Magia liczb

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Magia liczb

Postprzez eMka » 24 sie 2016, o 20:54

Moon_Light napisał(a): mam rozumieć ze bede dwojka i bedzie u mnie tak super super od 20 września ? :dance

Całe życie będziesz 1. To jest Twoja liczba numerologiczna. To o czym pisała Lwiczka to rok numerologiczny, jest ich 9. Ty od września będziesz w 2 :)
"Dziś wiem, że mogę mieć wszystko to co chcę.
I to co kiedyś było dla mnie mało ważne,
Stało się sensem moich marzeń, moich pragnień.
Wszystko przez niego, to fakt."

Za ten post autor eMka otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
eMka

Podziękował : 77 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postprzez Moon_Light » 24 sie 2016, o 21:04

eMka napisał(a):
Moon_Light napisał(a): mam rozumieć ze bede dwojka i bedzie u mnie tak super super od 20 września ? :dance

Całe życie będziesz 1. To jest Twoja liczba numerologiczna. To o czym pisała Lwiczka to rok numerologiczny, jest ich 9. Ty od września będziesz w 2 :)

Aaa teraz czaje ..:D Ja się tam na tym nie znam ..:D
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez Moon_Light » 24 sie 2016, o 21:07

Nimfka napisał(a):Ja co chwilę widzę takie liczby jak 17:17, 11:11.
Już nie przywiązuję do tego wagi, bo to zdarza się tak często, ale w zasadzie nic się u mnie po tym nie zmienia ;)

Ja też własnie czesto widze te same co Ty .. i nawet chyba jest w początkowych postach link na temat 11:11... :) czytałam rano...:D
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez Lwiczka » 24 sie 2016, o 21:49

honey1012 napisał(a):
Lwiczka napisał(a):
Moon_Light napisał(a):Obliczyłam swoją liczbę... niesamowite... :D jeśli dobrze to zrobiłam... to po obliczeniu mojej daty urodzin wyszło mi 1 pozniej po obliczanich imienia i nazwiska sumowało mi sie 9 potem miałam dodać liczbę urodzin z sumowanym imieniem i nazwiskiem i to dało mi znowu 1.. :D Wiec uznaję, że jestem JEDYNKĄ ..:D

Edit: I jeszcze zrobiłam taki MYK ... dodalam sobie rok dzisiejszy i moją liczbe i tak wyszło 1... :dance

A i odpowiedz na moja jedyneczke od Wszechświata :D cytuję : " Jedynka : Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom" :D

Ja jestem 11, kiedyś mocno rozgryzałam numerologię :sun Jeżeli jesteś Jedynką, to wiedz, że od 20 września wejdziesz w nowy rok numerologiczny, u Ciebie będzie to rok Dwójki <3 Ja z niego właśnie wychodzę, jest to znakomity rok: pojawiają się nowe energie i możliwości!

Jak będziesz mieć chwilę to może rozwiniesz temat? zaciekawiłaś mnie :D

ej u mnie 6 i z daty urodzenia i imienia i nazwiska haha

Chętnie, ale to temat rzeka, co Cię interesuje? :D Ty jako Szóstka wchodzisz teraz w rok Siódemki. Dla mnie to byl rok absolutnego zgłębiania duchowości i praktyk rozwojowych, wtedy np intensywnie studiowałam astrologię :D Nie powiem, bardzo wyćwiczyło mi to myślenie analityczne!
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez TheMe » 24 sie 2016, o 22:09

Ja jestem 11, kiedyś mocno rozgryzałam numerologię :sun Jeżeli jesteś Jedynką, to wiedz, że od 20 września wejdziesz w nowy rok numerologiczny, u Ciebie będzie to rok Dwójki <3 Ja z niego właśnie wychodzę, jest to znakomity rok: pojawiają się nowe energie i możliwości![/quote]
Jak będziesz mieć chwilę to może rozwiniesz temat? zaciekawiłaś mnie :D

ej u mnie 6 i z daty urodzenia i imienia i nazwiska haha[/quote]

Chętnie, ale to temat rzeka, co Cię interesuje? :D Ty jako Szóstka wchodzisz teraz w rok Siódemki. Dla mnie to byl rok absolutnego zgłębiania duchowości i praktyk rozwojowych, wtedy np intensywnie studiowałam astrologię :D Nie powiem, bardzo wyćwiczyło mi to myślenie analityczne![/quote]
Lwiczko, Ty masz taką wiedzę o tylu rzeczach szok! Gdzie czytasz o tym roku? w google bzdury mi wychodzą ;p obawiam się że z opisu nic mi do 6 nie pasuję...ja spokojna? nigdy hahaha ale fajna zabawa :D
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez MagdaLooney » 24 sie 2016, o 22:44

Wiecie ja mam zawsze zagwózdkę jak wyliczać tą liczbę bo są dwie szkoły:pierwsza mówi by dodawać całą datę urodzenia, druga,by sumowac dzień i miesiąc. Tak samo z datą rozpoczęcia roku numerologicznego:albo wrzesień albo nowy rok kalendarzowy albo data urodzin.
Ja jestem(wg pierwszego sposobu) ósemka. Według drugiego trójka...
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Lwiczka » 24 sie 2016, o 22:50

Dzięki Ci, honey! :przytul: Mam kilka osobowości, jedną z nich od zawsze był mól książkowy i marzenie o tym, by zostać prowincjonalną bibliotekarką, gdzie nikt nie będzie mi przeszkadzać w pożeraniu kolejnych książek :lol: Coraz bardziej jednak łapię równowagę i potrafię już być zarówno ekstremalna, jak i stabilna.

Ad rem: Rok Numerologiczny wyliczyć jest bardzo łatwo, do swojej Cyfry dodajesz aktualny Rok Numerologiczny i sumujesz. 20 września wchodzimy w rok 2017, więc sumowanie u Ciebie wygląda tak:

6+2+0+1+7=16
1+6=7

Mówisz jednak, że nie czujesz się Szóchą? ;> Jeżeli chodzi o sam podział lat numerologicznych, zgadzam się z nim od zawsze, dla mnie rok liczony od września do września jest prawdziwą klamrą, w której zawiera się określona wibracja. I w ogóle uwielbiam czas sierpień-wrzesień, czuję w kościach nadchodzące zmiany! <3
Lwiczka

Postprzez Lwiczka » 24 sie 2016, o 22:54

MagdaLooney napisał(a):Wiecie ja mam zawsze zagwózdkę jak wyliczać tą liczbę bo są dwie szkoły:pierwsza mówi by dodawać całą datę urodzenia, druga,by sumowac dzień i miesiąc. Tak samo z datą rozpoczęcia roku numerologicznego:albo wrzesień albo nowy rok kalendarzowy albo data urodzin.
Ja jestem(wg pierwszego sposobu) ósemka. Według drugiego trójka...

Ja dodaję cała datę urodzenia, wszystkie cyfry sumuję i już ;-) Sam rok liczę od września (konkretnie od wrześniowego nowiu), słyszałam o liczeniu od urodzin, ale z moich obserwacji (prowadzonych też na innych) wychodzi, że to wrzesień rozpoczyna nową wibrację :sun
Lwiczka

Postprzez MagdaLooney » 24 sie 2016, o 23:00

Ja z kolei najbardziej czuję nowy rok kalendarzowy.. Wrzesień z reguły niczego nie zmieniał u mnie..
Ale przeanalizuje sobie na spokojnie to dziś w nocy :)
Wiesz, teraz to nawet byłoby mi "nie na rękę" obliczac to wg tego schematu, bo wychodziłoby, że zacznę rok dziewiąty... A to wiadomo....

Co do strony od Moon - CZAD! Wyszły mi kolejno 5 - 11 - 7. Wszystko pięknie pasuje a dwie z tych liczb to moje ulubione szczęśliwe liczby ;)
MagdaLooney

Postprzez MagdaLooney » 24 sie 2016, o 23:13

Trochę zagmatwalam - pierwszy sposób to rok numerologiczny, drugi to osobisty...
A ja tak sobie myślę..ze to trochę jak z kartami. Niewątpliwie "coś w tym jest" ale nie można uznać,że jakaś data zesle mi w danym roku tragedie...
Chyba zrobię sobie wyzwanie "rok dziewiatki vs Prawo Przyciągania" :D
MagdaLooney

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje