Zobacz to.

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Zobacz to.

Postprzez GOLD » 28 lut 2016, o 13:37

dream75 napisał(a):Gdyby samo myślenie wystarczyło, to osoby takie jak tu na forum byłyby bardzo bogate, zdrowe i miały udane związki.

Nie wiem, Dream, w którym momencie uznałeś, że myślenie nie przynosi Ci dobrych efektów lub nie przynosi takich jakbyś chciał, ale wiem czym było to spowodowane i bardzo wiele osób porzuca po pewnym czasie te "złota ideę", że wystarczy myśleć i to się spełni. Nie miałeś zwyczajnie efektów z tego i uznałeś, że trzeba wdrożyć działanie inne, czyli pewnie fizyczne i być może nawet uznałeś, że jest ono lepsze, bo przynosi Ci efekty. Ale gdybyś wtedy dostrzegał tych efektów z myślenia więcej, to dalej byś się tej idei trzymał, prawda? Być może po prostu NIE ROBIŁEŚ TEGO POPRAWNIE. I możesz się spytać, jak można zepsuć coś tak prostego jak myślenie o marzeniach, ale jeśli coś jest zbyt łatwe, to można to tak samo łatwo zepsuć, bo aż trudno uwierzyć, że jest to AŻ TAK ŁATWE. Ale gdyby każdy zrozumiał tę ideę od razu, nie pisalibyśmy tu o sposobach na przyciaganie, a pewnie dawali sobie rozne pomysly, co mozna fajnego przyciagnac i wymieniali sie marzeniami, bo wszyscy by potrafili je spelniac. Ale wracajac do tematu.

Myśl jest BILIONY razy lub wiecej potezniejsza niz jakiekolwiek fizyczne działanie. Praca nad czymś przez lata nie moze sie rownac minucie czystej mysli o tym. Po za tym mysl to tez dzialanie, wiec fizyczne juz wcale nie jest potrzebne, chociaz CHCESZ je robic, bo masz tyle energii z tej mysli. A najczestsza pomyłka jaka robia ludzie tacy jak my, ktorzy spotykaja sie na tych forach i dyskutuja o kolejnej technice jak wyzdrowiec, zakochac sie, czy cokolwiek jest to myslenie w zly sposob o marzeniach. I wreszcie to zauwazylem, po kilku latach rozwoju z PP, ze PP jest latwiejsze niz bym byl w stanie uwierzyc kiedykolwiek wczesniej. Wszechswiat dziala po prostu DOSŁOWNIE! I to jest SEKRET! Jeśli ktoś chce przyciagnac sobie cokolwiek, to jesli chocby szuka jakiejs techniki na przyspieszenie przyciagania czy pyta sie kogokolwiek na forach jak to zrobic i spedza na tym tyle czasu, TO CALY TEN CZAS WYSYLA WIBRACJE DO WSZECHSWIATA, ZE TEGO JESZCZE NIE MA. A skoro dziala dosłownie, to takie ustawienie otrzymujesz. Otrzymujesz więcej tego, że CHCESZ tego, a nie te rzecz. Jeśli ktoś chce przyciagnac cokolwiek, to MUSI wysylac wibracje, ze JUŻ to ma, więc WCALE mu nie zależy na spełnieniu tego, bo JUŻ się spełniło. Przecież gdybyś to miał, NIE SZUKAŁBYŚ TECHNIKI NA PRZYCIAGNIECIE TEGO i nie pytalbys ludzi jak to przyciagnac. TO KOMPLETNA ODWROTNOSC do tego czego pragniesz.

Prosty przykład:

Zosia chce przyciagnac Ferrari. Marysia tez chce przyciagnac Ferrari.

Zosia mysli "Jak je zdobyć? Poszukam czegoś na forum. Może ktoś mi pomoże w tym. Dobra, przeczytałam, że wizualizacja jest dobra i bardzo mocna. Dużo ludzi przyciagneło Ferrari poprzez wizualizacje. Mnie tez sie uda."

Zosia wizualizuje swoje Ferrari prawie codziennie, po godzinę dziennie. Cieszy się na myśl, że będzie je miała. Ona już czuje, że je dostanie. Dodatkowo przeglada forum w poszukiwaniu kolejnych technik i złotych rad. A jej wibracja ciagle jest wysyłana do Wszechświata. Ona z nim rozmawia w ten sposób. Nawet o tym nie wie. Wrzuca na forum zapytanie, czy komus sie udało przyciagnac Ferrari i włacza się do dyskusji. Robi to, co reszta, bo przecież, tyle osób nie może być w błedzie. :lol: Na pewno coś w tym jest i skoro tysiace osob dziennie biora aktywny udział w tym forum to to musi działać. :lol: Po kilku tygodniach Zosia nie dostała swojego Ferrari. Kilka razy je zobaczyła, nic więcej. Zosia jest zła i w jej głowie pojawia się myśl, że takie coś wcale nie działa i trzeba dużo pracować na zdobycie tego, to wcale nie jest takie latwe, jak mowia Ci mentorzy, eh. Zosia pozniej daje porady innym na forum, ze trzeba działać fizycznie, zeby były efekty. Ludzie wierza Zosi, bo teraz oni sa na jej miejscu. I pozniej promuja to dalej i dalej i dalej. Tymczasem mentorzy, ktorzy mowili jej, ze wystarczy myslec biora kapiel w swoim wielkim jacuzzi w jednej ze swoich willi w Brazylii. Ale wrócmy do Zosi i Marysi.

Marysia, ah Marysia. Teraz kolej na Marysie. Marysia chce swoje Ferrari. Ona nawet nie zna żadnego forum i nie ma przyjaciół, którzy moga jej w tym pomóc. Ona wie tylko, że trzeba to odczuwać, jakby już się spełniło. Nie zna definicji wizualizacji, ale bardzo chce Ferrari. Wyobraza sobie, ze juz je ma i odczuwa przyjemnosc z jazdy. Robi tak moze minute, albo zaokraglimy do 68 sekund. :) Robi tak kilka razy, dla przyjemnosci, lubi tak sie wczuwac w wlasciciela Ferrari, po prostu. Nie kosztuja jej to nic wysilku, raczej odwrotnie, to jest dla niej relaks. Odpuszcza (nie poddaje sie), wracajac do tego co jej sprawia przyjemnosc, bo juz sobie pojezdzila tym Ferrari, nie samym Ferrari czlowiek zyje i nagle po dwoch dniach okazuje sie, ze wygrywa Ferrari na jakiejs kanadyjskiej loterii, na ktora kupila kupon w promocji z gazety, do ktorej byl dolaczony ten kupon. Nie kupowala jej dla tego kuponu, a po prostu chciala te gazete, ale jakims dziwnym trafem w tym tygodniu dolaczali do niej kupony na loterie. I wygrała. Marysia ma Ferrari.

Co tu sie stało?

Zosia próbujac ciagle dostac to Ferrari, wysylala jedna, podstawowa wiadomosc do Wszechswiata: "Spraw bym mogla próbować je zdobyć jeszcze i jeszcze i jeszcze. Chce wiecej tych sytuacji, w ktorych probuję je zdobyć i w których mi zależy na zdobyciu go, bo jeszcze go nie mam i spraw bym go jeszcze nie miała." Wszechświat przytakuje i mówi, że oczywiście, nie ma problemu, mogę wszystko, proszę Cię bardzo, Zosiu. :)

I Zosia to dostaje. Idealnie, bo tego właśnie chciała wedlug jej wibracji. Wszystko działa więc idealnie. :)

Marysia zaś nie próbowała go zdobyć, bo według jej wibracji, ona już je miała, więc jej na tym nie zależało. Jaka wiadomosc wysylala Marysia? "Wszechświecie, ja mam to Ferrari, jest super, odczucia sa świetne, fajnie, że mogę nim jeździć. Jest po prostu moje." A Wszechświat się uśmiechał "Oczywiście, mogę wszystko, już układam sytuację, w której to Ferrari jest Twoje. Proszę bardzo." :)

I Marysia to dostaje. Idealnie, bo tego właśnie chciała wedlug jej wibracji. Wszystko działa więc idealnie. :)

Pozostawiam Wam do myślenia. :)
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowania - 3
Born1975, Kokos, Monika22
GOLD

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Kokos » 28 lut 2016, o 15:49

Obrazek

Zosia próbujac ciagle dostac to Ferrari, wysylala jedna, podstawowa wiadomosc do Wszechswiata:

"Spraw bym mogla próbować je zdobyć jeszcze i jeszcze i jeszcze. Chce wiecej tych sytuacji, w ktorych probuję je zdobyć i w których mi zależy na zdobyciu go, bo jeszcze go nie mam i spraw bym go jeszcze nie miała."

Wszechświat przytakuje i mówi, że oczywiście, nie ma problemu, mogę wszystko, proszę Cię bardzo, Zosiu. :)

Obrazek

Jaką wiadomosc wysylala Marysia ?

"Wszechświecie, ja mam to Ferrari, jest super, odczucia sa świetne, fajnie, że mogę nim jeździć. Jest po prostu moje."

A Wszechświat się uśmiechał "Oczywiście, mogę wszystko, już układam sytuację, w której to Ferrari jest Twoje. Proszę bardzo." :)
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 393 razy

Postprzez magicmind » 28 lut 2016, o 17:09

Pomijając fakt czy to autentyczne czy ustawka to tak naprawdę ci przechodnie są porąbani.
Nikt z nich ani jednemu ani drugiemu nie pomógł, nie zainteresował sie ich losem a jeszcze byli agresywni wobec bogu ducha winnego człowieka.
Wrzucili pare groszy aby poczuć sie lepszymi.Przecież ten młody mógł zbierać na narkotyki albo coś w tym stylu.

Ja mam takie samo zdanie jak Gold. Dorosły i sprawny gość nie powinien żebrać, niby jest weteranem a nie może znaleźć pracy? naciągane to jest.
Zamiast żebrać o pieniądze powinien żebrać o pomoc w znalezieniu pracy a myślę ze szybko znalazłby dużo chętnych.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez GOLD » 28 lut 2016, o 19:40

magicmind napisał(a):Pomijając fakt czy to autentyczne czy ustawka to tak naprawdę ci przechodnie są porąbani.
Nikt z nich ani jednemu ani drugiemu nie pomógł, nie zainteresował sie ich losem a jeszcze byli agresywni wobec bogu ducha winnego człowieka.
Wrzucili pare groszy aby poczuć sie lepszymi.Przecież ten młody mógł zbierać na narkotyki albo coś w tym stylu.

Ja mam takie samo zdanie jak Gold. Dorosły i sprawny gość nie powinien żebrać, niby jest weteranem a nie może znaleźć pracy? naciągane to jest.
Zamiast żebrać o pieniądze powinien żebrać o pomoc w znalezieniu pracy a myślę ze szybko znalazłby dużo chętnych.

Magic, ale ja nie napisałem tego nigdzie. XD Wyjaśniłem jedynie CZEMU tak go traktuja i czemu nie dostaje tych pieniędzy. Opinie czy powinien, czy nie, to zostawcie komuś innemu. :) Przeciez wiecie, ze ja uwazam, ze on i tak w innej rzeczywistosci żebrze, a w innej jest miliarderem. 8-) Ale osobiscie wolalbym skupiac sie na tej, w ktorej jest on tym miliarderem. :D

Kokoski, ładne zdjęcia, złapałaś spojrzenie. :D
GOLD

Postprzez Born1975 » 29 lut 2016, o 00:25

GOLD napisał(a):
dream75 napisał(a):Gdyby samo myślenie wystarczyło, to osoby takie jak tu na forum byłyby bardzo bogate, zdrowe i miały udane związki.

Nie wiem, Dream, w którym momencie uznałeś, że myślenie nie przynosi Ci dobrych efektów lub nie przynosi takich jakbyś chciał, ale wiem czym było to spowodowane i bardzo wiele osób porzuca po pewnym czasie te "złota ideę", że wystarczy myśleć i to się spełni. Nie miałeś zwyczajnie efektów z tego i uznałeś, że trzeba wdrożyć działanie inne, czyli pewnie fizyczne i być może nawet uznałeś, że jest ono lepsze, bo przynosi Ci efekty. Ale gdybyś wtedy dostrzegał tych efektów z myślenia więcej, to dalej byś się tej idei trzymał, prawda? Być może po prostu NIE ROBIŁEŚ TEGO POPRAWNIE. I możesz się spytać, jak można zepsuć coś tak prostego jak myślenie o marzeniach, ale jeśli coś jest zbyt łatwe, to można to tak samo łatwo zepsuć, bo aż trudno uwierzyć, że jest to AŻ TAK ŁATWE. Ale gdyby każdy zrozumiał tę ideę od razu, nie pisalibyśmy tu o sposobach na przyciaganie, a pewnie dawali sobie rozne pomysly, co mozna fajnego przyciagnac i wymieniali sie marzeniami, bo wszyscy by potrafili je spelniac. Ale wracajac do tematu.

Myśl jest BILIONY razy lub wiecej potezniejsza niz jakiekolwiek fizyczne działanie. Praca nad czymś przez lata nie moze sie rownac minucie czystej mysli o tym. Po za tym mysl to tez dzialanie, wiec fizyczne juz wcale nie jest potrzebne, chociaz CHCESZ je robic, bo masz tyle energii z tej mysli. A najczestsza pomyłka jaka robia ludzie tacy jak my, ktorzy spotykaja sie na tych forach i dyskutuja o kolejnej technice jak wyzdrowiec, zakochac sie, czy cokolwiek jest to myslenie w zly sposob o marzeniach. I wreszcie to zauwazylem, po kilku latach rozwoju z PP, ze PP jest latwiejsze niz bym byl w stanie uwierzyc kiedykolwiek wczesniej. Wszechswiat dziala po prostu DOSŁOWNIE! I to jest SEKRET! Jeśli ktoś chce przyciagnac sobie cokolwiek, to jesli chocby szuka jakiejs techniki na przyspieszenie przyciagania czy pyta sie kogokolwiek na forach jak to zrobic i spedza na tym tyle czasu, TO CALY TEN CZAS WYSYLA WIBRACJE DO WSZECHSWIATA, ZE TEGO JESZCZE NIE MA. A skoro dziala dosłownie, to takie ustawienie otrzymujesz. Otrzymujesz więcej tego, że CHCESZ tego, a nie te rzecz. Jeśli ktoś chce przyciagnac cokolwiek, to MUSI wysylac wibracje, ze JUŻ to ma, więc WCALE mu nie zależy na spełnieniu tego, bo JUŻ się spełniło. Przecież gdybyś to miał, NIE SZUKAŁBYŚ TECHNIKI NA PRZYCIAGNIECIE TEGO i nie pytalbys ludzi jak to przyciagnac. TO KOMPLETNA ODWROTNOSC do tego czego pragniesz.

Prosty przykład:

Zosia chce przyciagnac Ferrari. Marysia tez chce przyciagnac Ferrari.

Zosia mysli "Jak je zdobyć? Poszukam czegoś na forum. Może ktoś mi pomoże w tym. Dobra, przeczytałam, że wizualizacja jest dobra i bardzo mocna. Dużo ludzi przyciagneło Ferrari poprzez wizualizacje. Mnie tez sie uda."

Zosia wizualizuje swoje Ferrari prawie codziennie, po godzinę dziennie. Cieszy się na myśl, że będzie je miała. Ona już czuje, że je dostanie. Dodatkowo przeglada forum w poszukiwaniu kolejnych technik i złotych rad. A jej wibracja ciagle jest wysyłana do Wszechświata. Ona z nim rozmawia w ten sposób. Nawet o tym nie wie. Wrzuca na forum zapytanie, czy komus sie udało przyciagnac Ferrari i włacza się do dyskusji. Robi to, co reszta, bo przecież, tyle osób nie może być w błedzie. :lol: Na pewno coś w tym jest i skoro tysiace osob dziennie biora aktywny udział w tym forum to to musi działać. :lol: Po kilku tygodniach Zosia nie dostała swojego Ferrari. Kilka razy je zobaczyła, nic więcej. Zosia jest zła i w jej głowie pojawia się myśl, że takie coś wcale nie działa i trzeba dużo pracować na zdobycie tego, to wcale nie jest takie latwe, jak mowia Ci mentorzy, eh. Zosia pozniej daje porady innym na forum, ze trzeba działać fizycznie, zeby były efekty. Ludzie wierza Zosi, bo teraz oni sa na jej miejscu. I pozniej promuja to dalej i dalej i dalej. Tymczasem mentorzy, ktorzy mowili jej, ze wystarczy myslec biora kapiel w swoim wielkim jacuzzi w jednej ze swoich willi w Brazylii. Ale wrócmy do Zosi i Marysi.

Marysia, ah Marysia. Teraz kolej na Marysie. Marysia chce swoje Ferrari. Ona nawet nie zna żadnego forum i nie ma przyjaciół, którzy moga jej w tym pomóc. Ona wie tylko, że trzeba to odczuwać, jakby już się spełniło. Nie zna definicji wizualizacji, ale bardzo chce Ferrari. Wyobraza sobie, ze juz je ma i odczuwa przyjemnosc z jazdy. Robi tak moze minute, albo zaokraglimy do 68 sekund. :) Robi tak kilka razy, dla przyjemnosci, lubi tak sie wczuwac w wlasciciela Ferrari, po prostu. Nie kosztuja jej to nic wysilku, raczej odwrotnie, to jest dla niej relaks. Odpuszcza (nie poddaje sie), wracajac do tego co jej sprawia przyjemnosc, bo juz sobie pojezdzila tym Ferrari, nie samym Ferrari czlowiek zyje i nagle po dwoch dniach okazuje sie, ze wygrywa Ferrari na jakiejs kanadyjskiej loterii, na ktora kupila kupon w promocji z gazety, do ktorej byl dolaczony ten kupon. Nie kupowala jej dla tego kuponu, a po prostu chciala te gazete, ale jakims dziwnym trafem w tym tygodniu dolaczali do niej kupony na loterie. I wygrała. Marysia ma Ferrari.

Co tu sie stało?

Zosia próbujac ciagle dostac to Ferrari, wysylala jedna, podstawowa wiadomosc do Wszechswiata: "Spraw bym mogla próbować je zdobyć jeszcze i jeszcze i jeszcze. Chce wiecej tych sytuacji, w ktorych probuję je zdobyć i w których mi zależy na zdobyciu go, bo jeszcze go nie mam i spraw bym go jeszcze nie miała." Wszechświat przytakuje i mówi, że oczywiście, nie ma problemu, mogę wszystko, proszę Cię bardzo, Zosiu. :)

I Zosia to dostaje. Idealnie, bo tego właśnie chciała wedlug jej wibracji. Wszystko działa więc idealnie. :)

Marysia zaś nie próbowała go zdobyć, bo według jej wibracji, ona już je miała, więc jej na tym nie zależało. Jaka wiadomosc wysylala Marysia? "Wszechświecie, ja mam to Ferrari, jest super, odczucia sa świetne, fajnie, że mogę nim jeździć. Jest po prostu moje." A Wszechświat się uśmiechał "Oczywiście, mogę wszystko, już układam sytuację, w której to Ferrari jest Twoje. Proszę bardzo." :)

I Marysia to dostaje. Idealnie, bo tego właśnie chciała wedlug jej wibracji. Wszystko działa więc idealnie. :)

Pozostawiam Wam do myślenia. :)

Gold czyli rozumiem, że mieszkasz w pięknej willi i jeździsz superbryką. Jeśli jednak tak nie jest, to pomyśl nad tym co napisałeś...
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
GOLD
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez GOLD » 29 lut 2016, o 00:41

Dream, odpiszę Ci na PW, bo jakoś nie lubię się chwalić, a wiem, że tak by to wlaśnie brzmiało. :)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowanie od
Born1975
GOLD

Postprzez dariaanna » 29 lut 2016, o 03:55

Serce mi pękło, ta pogarda względem drugiego człowieka jest dla mnie okropna. Zdaję sobie jednak sprawę, że można mieć problem z uwierzeniem, że ten człowiek bezdomny, faktycznie zbiera na jedzenie. czy to nie jest naciągacz itp.
Wiem, że dawanie pieniędzy nie jest rozwiązaniem, jeśli on będzie przychodził tam cały czas. Nie wiem co można zrobić, żeby tego nie było? Żeby nie było ludzi głodnych i bez dachu nad głową? Samotnych? Bo samotność, aż bije po oczach z tego filmu.

Za ten post autor dariaanna otrzymał podziękowania - 3
Born1975, GOLD, Renata
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Postprzez Calcifer » 29 lut 2016, o 11:25

Daria, na tym forum ciągle pada odpowiedź co należy zrobić ;) Wybierz inna rzeczywistość, gdzie wszyscy mają dach nad głową i nie są głodni ani samotni. Innymi słowy - zakop głowę w piasek, zamieć problem pod dywan, bądź obojętna, nie patrz, nie słuchaj, nie bądź empatyczna. Skup się za to na wizualizowaniu czerwonego Ferrari, torebki od Gucciego za 50 tysięcy złotych albo kaczki znoszącej złote jaja. Spędzaj czas na wizualizowaniu tego, że masz drugi umysł byś mogła jednocześnie myśleć dwie myśli na raz w tym samym czasie (czyt. przyciągać/nachapać się więcej).

A tak na poważnie to Buddyzm narodził się ok. 2500 lat temu i jak głosi legenda Budda (zanim stał się Buddą) był księciem który mieszkał w pięknym pałacu gdzie kwiaty nigdy nie więdły, ludzie się nie starzeli, nie było głodu, chorób i śmierci. Można powiedzieć, że to taka "idealna rzeczywistość", że wykreował to sobie doskonale. Jednak młody książę gdy przez przypadek zobaczył schorowanych, martwych, biednych to wyruszył w świat i właśnie dlatego stał się Buddą. Ludzie mieli szacunek do tego co mówił i zrobił i Buddyzm trwa do dziś. My tutaj cofamy się w rozwoju o 2500 lat, postępujemy odwrotnie niż Budda.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Calcifer

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Renata » 29 lut 2016, o 13:33

Mnie w tym filmiku uderza to, jak ludzie potrafią szybko ocenić i skategoryzować człowieka. Po prostu stawiają krzyżyk na tych, o których nic nie wiedzą, nie znają ich historii, a których oceniają jedynie na podstawie jakichś tam ogólnych przekonań.
Abstrahując w ogóle od PP, chcę zauważyć, że każdy z nas w jakiś sposób cierpi. Jedni bardziej, inni mniej. Nie każdy umie sobie z tym radzić. Ci słabsi potrzebują wsparcia innych ludzi i nie widzę w tym nic złego. Jest mnóstwo ludzi dobrej woli, którzy są skłonni pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. To naprawdę daje nadzieję, że świat jest mimo wszystko piękny.
A teraz nawiązując do pp, zauważcie jedna rzecz: każdy, kto straciłby dach nad głową i wszystko, co było dla niego cenne, wibrowałby brakiem. Czy to jest takie dziwne, że nie masz ochoty się uśmiechać i tańczyć, kiedy nie masz gdzie spać i nie masz co jeść?
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez GOLD » 29 lut 2016, o 13:44

Nie wiedziałem Happy, że to forum buddyjskie. :lol:

Ja nic nie mam do jakiejkolwiek religii, czy wyznania, ale nie podobaja mi sie te buddyjskie przemyslenia i zrozum, ze kazdy "wyznaje" cos imnego i Tobie sie podoba buddyzm, a komus nie. Mnie sie nie podoba i nie mam zamiaru isc w tym kierunku. Wolę dostatek. Fajnie, jakbyś zrozumiał. :)
GOLD

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje