Nałogi

swobodne rozmowy na każdy temat

Nałogi

Postprzez Kmicic » 2 kwi 2016, o 19:12

Cześć!
Dziś 24h po wczorajszym dniu który to miał być swoistą grubą kreską gdyż rozpoczynał nowy miesiąc a wraz z nim miałem nadzieję rozpocząć nowy etap mojego życia bez tego... Zgubnego i jedynego mojego nałogu.... Tak jest to nałóg gdyż (trochę mi głupio ale wierzę nie zachwianie iż zrozumiecie a nie wyśmiejeicie) to stało się impulsywne już kilka lat temu 4-5? Dobry kawał czasu przed moim zainteresowaniem rozwojem duchowym ale i psychologia... Gdy czytałem pozycję zahaczajace o ten temat stawałem się przerażony tym jakie spustoszenie on wywoluje. Mówię o nałogu masturbacji tudzież samogwaltu. Niestety dziś po 24,h od mojej w zamyśle "grubej kreski\daty granicznej" zlamalem się dziś 3x....... (Głupio mi o tym pisać ale wiem że to mi pomoże nie tylko wyjść z tego beznadziejnego nałogu lecz też w późniejszym etapie rozwijać się już w pełni nieograniczony niczym przy pomocy Waszej i tegoż forum :))

Czy ktoś walczy lub też walczył z jakimś malogiem i mógłby się podzielić spostrzeżeniami i radami ?

Pozdrawiam Kmicic
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Re: Nałogi

Postprzez Alter_Ego » 2 kwi 2016, o 19:56

Nałóg masturbacji? Z całym szacunkiem, ale nigdy tego nie zrozumiem. Rozładowanie napięcia seksualnego to coś zupełnie naturalnego, więc na prawdę nie wiem co musi się stać, aby postrzegać masturbacje jako uzależnienie.
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy

Postprzez Kmicic » 2 kwi 2016, o 20:20

Męczy mnie to
Podczas masturbacji aby osiągnąć to co nazywamy rozładowaniem wyobrażamy sobie siebie w aktach ... Z niewistami lub jak w przypadku pań mężczyznami. To mnie już męczy :( tu upodmiotowienie kobiety tylko po to by się wyżyć nie taka winna być definicja bliskości między partnerem a partnerką:)

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Postprzez Kokos » 2 kwi 2016, o 20:38

Chcesz homeopatię na to ?
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 393 razy

Postprzez Alter_Ego » 2 kwi 2016, o 21:57

Kmicic16 napisał(a):Męczy mnie to
Podczas masturbacji aby osiągnąć to co nazywamy rozładowaniem wyobrażamy sobie siebie w aktach ... Z niewistami lub jak w przypadku pań mężczyznami. To mnie już męczy :( tu upodmiotowienie kobiety tylko po to by się wyżyć nie taka winna być definicja bliskości między partnerem a partnerką:)

No ale trzeba to rozładować, nie da się tego jakoś rozejść po pokoju. A po drugie każdy z nas ma jakieś fantazje. I ja i ty, kokos, renata... no każdy ma jakieś fantazje, jeden ma mniejsze, a drugi większe.
Stąpasz po bardzo cienkim lodzie. Strefa seksu jest dla każdego indywidualna i np mamy parę która na codzień jest idealna, darzą się szacunkiem, ogromną miłością, bliskością, wsparciem, ale kiedy przychodzi czas na seks, to realizują swoje najbardziej wyuzdane pozycje i fantazje seksualne i oboje czerpią z tego satysfakcję. Trzeba to zaakceptować, taka jest natura i ona tak nas skonstruowała, że nasze życie w głównej mierze jest nakierowane na seks i posiadanie potomstwa, a tam gdzie pojawia się człowiek i seks tam też są fantazje.
Alter_Ego

Postprzez Kmicic » 2 kwi 2016, o 22:16

Kokos napisał(a):Chcesz homeopatię na to ?

Na razie nie bardzo wiem czym ona jest jednakże jeśli pomoże to poprosze :)

Alter niby masz rację ale ja po prostu chce się od tego uwolnić :)

Kmicic

Postprzez Alter_Ego » 2 kwi 2016, o 22:22

Spoko kmicic. Nie staram się narzucić Ci mojego światopoglądu, po prostu chciałem Ci pokazać moje spojrzenie na seks.
Najważniejsze aby być szczęśliwym, więc jeśli uwolnienie przyniesie Ci ukojenie to trzymam kciuki, wierzę że Ci się uda. :)
Alter_Ego

Postprzez Kokos » 2 kwi 2016, o 23:16

Kmicic16 napisał(a):Na razie nie bardzo wiem czym ona jest jednakże jeśli pomoże to poprosze :)

Kupujesz w aptece kulki cukrowe z dodatkiem zioła po 15 zł. Patrzysz, czy jest efekt.
Jak masz kulki dobrze dobrane do osobowości - efekt będzie :)

Kmicic16 napisał(a):Alter niby masz rację ale ja po prostu chce się od tego uwolnić :)

Najlepiej przejdź się do urologa w celu porozmawiania. Powie Ci, że to wszystko naturalne i będzie Ci lżej, jak złamiesz swoje rygory. W obecny sposób tylko hodujesz w sobie poczucie winy, a to już potem będzie trudno wyplenić.
To, co piszą w internetach, to wszystko bzdury. Jakikolwiek temat chcę rozwinąć, muszę szukać na zagranicznych stronach, bo na naszych pierdoły same. Porozmawiaj o tym z lekarzem :)
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 23:38

Trzeba łapy amputować 8-) Nie no, wiadomo ze to nic by nie dało :D

A tak serio to według mnie powinieneś sobie znaleźć jakieś zajęcie i się nie pobudzać za bardzo czyli unikać tego co cie pobudza.
Mam nadzieje ze nie jesteś takim przypadkiem który zobaczy dziewczynę na ulicy i od razu leci w krzaki ;)
Natomiast odradzam ci tak rzucać nałóg z dnia na dzień.
Żadnego przyzwyczajenia tak nie rzucisz, trzeba stopniowo odstawiać.
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez Kokos » 2 kwi 2016, o 23:54

:lol: :lol:

magicmind napisał(a):Trzeba łapy amputować 8-) Nie no, wiadomo ze to nic by nie dało :D

Na to nie ma ratunku :D
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Następna strona

Powrót do Swobodne dyskusje