EURO 2016 Współna Akcja

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: EURO 2016 Współna Akcja

Postprzez Karla » 7 lip 2016, o 23:59

Karla

Podziękował : 324 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Czarodziejka » 8 lip 2016, o 00:16

Ale ten Griezmann też jest niezły. Czytam właśnie, że nie chcieli go długo w piłce bo za mały, za wątły, a on że nic tylko o piłce marzył.
ze strony http://sport.tvp.pl/26071186/antoine-gr ... el-francji

Griezmann już od dziecka pokazywał, że piłka nożna jest jego całym światem. Częstokroć stawiał futbol ponad wszystko, nawet ponad naukę, o czym zresztą opowiadał jego starszy brat Theo. – Pewnego razu, gdy byliśmy w szkole, zobaczyłem jego zeszyt. Był cały pusty, a na samym końcu znajdował się obrazek, na którym on jako piłkarz udzielał wywiadu reporterowi Canal+. Innym razem, gdy miał być na zajęciach, zamiast tego zastałem go w toalecie, gdzie grał w piłkę z kolegą.
Czarodziejka

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postprzez Scarlett » 11 lip 2016, o 09:45

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Karla
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez magicmind » 11 lip 2016, o 11:11

Plus tych mistrzostw jest taki ,że zauwazyłem ze bardzo dużo osób zaczęło się interesować piłką przez to ,że w końcu doczekaliśmy sie reprezentacji która dobrze gra :sun
W szoku byłem jak moja siostra ostatnio mi fachową analizę meczy Niemcy Francja przedstawiła, co ona nigdy piłką sie nie interesowała :shock: :D

Możemy pocieszyć sie ze przegraliśmy na tych mistrzostwach tych z mistrzem i to dopiero po karnych w meczu w którym byliśmy lepsi ;)

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Nicky
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez Nicky » 11 lip 2016, o 12:13

Kibicowałam Portugalii, trochę na przekór bo wszyscy moi znajomi byli za Francją :D I dobrze się stało, że wygrali :) A był moment (gdy znieśli Ronaldo) gdy prawdopodobnie troszkę się podłamali... ale dali radę. I super! A Francuzi byli zbyt pewni siebie i to ich zgubiło. Bo pamiętajcie - w PP pewność siebie zazwyczaj jest traktowana KOPEM na otrzeźwienie (dlaczego? Bo gdy jesteś pewny czegoś tam, to pojawiają się OCZEKIWANIA, a co za tym idzie, wielkie ryzyko że cały plan weźmie w łeb :P). Z kolei gdy marzysz o czymś ale wydaje ci się to raczej mrzonką, nie mniej jednak masz to w myślach cały czas, wizualizujesz ale bez jakiejś 100% wiary w powodzenia (i dzięki temu... bez oczekiwań i blokad!!!)... no to masz jak w banku że się spełni. Tak to właśnie jest, i z moich doświadczeń też tak właśnie wynika. I tak zapewne mieli Portugalczycy, i spełniło im się :)
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Postprzez magicmind » 11 lip 2016, o 12:22

Nicky napisał(a):Kibicowałam Portugalii, trochę na przekór bo wszyscy moi znajomi byli za Francją :D I dobrze się stało, że wygrali :) A był moment (gdy znieśli Ronaldo) gdy prawdopodobnie troszkę się podłamali... ale dali radę. I super! A Francuzi byli zbyt pewni siebie i to ich zgubiło. Bo pamiętajcie - w PP pewność siebie zazwyczaj jest traktowana KOPEM na otrzeźwienie (dlaczego? Bo gdy jesteś pewny czegoś tam, to pojawiają się OCZEKIWANIA, a co za tym idzie, wielkie ryzyko że cały plan weźmie w łeb :P). Z kolei gdy marzysz o czymś ale wydaje ci się to raczej mrzonką, nie mniej jednak masz to w myślach cały czas, wizualizujesz ale bez jakiejś 100% wiary w powodzenia (i dzięki temu... bez oczekiwań i blokad!!!)... no to masz jak w banku że się spełni. Tak to właśnie jest, i z moich doświadczeń też tak właśnie wynika. I tak zapewne mieli Portugalczycy, i spełniło im się :)

Zgadzam sie. Po latach praktyki widze ze pewność wcale nie ma nic współnego z PP.
Wiele razy byłem czegoś pewny wręcz i nic z tego nie było, odnosi sie to również do wiary bo pewność to według mnie jeszcze wyższy stopień.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Nicky
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez Nicky » 11 lip 2016, o 12:30

Ja tak mam zawsze :D Tu tym kluczem są oczekiwania, niestety. Zauważyłam że jak czegoś jestem pewna, wszystko jest dopięte na ostatni guzik itp., zaplanowane i tak dalej... to zazwyczaj wszechświat tak w ostatniej chwili zamota że do tego koniec końców nie dochodzi (albo dochodzi, ale W INNY SPOSÓB niż sobie zaplanowałam). To dlatego nie można snuć scenariuszy... wszechświat i tak wie lepiej i i tak nas na koniec zaskoczy.

Dlatego idealnie jest zrobić właśnie tak: zamówić sobie coś... i chrzanić, jak to do nas przyjdzie, nie myśleć o tym. Po prostu mieć dobre wibracje i dać się prowadzić.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
Karla
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Postprzez Lubisia » 21 lip 2016, o 23:21

Blau napisał(a):
Lubisia napisał(a):
Blau napisał(a):No to ja jestem chora na punkcie tego wielkiego rywala Twojej drużyny. Niestety jeszcze Barcy na CN nie zaliczyłam ino u nas w Gdańsku. Szkoda że nie wiedziałam o takim konkursie hehe :mrgreen: wielkie, wielkie gratki :mrgreen:

Wieeem, Twój avatar ciut kłuje mnie w patrzałki, haha. :P
Jeśli jesteś taką fanką Barçy, jak ja Realu Madryt, to nie mogłybyśmy wspólnie oglądać El Clásico. :P Podczas tych meczów emocje u mnie sięgają zenitu, mogłoby to zakończyć się pojedynkiem w kisielu. :lol:

A co do tych konkursów, gdzie można wygrać wyjazd na mecze, to pojawiają się cyklicznie. Zwracaj uwagę na chipsy (TOP chips, Lay's) i napoje (np. Pepsi, 7 up, Mirinda). Jak zauważę kolejną taką loterię, to dam Ci znać. :-)

Myślę, że tak samo zaangażowana jestem :) Najgorsze mecze Barcy to te z Realem. Boli mnie wszystko, stan przed zawalowy w trakcie 90 minut mam kolka razu. czasem mam ochote GD przespać. Teraz 5 grudnia na CN będą :)

Haha, dokładnie - stan przedzawałowy. :D Klasyki elektryzują nie tylko kibiców Realu Madryt i FC Barcelony, ale także wszystkich sympatyków futbolu. :-) To są wyjątkowe mecze. :-) Najbliższe El Clásico ligowe będzie 4-go grudnia. ;-) Trzeba zaopatrzyć się w jakieś ziołowe tabletki uspakajające. :P

Blau napisał(a):A koszulka z awatara jest z podpisem najlepszego piłkarza świata hehe :)

Eee Blau, nie żartuj. ;-) Cristiano Ronaldo nie podpisałby się na koszulce FC Barcelony. :D Pamiętam, że była taka akcja, iż jakiś Culé wysłał swojego synka z koszulką Barçy do CR7, a ten nie podpisał. :P I słusznie! :P
Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. - Amy Dodson
Lubisia

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje