Magia liczb

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Magia liczb

Postprzez Lwiczka » 25 sie 2016, o 13:03

Ja sobie liczę od września :sun Gdybym liczyła od urodzin, miałabym prawie o rok przesunięte numery, a kompletnie mi się to nie zgadza ;-) Są dwie szkoły, to tak jak w astro: Domy dzieli się wg różnych systemów, co astrolog, to inny podział. Czyste PP <3

Mam do tego podejście zabawowe :dance
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Monika22 » 25 sie 2016, o 17:07

dream75 napisał(a):Naprawdę wierzycie, że numerologia, astrologia i inne logie mają wpływ na Wasze życie?

Oczywiście, że nie. Ja sobie sprawdziłam z ciekawości, dla zabawy. To nie ma żadnego znaczenia.
Monika22

Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Postprzez Mal » 29 sie 2016, o 11:14

Lwiczko, czy Ty jesteś moją siostrą bliźniaczką ? :o :lol: Ta sama liczba, rok numerologiczny i na dodatek marzenie o byciu bibliotekarką :lol: :sun

Jak szalałam za ezoteryką to śledziłam wszystko uważnie, na tą chwilę zapomniałam o nowym roku numerologicznym. Wiem, że będzie on lepszy od starego :brawo lubię nowości :twisted:
Mal

Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Lwiczka » 29 sie 2016, o 14:37

Mal napisał(a):Lwiczko, czy Ty jesteś moją siostrą bliźniaczką ? :o :lol: Ta sama liczba, rok numerologiczny i na dodatek marzenie o byciu bibliotekarką :lol: :sun

Jak szalałam za ezoteryką to śledziłam wszystko uważnie, na tą chwilę zapomniałam o nowym roku numerologicznym. Wiem, że będzie on lepszy od starego :brawo lubię nowości :twisted:

Naprawdę??? Masz te same liczby i marzy Ci się biblioteka? To może założymy wspólnie jakąś pod numerem Jedenaście? :D

Ach! Ja osobiście UWIELBIAM aktualną porę roku, nie umiem tego wytłumaczyć, ale właśnie wtedy dokonuję różnych podsumowań i zawsze też czuję, że jesień przyniesie totalnie nowe możliwości oraz energie <3 Miałam takie fazy jeszcze przed numerologią, jakby co :mrgreen:
Lwiczka

Postprzez Lwiczka » 29 sie 2016, o 14:44

JaneDoe napisał(a):Dziękuję Lwiczko ! Pierwszy raz czytałam o roku numerologicznym i muszę przyznać ( ze zgrozą ale i ulgą), ze wszystko idealnie się zgadza! Ten rok byl dla mnie ciężki, dużo analizowania, totalny brak energii, grzebanie w przeszłości ( obrazy z przeszłości same pojawiały się w myślach, i to takie zupełnie ze sobą niepowiązane ), czułam wewnętrzną potrzebę odsunięcia się od ludzi. Teraz juz wiem, że to był mój rok 9 i wszystko, absolutnie wszystko mi to wyjaśnia. 9 lat temu miałam dokladnie taki sam ciężki okres. Już nie moge się doczekać 1 roku ! Lwiczko dzieki Tobie mam teraz spokój w sercu i jeszcze więcej wiary. Wszystko dzieje się tak, jak ma się dziać Przede mną zamknięcie najważniejszej aktualnie sprawy, która ciągnie się właśnie od 9 lat. Trzymajcie kciuki ! ;)

JaneDoe, dopiero dziś zauważyłam Twój post :lol: Tak, Dziewiona jest paskudnym rokiem, ale jak miło potem odczujesz nowe energie w Jedynce! Dziewiątkowy wstręt do ludzi i potrzeba pustelnictwa, nagle zamienią się w zaciekawienie kolejnymi osobami i chęć przecierania nowych ścieżek :sun I tu się zgadzam z porzekadłem, że dlatego cenimy wiosnę, ponieważ pojawia się po zimie :kwiatek

Trzymam kciuki za ukoronowanie Twojej 9-letniej sprawy i nie tylko! :przytul:
Lwiczka

Postprzez Mal » 30 sie 2016, o 13:04

Lwiczka napisał(a):Naprawdę??? Masz te same liczby i marzy Ci się biblioteka? To może założymy wspólnie jakąś pod numerem Jedenaście? :D

A proszę Cię bardzo ! :D Koniecznie duże zaopatrzenie na półkach o PP i teoriach spiskowych :lol:
Mal

Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez cat_ » 11 wrz 2016, o 22:03

Lwiczka napisał(a):
Moon_Light napisał(a):Obliczyłam swoją liczbę... niesamowite... :D jeśli dobrze to zrobiłam... to po obliczeniu mojej daty urodzin wyszło mi 1 pozniej po obliczanich imienia i nazwiska sumowało mi sie 9 potem miałam dodać liczbę urodzin z sumowanym imieniem i nazwiskiem i to dało mi znowu 1.. :D Wiec uznaję, że jestem JEDYNKĄ ..:D

Edit: I jeszcze zrobiłam taki MYK ... dodalam sobie rok dzisiejszy i moją liczbe i tak wyszło 1... :dance

A i odpowiedz na moja jedyneczke od Wszechświata :D cytuję : " Jedynka : Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom" :D

Ja jestem 11, kiedyś mocno rozgryzałam numerologię :sun Jeżeli jesteś Jedynką, to wiedz, że od 20 września wejdziesz w nowy rok numerologiczny, u Ciebie będzie to rok Dwójki <3 Ja z niego właśnie wychodzę, jest to znakomity rok: pojawiają się nowe energie i możliwości!

Lwiczka, jak dla mnie nie do wiary, też jestem 11 :lol: :lol: :lol:

Kochani a jak liczy się z imienia i nazwiska swoją liczbę? Bo nie rozumiem? Zwykła suma liter?
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 102 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez Monika22 » 11 wrz 2016, o 22:13

cat_ napisał(a):Kochani a jak liczy się z imienia i nazwiska swoją liczbę? Bo nie rozumiem? Zwykła suma liter?

http://wizjaliczb.pl/wibracja-imienia/
Monika22

Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Postprzez kotk0019 » 2 paź 2017, o 22:10

Z góry przepraszam jeśli nie trafiłam z tytułem i źle go sformułowałam, lecz trochę się stresuję czy odpowiednio trafiłam i czy na 100% nie ma takiego wątku (przynajmniej ja takiego nie widziałam :D )
Otóż od końca czerwca czyli jakieś 3 miesiące zaczęłam używać PP w celach przyciągnięcia ponownie konkretnej osoby z którą nie jestem już długi czas. Lecz zaczęłam zastanawiać się nad pewnym działaniem - mianowicie ciągle od rozstania widzę liczbę 26 (zaczęliśmy być 26 dnia miesiąca) i ta liczba ciągle ze mną jest, najczęściej kiedy patrzę na zegarek jest X:26, czy to zatrzymam piosenkę i jest 26 sekunda, no praktycznie, nie ma dnia kiedy bym kilka razy nie widziała 26, patrzyłam czasami, co ona oznacza i wpadłam na "anielskie liczby", ta liczba miała " Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś mówiła i myślała jedynie o swoich pragnieniach nie afirmując swych obaw, gdyż one są po prostu iluzją." Była jeszcze 26 jako liczba karmiczna - liczba jako dwie 13 oznaczająca transformację pod wpływem miłości (oraz 2+6=8 dodam iż 8 to moja liczba karmiczna) i los prędzej czy później skieruje takie osoby ponownie ku sobie, przyznam iż zmieniłam się pod wpływem tego rozstania, lecz moją liczbą jest 8 a nie 26 ale 26 jest podobno powiązane ściśle z 26. Nie wiem już co mam o tym myśleć, nawet numer szafki która trafia mi się czy to na uczelni czy to na basenie to 26... Ma ktoś z was może jakieś sugestie tego dotyczące? Oczywiście PP nadal zamierzam stosować i wierzę iż działa (używam formułki "Jestem całkowicie zakochana w sobie, przede wszystkim sobie(...)). Z góry dziękuję :sun :sun
kotk0019

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 2 paź 2017, o 22:24

Wątek połączony z wątkiem "Magia liczb".

A Ciebie zachęcam do przeczytania tego posta - szczególnie załącznika poświęconego synchroniczności, bo powtarzające się liczby to jedna ze synchroniczności ;)
viewtopic.php?f=3&t=471&start=80#p23817
A karty, senniki i tego typu rzeczy, które określają "ogólnie" co coś znaczy to raczej bym odrzuciła ;) Wszystkie takie kwestie są bardzo indywidualne.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje