:26

Aaaa, wydawało mi się, że tylko jeden mieszkał w Poznaniu :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Wenus21 » 13 wrz 2017, o 05:17

Scarlett napisał(a):A co sądzicie o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia?

Nie oglądałam tego programu ale słyszałam o nim od koleżanki. I byłam pewna ,że to wszystko jest ukartowane i oni prawdziwwgo ślubu nie biorą.
Bo po prostu nikt normalny by się na takie coś nie zgodził :D haha
Chyba trzeba być bardzo zdeseprowanym aby zgodzić się na taki układ bo inaczej tego nazwać nie można. :D
Wenus21

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez mrO » 1 paź 2017, o 06:27

Botoks.
Nigdy nie przepadałem za jego filmami. Ten sam "secenariusz", taki sam montaż, ci sami aktorzy i wulgaryzmy na siłę mające zastąpić humor. I to chyba tyle, nie chce wrzucać tutaj jakiejkolwiek recenzji, ale bardziej ostrzec przed odbieraniem tego filmu jako rzeczywistej sytuacji w polskie służbie zdrowia. W ogóle te argumenty na zasadzie "historie potwierdzone przez lekarzy i pracowników służy zdrowia" są słabe jak argumenty antyszczepionkowców :)
Tani skok na kasę, który narobi więcej szkody niż dobrego, poprzez nastawienie ludzi jeszcze bardziej krytycznie do służby zdrowia.
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 148 razy

Postprzez TheMe » 1 paź 2017, o 12:02

mrO napisał(a):Botoks.
Nigdy nie przepadałem za jego filmami. Ten sam "secenariusz", taki sam montaż, ci sami aktorzy i wulgaryzmy na siłę mające zastąpić humor. I to chyba tyle, nie chce wrzucać tutaj jakiejkolwiek recenzji, ale bardziej ostrzec przed odbieraniem tego filmu jako rzeczywistej sytuacji w polskie służbie zdrowia. W ogóle te argumenty na zasadzie "historie potwierdzone przez lekarzy i pracowników służy zdrowia" są słabe jak argumenty antyszczepionkowców :)
Tani skok na kasę, który narobi więcej szkody niż dobrego, poprzez nastawienie ludzi jeszcze bardziej krytycznie do służby zdrowia.

Zgadzam się z Tobą. Byłam w kinie i jestem rozczarowana teksty z sucharów i memow, brutalny i chwilami obrzydliwy plus trochę podkolorowany. Na fali "Pittbulla" nakręcony trochę na sile z podobną obsada i gorszym scenariuszem.
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje