Magia liczb

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Magia liczb

Postprzez Lwiczka » 24 sie 2016, o 23:21

Nic nie ześle tragedii! :D Numerologia, astrologia, wszelakie "logie są świetnymi dziedzinami, ja jednak wybieram z nich to, co mi pasuje.

Mój rok 9 był okropny: sypało mi się zdrowie, miałam poczucie, że aktualny stan rzeczywistości kompletnie mi nie odpowiada i dużo spraw powymykało mi się z rąk...Ależ się wtedy zmachałam, w Jedynkę weszłam niczym zombie! :D Ale wiedziałam wcześniej, że końcówka cyklu bywa depresyjna, więc z ochotą taką energię właśnie przyjęłam ;) Uznałam, że tak po prostu być musi i tak też było :devil PP!

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
JaneDoe
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez MagdaLooney » 24 sie 2016, o 23:32

Hehe dokładnie :)
Ja kiedyś byłam totalnie zafiksowana na punkcie tych wszystkich "logi". Totalnie odrzuciłam to na początku tego roku ale obawiam się, że gdzieś mi to mocno z tyłu głowy siedzi, w przeciwnym razie nie odczuwalabym obaw przed "dziewiatką"... Myślę że z czystej przekory zrobię wszystko, by ten rok był mój i tylko mój...nie żadnej liczby :)
A pierwszym punktem będzie kurs Silvy w połowie września :) taki dobry akcent na rozpoczęcie "szczęśliwej dziewiatki" ;)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez JaneDoe » 25 sie 2016, o 10:03

Dziękuję Lwiczko ! Pierwszy raz czytałam o roku numerologicznym i muszę przyznać ( ze zgrozą ale i ulgą), ze wszystko idealnie się zgadza! Ten rok byl dla mnie ciężki, dużo analizowania, totalny brak energii, grzebanie w przeszłości ( obrazy z przeszłości same pojawiały się w myślach, i to takie zupełnie ze sobą niepowiązane ), czułam wewnętrzną potrzebę odsunięcia się od ludzi. Teraz juz wiem, że to był mój rok 9 i wszystko, absolutnie wszystko mi to wyjaśnia. 9 lat temu miałam dokladnie taki sam ciężki okres. Już nie moge się doczekać 1 roku ! Lwiczko dzieki Tobie mam teraz spokój w sercu i jeszcze więcej wiary. Wszystko dzieje się tak, jak ma się dziać Przede mną zamknięcie najważniejszej aktualnie sprawy, która ciągnie się właśnie od 9 lat. Trzymajcie kciuki ! ;)
JaneDoe

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Scarlett » 25 sie 2016, o 10:19

Nie rozumiem tego z tym rokiem numerologicznym :D
Jesli jestem numerologiczną 7 to w jaki wchodzę rok? :D U mnie z numerologii wszystko się zgadza :sun

edit: już wiem :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Born1975 » 25 sie 2016, o 10:22

Naprawdę wierzycie, że numerologia, astrologia i inne logie mają wpływ na Wasze życie? Przecież to sprzeczne z PP. To my sami kreujemy swój los, więc takie rzeczy nie mają na nas wpływu.

To jest oparte na wiedzy na temat psychologi człowieka i tak ułożone by każdy widział w tym prawdę. Inaczej mówiąc są to ogólniki, które pasują do wszystkiego.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Lwiczka » 25 sie 2016, o 10:44

dream75 napisał(a):Naprawdę wierzycie, że numerologia, astrologia i inne logie mają wpływ na Wasze życie? Przecież to sprzeczne z PP. To my sami kreujemy swój los, więc takie rzeczy nie mają na nas wpływu.

To jest oparte na wiedzy na temat psychologi człowieka i tak ułożone by każdy widział w tym prawdę. Inaczej mówiąc są to ogólniki, które pasują do wszystkiego.

Jeżeli człowiek nie jest świadomy i żyje w uśpieniu, to owszem, ma to na niego wpływ ;-)
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez TheMe » 25 sie 2016, o 11:00

Lwiczka napisał(a):Dzięki Ci, honey! :przytul: Mam kilka osobowości, jedną z nich od zawsze był mól książkowy i marzenie o tym, by zostać prowincjonalną bibliotekarką, gdzie nikt nie będzie mi przeszkadzać w pożeraniu kolejnych książek :lol: Coraz bardziej jednak łapię równowagę i potrafię już być zarówno ekstremalna, jak i stabilna.

Ad rem: Rok Numerologiczny wyliczyć jest bardzo łatwo, do swojej Cyfry dodajesz aktualny Rok Numerologiczny i sumujesz. 20 września wchodzimy w rok 2017, więc sumowanie u Ciebie wygląda tak:

6+2+0+1+7=16
1+6=7

Mówisz jednak, że nie czujesz się Szóchą? ;> Jeżeli chodzi o sam podział lat numerologicznych, zgadzam się z nim od zawsze, dla mnie rok liczony od września do września jest prawdziwą klamrą, w której zawiera się określona wibracja. I w ogóle uwielbiam czas sierpień-wrzesień, czuję w kościach nadchodzące zmiany! <3

Hihihi fajne marzenie :D

Dzięki za wyliczenia :D lubię liczbe 7 więc to będzie dobry rok :D no jakoś opis 6 nie pasuję do mnie ;p

Ja też tak mam że dla mnie zawsze Wrzesień jest tym miesiącem ''nowych początków'' pewnie zostało mi to z czasów szkolnych :D
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Scarlett » 25 sie 2016, o 11:02

Do mnie opis numerologiczny w większości pasuje (tylko nie nieśmiałość i parę innych rzeczy :D ), ale rokiem numerologicznym się nie przejmuję bo i tak będzie tak jak ja chcę a nie tak jak gdzieś napisali :sun
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Marta » 25 sie 2016, o 12:39

Rozmawiałam wielokrotnie z dziewczyną, która zajmuje się profesjonalnie numerologią.
Powinno się liczyć dzień, miesiąc urodzenia i aktualny rok. Dzień rozpoczęcia nowego roku osobistego to dzień urodzin.
Rok numerologiczny podobno występuje wg jakiejś teorii tylko w Polsce i generalnie jest nieuznawany.
Istotny jest rok osobisty.
Np. osoba urodzona 2.03.1986 r.
2+3+2+0+1+6= 14=1+4=5
czyli w dniu urodzin w 2016 r weszła w 5 rok osobisty

Za ten post autor Marta otrzymał podziękowanie od
MagdaLooney
Marta

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez MagdaLooney » 25 sie 2016, o 12:49

O. To właśnie o to mi chodziło. Dziękuję :*
Jednym słowem mogę się wyluzowac apropo mojego rzekomego wchodzenia w dziewiatke ;)

Powiem Wam szczerze, że opisy ósemki (oprócz łatwości w gromadzeniu kasy) ni w ząb do mnie nie pasują. Natomiast trójka...już bardziej ;)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje