"Bez tematu", czyli nie samym PP człowiek żyje

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: "Bez tematu", czyli nie samym PP człowiek żyje

Postprzez niebieski » 7 maja 2020, o 15:51

Scarlett napisał(a):A co do tego co napisałeś. Można żyć w świecie w którym się żyje i nie odrywać się od rzeczywistości, ale żyć w tym świecie bez lęku i stresu. Ja mam zaszczepione przekonania, że jestem zdrowa i bezpieczna więc niczego się nie boję i jestem zdrowa jak ryba. Nie pamiętam kiedy ja byłam na coś chora. To samo dotyczy mojego męża, który zresztą pracuje w szpitalu i codziennie pobiera wymazy (niektóre nawet pozytywne). A na początku nawet nie mieli kombinezonów. Jeśli wierzysz w swoje zdrowie i się nie boisz to dlaczego miałoby Cię to spotkać? Zdrowie jest zależne od Ciebie (Twoje oczywiście).

WOW, w końcu jakaś osoba(co prawda przez internet :) ) która ma identyczne podejście jak ja.
Obecna sytuacja chociażby w PL pokazuje tylko, jak łatwo można manipulować ludźmi. (Maseczki, mandaty i tylko ludzie siedzą w tym lęku i strachu......)
niebieski

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez niweleta » 7 maja 2020, o 15:55

Ja też nie mogę doczekać się jak otworzą kina. Tego chyba najbardziej mi brakuje, bo też byłam kilka razy w tygodniu na jakimś seansie.
Samo wyjście do kina traktowałam jako rozrywkę, a oglądanie filmów na komputerze lub tv to już jakoś mnie tak nie cieszy.
A jeszcze przed tym wszystkim było tyle zapowiedzi filmów, które chciałam zobaczyć! Całą listę miałam, a teraz już nawet nie pamiętam tytułów bo nawet nie wiem czy one będą czy jakieś inne.
Następną rzeczą, którą nie mogę się doczekać to zwykłe wyjście do kawiarni :) Uwielbiam popijać kawkę w jakimś ładnym miejscu, jeszcze w fajnym towarzystwie. Na to czekam baaardzo. :kawa
niweleta

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 78 razy

Postprzez Scarlett » 7 maja 2020, o 15:57

Dokładnie. Ja w ogóle o tym nie myślę. "Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz". Nie chodzi o to by być ignorantem, ale by nie ładować emocji strachu. Nie oglądam TV od wielu lat. Gdyby było inaczej, nie byłabym w stanie opędzić się od obaw np. o mrO. A oboje robimy swoje i jesteśmy spokojni. Oby każdy tak miał, nie dajmy się zwariować.
Nie mówię, że coś nie istnieje, bo istnieje i widzę to, ale nie musi mnie to dotyczyć. Ja wybieram to, co dotyczy mnie.

niweleta, na jaki film czekałaś najbardziej? Mój taki naj naj to był "Spirala: Nowy rozdział serii Piła". Przesunęli z maja na październik. I sporo tego było zresztą, też już nie pamiętam :thinking
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 521 razy
Otrzymał podziękowań: 2195 razy

Postprzez Scarlett » 7 maja 2020, o 16:03

Bardzo chciałam zobaczyć "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Sala Samobójców: Hejter". Ostatecznie jedno obejrzałam na Netfliksie a drugie na NC+. Szkoda, że nie w kinie bo na dużym ekranie lepiej, no ale obejrzałam. Hejtera polecam mega!
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 521 razy
Otrzymał podziękowań: 2195 razy

Postprzez niebieski » 7 maja 2020, o 16:05

Ja wyłączyłem TV od tego roku - polecam, już nawet nie mam ochoty na HBO.

Widzę, że dużo osób czeka na jakieś filmy, może podczas "oczekiwania" na otwarcie kin obejrzycie sobie "sekret"?
:lol: :haha: :mrgreen:
niebieski

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez avada6kedavra » 7 maja 2020, o 16:07

Mi usług jako takich nie brakuje, bo nie korzystam i nie chodzę w takie miejsca jak kino, kawiarnie, restauracje. Brakuje mi za to siostry, zwłaszcza że nie wiadomo kiedy się zobaczymy... Siostra mieszka na Śląsku, gdzie pandemia szaleje dosyć mocno, a ja z rodzicami w Małopolsce w malutkim miasteczku. Normalnie by już dawno do nas przyjechała wraz z mężem, ale teraz to się boi, żeby czasem nam czegoś nie przywieźć w pakiecie, zwłaszcza że mój tata ma nowotwór i jest po 60 r.ż, także nie chce go narażać. Smutno mi bardzo, bo jestem zżyta z siostrą i to moja najlepsza przyjaciółka.

A tak nawiasem jeszcze - też boję się sama farbować włosów (mimo że mam farbę zbliżoną do naturalnego koloru), a niestety siwe już mi się mocno przebijają i na razie ratuję je spray'em na odrosty. Normalnie farbuje mi je właśnie siostra, a mama nie chce się podjąć, bo mam długie i z tendencją do plątania... Mimo że ja jej pomagałam ostatnio farbować, to się nie chce zrewanżować - a to cwaniara jedna :haha:
avada6kedavra

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Świetlista » 7 maja 2020, o 16:12

Mnie się tylko marzy usiąść w kawiarni w najbardziej zatłoczonym miejscu Warszawy(może być jakieś inne duże miasto) :sun
Świetlista

Podziękował : 430 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Postprzez Anka12 » 7 maja 2020, o 16:39

Mnie również bardzo brakuje kina, ale też wyjść do restauracji, nie żebym chodziła codziennie, ale raz na 1-2 tygodnie lubimy pojechać gdzieś i zjeść w jakimś miłym miejscu, poza domem.
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 476 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postprzez niweleta » 7 maja 2020, o 16:56

Scarlett napisał(a):Bardzo chciałam zobaczyć "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Sala Samobójców: Hejter".

Właśnie chciałam zobaczyć te 2 filmy i jeszcze pamiętam ze na Bonda chciałam iść. Ale reszty nie pamiętam już jakie były zwiastuny, które mnie interesowały. Nie obejrzałam jeszcze tych obu filmów, ale mam w planach. Właśnie kino mnie jakoś mobilizowalo do oglądania bo w domu zawsze coś innego robie.
Jeszcze sobie przypomnialam, że bardzo chciałam iść na film "Kłamstewko" do takiego małego miejskiego kina. Bardzo mnie zaintrygowal pomysł na ten film. Aż musze poszukać czy da się go gdzieś obejrzeć
niweleta

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 78 razy

Postprzez Mal » 7 maja 2020, o 19:31

Mi brakuje wypadów na siłownie, mimo ze biegam i skacze na skakance to jednak... ;)
Mal

Podziękował : 221 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje