EURO 2016 Współna Akcja

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: EURO 2016 Współna Akcja

Postprzez Świetlista » 7 lip 2016, o 23:59

Świetlista

Podziękował : 380 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez Czarodziejka » 8 lip 2016, o 00:16

Ale ten Griezmann też jest niezły. Czytam właśnie, że nie chcieli go długo w piłce bo za mały, za wątły, a on że nic tylko o piłce marzył.
ze strony http://sport.tvp.pl/26071186/antoine-gr ... el-francji

Griezmann już od dziecka pokazywał, że piłka nożna jest jego całym światem. Częstokroć stawiał futbol ponad wszystko, nawet ponad naukę, o czym zresztą opowiadał jego starszy brat Theo. – Pewnego razu, gdy byliśmy w szkole, zobaczyłem jego zeszyt. Był cały pusty, a na samym końcu znajdował się obrazek, na którym on jako piłkarz udzielał wywiadu reporterowi Canal+. Innym razem, gdy miał być na zajęciach, zamiast tego zastałem go w toalecie, gdzie grał w piłkę z kolegą.
Czarodziejka

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postprzez Scarlett » 11 lip 2016, o 09:45

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Scarlett

Podziękował : 490 razy
Otrzymał podziękowań: 1897 razy

Postprzez magicmind » 11 lip 2016, o 11:11

Plus tych mistrzostw jest taki ,że zauwazyłem ze bardzo dużo osób zaczęło się interesować piłką przez to ,że w końcu doczekaliśmy sie reprezentacji która dobrze gra :sun
W szoku byłem jak moja siostra ostatnio mi fachową analizę meczy Niemcy Francja przedstawiła, co ona nigdy piłką sie nie interesowała :shock: :D

Możemy pocieszyć sie ze przegraliśmy na tych mistrzostwach tych z mistrzem i to dopiero po karnych w meczu w którym byliśmy lepsi ;)
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Nicky
magicmind

Podziękował : 115 razy
Otrzymał podziękowań: 408 razy

Postprzez Nicky » 11 lip 2016, o 12:13

Kibicowałam Portugalii, trochę na przekór bo wszyscy moi znajomi byli za Francją :D I dobrze się stało, że wygrali :) A był moment (gdy znieśli Ronaldo) gdy prawdopodobnie troszkę się podłamali... ale dali radę. I super! A Francuzi byli zbyt pewni siebie i to ich zgubiło. Bo pamiętajcie - w PP pewność siebie zazwyczaj jest traktowana KOPEM na otrzeźwienie (dlaczego? Bo gdy jesteś pewny czegoś tam, to pojawiają się OCZEKIWANIA, a co za tym idzie, wielkie ryzyko że cały plan weźmie w łeb :P). Z kolei gdy marzysz o czymś ale wydaje ci się to raczej mrzonką, nie mniej jednak masz to w myślach cały czas, wizualizujesz ale bez jakiejś 100% wiary w powodzenia (i dzięki temu... bez oczekiwań i blokad!!!)... no to masz jak w banku że się spełni. Tak to właśnie jest, i z moich doświadczeń też tak właśnie wynika. I tak zapewne mieli Portugalczycy, i spełniło im się :)
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 266 razy

Postprzez magicmind » 11 lip 2016, o 12:22

Nicky napisał(a):Kibicowałam Portugalii, trochę na przekór bo wszyscy moi znajomi byli za Francją :D I dobrze się stało, że wygrali :) A był moment (gdy znieśli Ronaldo) gdy prawdopodobnie troszkę się podłamali... ale dali radę. I super! A Francuzi byli zbyt pewni siebie i to ich zgubiło. Bo pamiętajcie - w PP pewność siebie zazwyczaj jest traktowana KOPEM na otrzeźwienie (dlaczego? Bo gdy jesteś pewny czegoś tam, to pojawiają się OCZEKIWANIA, a co za tym idzie, wielkie ryzyko że cały plan weźmie w łeb :P). Z kolei gdy marzysz o czymś ale wydaje ci się to raczej mrzonką, nie mniej jednak masz to w myślach cały czas, wizualizujesz ale bez jakiejś 100% wiary w powodzenia (i dzięki temu... bez oczekiwań i blokad!!!)... no to masz jak w banku że się spełni. Tak to właśnie jest, i z moich doświadczeń też tak właśnie wynika. I tak zapewne mieli Portugalczycy, i spełniło im się :)

Zgadzam sie. Po latach praktyki widze ze pewność wcale nie ma nic współnego z PP.
Wiele razy byłem czegoś pewny wręcz i nic z tego nie było, odnosi sie to również do wiary bo pewność to według mnie jeszcze wyższy stopień.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Nicky
magicmind

Podziękował : 115 razy
Otrzymał podziękowań: 408 razy

Postprzez Nicky » 11 lip 2016, o 12:30

Ja tak mam zawsze :D Tu tym kluczem są oczekiwania, niestety. Zauważyłam że jak czegoś jestem pewna, wszystko jest dopięte na ostatni guzik itp., zaplanowane i tak dalej... to zazwyczaj wszechświat tak w ostatniej chwili zamota że do tego koniec końców nie dochodzi (albo dochodzi, ale W INNY SPOSÓB niż sobie zaplanowałam). To dlatego nie można snuć scenariuszy... wszechświat i tak wie lepiej i i tak nas na koniec zaskoczy.

Dlatego idealnie jest zrobić właśnie tak: zamówić sobie coś... i chrzanić, jak to do nas przyjdzie, nie myśleć o tym. Po prostu mieć dobre wibracje i dać się prowadzić.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 266 razy

Postprzez Lubisia » 21 lip 2016, o 23:21

Blau napisał(a):
Lubisia napisał(a):
Blau napisał(a):No to ja jestem chora na punkcie tego wielkiego rywala Twojej drużyny. Niestety jeszcze Barcy na CN nie zaliczyłam ino u nas w Gdańsku. Szkoda że nie wiedziałam o takim konkursie hehe :mrgreen: wielkie, wielkie gratki :mrgreen:

Wieeem, Twój avatar ciut kłuje mnie w patrzałki, haha. :P
Jeśli jesteś taką fanką Barçy, jak ja Realu Madryt, to nie mogłybyśmy wspólnie oglądać El Clásico. :P Podczas tych meczów emocje u mnie sięgają zenitu, mogłoby to zakończyć się pojedynkiem w kisielu. :lol:

A co do tych konkursów, gdzie można wygrać wyjazd na mecze, to pojawiają się cyklicznie. Zwracaj uwagę na chipsy (TOP chips, Lay's) i napoje (np. Pepsi, 7 up, Mirinda). Jak zauważę kolejną taką loterię, to dam Ci znać. :-)

Myślę, że tak samo zaangażowana jestem :) Najgorsze mecze Barcy to te z Realem. Boli mnie wszystko, stan przed zawalowy w trakcie 90 minut mam kolka razu. czasem mam ochote GD przespać. Teraz 5 grudnia na CN będą :)

Haha, dokładnie - stan przedzawałowy. :D Klasyki elektryzują nie tylko kibiców Realu Madryt i FC Barcelony, ale także wszystkich sympatyków futbolu. :-) To są wyjątkowe mecze. :-) Najbliższe El Clásico ligowe będzie 4-go grudnia. ;-) Trzeba zaopatrzyć się w jakieś ziołowe tabletki uspakajające. :P

Blau napisał(a):A koszulka z awatara jest z podpisem najlepszego piłkarza świata hehe :)

Eee Blau, nie żartuj. ;-) Cristiano Ronaldo nie podpisałby się na koszulce FC Barcelony. :D Pamiętam, że była taka akcja, iż jakiś Culé wysłał swojego synka z koszulką Barçy do CR7, a ten nie podpisał. :P I słusznie! :P
Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. - Amy Dodson
Lubisia

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje