Magia liczb

swobodne rozmowy na każdy temat

Magia liczb

Postprzez Renata » 7 kwi 2016, o 14:56

Magicmind ostatnio zwrócił uwagę na tym forum na fenomen powtarzających sie liczb. Pomyślałam sobie wtedy, ze to pewnie tylko gra umysłu, nic poza tym. Właściwie bez znaczenia :D
Własnie trafiłam na pewien artykuł odnośnie tego tematu. Moze to tylko ściema, ale przeczytajcie, o czym mowa :D

http://miejscemocy.org/fenomen-liczb-1111/
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Born1975
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Re: Magia liczb

Postprzez Renata » 9 kwi 2016, o 15:01

Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Monika22 » 9 kwi 2016, o 17:47

11:11 widzę na twitterze co jakiś czas. Niektórzy aktorzy z Ameryki Łacińskiej o tym piszą dodając "pomyśl życzenie".
Monika22

Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Postprzez dariaanna » 9 kwi 2016, o 17:54

Bardzo często widzę 17:17
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Moon_Light » 24 sie 2016, o 12:11

Obliczyłam swoją liczbę... niesamowite... :D jeśli dobrze to zrobiłam... to po obliczeniu mojej daty urodzin wyszło mi 1 pozniej po obliczanich imienia i nazwiska sumowało mi sie 9 potem miałam dodać liczbę urodzin z sumowanym imieniem i nazwiskiem i to dało mi znowu 1.. :D Wiec uznaję, że jestem JEDYNKĄ ..:D

Edit: I jeszcze zrobiłam taki MYK ... dodalam sobie rok dzisiejszy i moją liczbe i tak wyszło 1... :dance

A i odpowiedz na moja jedyneczke od Wszechświata :D cytuję : " Jedynka : Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom" :D
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez Lwiczka » 24 sie 2016, o 15:44

Moon_Light napisał(a):Obliczyłam swoją liczbę... niesamowite... :D jeśli dobrze to zrobiłam... to po obliczeniu mojej daty urodzin wyszło mi 1 pozniej po obliczanich imienia i nazwiska sumowało mi sie 9 potem miałam dodać liczbę urodzin z sumowanym imieniem i nazwiskiem i to dało mi znowu 1.. :D Wiec uznaję, że jestem JEDYNKĄ ..:D

Edit: I jeszcze zrobiłam taki MYK ... dodalam sobie rok dzisiejszy i moją liczbe i tak wyszło 1... :dance

A i odpowiedz na moja jedyneczke od Wszechświata :D cytuję : " Jedynka : Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom" :D

Ja jestem 11, kiedyś mocno rozgryzałam numerologię :sun Jeżeli jesteś Jedynką, to wiedz, że od 20 września wejdziesz w nowy rok numerologiczny, u Ciebie będzie to rok Dwójki <3 Ja z niego właśnie wychodzę, jest to znakomity rok: pojawiają się nowe energie i możliwości!
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez TheMe » 24 sie 2016, o 16:50

Lwiczka napisał(a):
Moon_Light napisał(a):Obliczyłam swoją liczbę... niesamowite... :D jeśli dobrze to zrobiłam... to po obliczeniu mojej daty urodzin wyszło mi 1 pozniej po obliczanich imienia i nazwiska sumowało mi sie 9 potem miałam dodać liczbę urodzin z sumowanym imieniem i nazwiskiem i to dało mi znowu 1.. :D Wiec uznaję, że jestem JEDYNKĄ ..:D

Ja jestem 11, kiedyś mocno rozgryzałam numerologię :sun Jeżeli jesteś Jedynką, to wiedz, że od 20 września wejdziesz w nowy rok numerologiczny, u Ciebie będzie to rok Dwójki <3 Ja z niego właśnie wychodzę, jest to znakomity rok: pojawiają się nowe energie i możliwości!

Jak będziesz mieć chwilę to może rozwiniesz temat? zaciekawiłaś mnie :D

ej u mnie 6 i z daty urodzenia i imienia i nazwiska haha
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Monika22 » 24 sie 2016, o 17:39

Też sprawdziłam z ciekawości numerologię z daty urodzenia. I wyszła mi DWÓJKA. Z liczb mistrzowskich - JEDENASTKA.
http://www.cyfryprzeznaczenia.pl/portre ... giczny.htm

Z pełnego imienia i nazwiska wyszły mi:
wibracja życia - 2,
wibracja ekspresji - 1,
cele życiowe - 3.
http://wizjaliczb.pl/wibracja-imienia/

Przerażające jest to, że wszystko się zgadza :shock: :?. I nawet widzę, że teraz to realizuję w małej formie.
Monika22

Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Postprzez Moon_Light » 24 sie 2016, o 20:23

Lwiczka napisał(a):

Bo ogolnie to wychodzila mi 10 no ale to mialam dodać zeby wyszla jedna cyfra ..;) czyli Lwiczka mam rozumieć ze bede dwojka i bedzie u mnie tak super super od 20 września ? :dance
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez Nimfka » 24 sie 2016, o 20:42

Ja co chwilę widzę takie liczby jak 17:17, 11:11.
Już nie przywiązuję do tego wagi, bo to zdarza się tak często, ale w zasadzie nic się u mnie po tym nie zmienia ;)
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy

Następna strona

Powrót do Swobodne dyskusje