Zobacz to.

swobodne rozmowy na każdy temat

Zobacz to.

Postprzez Born1975 » 28 lut 2016, o 00:58

Niektórzy to straszni hipokryci.
Jeśli macie podobne filmiki to wstawiajcie.

Siempre juego con mis reglas.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
GOLD
Born1975

Podziękował : 861 razy
Otrzymał podziękowań: 615 razy

Re: Zobacz to.

Postprzez GOLD » 28 lut 2016, o 01:10

To przeciez tylko potwierdza w jaki sposob działa energia i dlaczego ktoś przyciaga coś, a ktos inny cos innego. Nic dziwnego w tym nie ma. Dziwne by bylo, gdyby ludzie dawali pieniadze temu bezdomnemu, ktory ich potrzebuje, a nie dawali chlopcowi, ktory ich nie potrzebuje. :D To by bylo wbrew PP, a tak jest wszystko w porzadku. :)
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowania - 2
Kokos, magicmind
GOLD

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Born1975 » 28 lut 2016, o 01:14

GOLD napisał(a):To przeciez tylko potwierdza w jaki sposob działa energia i dlaczego ktoś przyciaga coś, a ktos inny cos innego. Nic dziwnego w tym nie ma. Dziwne by bylo, gdyby ludzie dawali pieniadze temu bezdomnemu, ktory ich potrzebuje, a nie dawali chlopcowi, ktory ich nie potrzebuje. :D To by bylo wbrew PP, a tak jest wszystko w porzadku. :)

Masz dziwne podejście. To nie jest w porządku. Ciekaw jestem zdania innych na temat tego filmu.

GOLD
Born1975

Postprzez GOLD » 28 lut 2016, o 01:43

Jakie podejście? Tak dziala PP po prostu. Rozumiem, że wolałbyś, żeby dostawał te pieniadze, ale dopoki on wibruje w ten sposob, nie moze sie to przeciez stac. Mnie tez sie przeciez nie podoba, ze go tak traktuja, ale jedynie co mozesz z tym zrobic to przestac sie na tym skupiac i zaczac sie skupiac na tych rzeczach (np. filmikach), ktore Ci sie podobaja. Ta sytuacja nie zniknie, chocbys obdarowal go bilionem zielonych. Ty tylko sie przeniesiesz do tej rzeczywistosci, w ktorej tego po prostu nie dostrzegasz, ale nic nie znika i wszystko jest na raz i tyle. Nie da sie zmienic tego jak dziala PP, nie ma co probowac.
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowanie od
Born1975
GOLD

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Born1975 » 28 lut 2016, o 02:03

GOLD napisał(a):Jakie podejście? Tak dziala PP po prostu. Rozumiem, że wolałbyś, żeby dostawał te pieniadze, ale dopoki on wibruje w ten sposob, nie moze sie to przeciez stac. Mnie tez sie przeciez nie podoba, ze go tak traktuja, ale jedynie co mozesz z tym zrobic to przestac sie na tym skupiac i zaczac sie skupiac na tych rzeczach (np. filmikach), ktore Ci sie podobaja. Ta sytuacja nie zniknie, chocbys obdarowal go bilionem zielonych. Ty tylko sie przeniesiesz do tej rzeczywistosci, w ktorej tego po prostu nie dostrzegasz, ale nic nie znika i wszystko jest na raz i tyle. Nie da sie zmienic tego jak dziala PP, nie ma co probowac.

Trochę się poprawiłeś :)

Ja myślę że PP działa wtedy gdy i my działamy. Inaczej mówiąc to co robimy musi być spójne z tym co myślimy. Jeśli brakuje tej spójności to sami siebie sabotujemy. Gdyby samo myślenie wystarczyło, to osoby takie jak tu na forum byłyby bardzo bogate, zdrowe i miały udane związki. A tak niestety nie jest-gdyby tak było to nasze forum byłoby niepotrzebne.

Ja nie próbuje zmieniać PP, ja staram się być spójny. Z tym filmikiem nie chodzi o tego gościa, bo może faktycznie jego energia jest niska i gdyby zamiast siedzieć, podchodziłby do innych z entuzjazmem i prosił o pieniądze, to by je dostał, ale chodzi o hipokryzję niektórych osób. Można przejść obok niego obojętnie, a nie zaraz traktować go jak jakiegoś wroga.

GOLD
Born1975

Postprzez zdecydowana » 28 lut 2016, o 02:28

:D cześć :)
Ja znowu muszę się zgodzić z Goldem :D
Dream, czytałeś " Białą księgę", to takie zachowanie nie powinno być dla Ciebie czymś złym ;) ( korzystając z okazji, dziękuję Ci za polecenie tej lektury :) ) . Nie wiesz jakie doświadczenie życia jest dobre dla tego bezdomnego ;) a może to Ty miałeś doświadczyć uczuć jakie doświadczyłeś, oglądając ten film ?

zdecydowana

Postprzez Kokos » 28 lut 2016, o 02:44

Tak, czasami musimy się nauczyć pewnych zachowań. Może jego doświadczeniem ma być powstanie z kolan i wymierzenie siarczystego prawego sierpowego temu mądrali, który na niego wysypał jedzenie.
Wówczas byłby zabrany do aresztu, gdzie by się najadł, umył i przespał :)
Wtedy ostatecznie powiedziałby sobie: " Nigdy więcej ! " Mógłby to być krok ku zmianie życia.
Zauważcie jak on się pieści. Mały smród zabiera mu klientów, a ten nic :) A kiedy dowiedział się, że chłopak był podstawiony, nadal mu wszystko pasi :) Może jego lekcją jest nauczyć się walczyć o swoje ;)
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowania - 2
Born1975, GOLD
Kokos

Podziękował : 559 razy
Otrzymał podziękowań: 373 razy

Postprzez Born1975 » 28 lut 2016, o 03:08

zdecydowana napisał(a)::D cześć :)
Ja znowu muszę się zgodzić z Goldem :D
Dream, czytałeś " Białą księgę", to takie zachowanie nie powinno być dla Ciebie czymś złym ;) ( korzystając z okazji, dziękuję Ci za polecenie tej lektury :) ) . Nie wiesz jakie doświadczenie życia jest dobre dla tego bezdomnego ;) a może to Ty miałeś doświadczyć uczuć jakie doświadczyłeś, oglądając ten film ?

Czytałem "Białą księgę". Czytałem też mnóstwo innych książek. No ale co z tego? To tylko przemyślenia innych osób, a zdrowy rozsądek pozwala mi założyć, że te osoby mogą się mylić. Ni wierzę we wszystko co przeczytam. Wybieram dla siebie to co wydaje się być dla mnie korzystne i wierzę w to, dopóki się sprawdza. Gdy przestanie się sprawdzać, a nadal bym w to wierzył, to byłbym idiotą.

Moje przemyślenia i wierzenia ewoluują, bo się rozwijam. 20 lat temu wierzyłem w zupełnie inne rzeczy niż dziś. Wciąż wierzę, że mogę żyć w fizycznym ciele wiecznie. Nie zaprzątam sobie jednak głowy tym, czy to prawda. Da mnie się sprawdza, bo dzięki temu przekonaniu wyglądam o 15 lat mniej niż wskazuje moja metryka. Gdybym odrzucił to przekonanie, pomimo jego irracjonalności, to też byłbym idiotą.

To jakich uczuć miałem doświadczyć oglądając ten filmik też nie zaprząta mojej głowy, bo to bezcelowe.

Możesz się zgadzać z Goldem, bo masz takie prawo i nie mogę Ci tego zabronić. To wszystko jest subiektywne. Biorę jednak pod uwagę to, że prawda może być całkiem inna niż nam wszystkim się wydaje-doświadczyłem już czegoś takiego w życiu .

A na koniec napiszę tak (to się tyczy nas wszystkich):

WSZYSTKO W CO WIERZYSZ MOŻE BYĆ TYLKO BŁĘDNĄ OPINIĄ INNYCH LUDZI.

GOLD
Born1975

Postprzez zdecydowana » 28 lut 2016, o 03:21

Zgadzam się w 100 % :D , ale to też wniosek z książki. Ja też 20 lat temu wierzyłam w co innego niż teraz ;)
Mòj wpis niemiał być jakąś formą krytyki ;)
Mogę nawet powiedzieć, po wpisach o Słowianach, że jestem Twoją fanką :roll: :oops:

zdecydowana

Postprzez Born1975 » 28 lut 2016, o 03:28

zdecydowana napisał(a):

Zgadzam się w 100 % :D , ale to też wniosek z książki. Ja też 20 lat temu wierzyłam w co innego niż teraz ;)
Mòj wpis niemiał być jakąś formą krytyki ;)
Mogę nawet powiedzieć, po wpisach o Słowianach, że jestem Twoją fanką :roll: :oops:

Cieszy mnie to.

Co do krytyki... staram się wychodzić po za krytykę stawiając się na miejscu mojego rozmówcy. Dopiero się tego uczę, ale chyba zauważyliście, że ostatnio moje wypowiedzi są mocno stonowane. Ale jeśli chodzi o konstruktywną krytykę, to jestem za :D

GOLD
Born1975

Następna strona

Powrót do Swobodne dyskusje