"Bez tematu", czyli nie samym PP człowiek żyje

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: "Bez tematu", czyli nie samym PP człowiek żyje

Postprzez Scarlett » 7 maja 2020, o 14:24

Tak sobie dzisiaj jechałam i myślałam... I wymyśliłam, że pewnie też macie z jakimiś rzeczami tak jak ja więc wpadłam na pomysł zadania tego pytania :D

Wiadomo w jakiej sytuacji się obecnie znajdujemy w Polsce i na świecie. I żeby nie było, nie chcę pisać na ten temat i bardzo proszę żeby nie robiły się offtopy o samej przyczynie sytuacji w jakiej jesteśmy, bo to może pójść w nie tę stronę w którą powinno oraz w ogóle nie jesteśmy tu po to by się skupiać na złych rzeczach.
Ale chciałam się zapytać czego Wam najbardziej teraz brakuje w obecnej sytuacji i czego najbardziej nie możecie się doczekać? :D
Pytam tutaj, bo może faceci też zechcą się udzielić więc nie wypada w Babińcu :P

Otóż od kilku dni mam takie myśli, że brakuje mi strasznie kina. Uwielbiam chodzić do kina, mam kartę Unlimited, chodziłam kilka razy w tygodniu, czasem nawet codziennie. Czułam się jak w drugim domu, bardzo lubiłam kino do którego chodziłam. Jestem ogromną kinomanką, miałam tyle premier w planach i nagle jebs.
Mam Netflixa i HBO GO, ale oglądanie filmu w domu na kompie albo nawet największym telewizorze czy przez rzutnik, nie daje mi tego co dawało mi kino :D kocham ten klimat i nie mogę się doczekać aż otworzą. Tylko pewnie trzeba będzie siedzieć w tych okropnych maseczkach :| Współczuję ludziom którzy w pracy muszą to nosić przez kilka godzin. Cieszę się, że ja nie muszę.
Ja więc czekam na kina a Wy? :)

Edit: No i lodów w Polish Lody we Wroclavii też mi brakuje :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 2285 razy

Postprzez niebieski » 7 maja 2020, o 14:51

A mi niczego nie brakuje, bo w mojej rzeczywistości żadnego "wirusa" nie ma. :monkey :hopsa
niebieski

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Scarlett » 7 maja 2020, o 14:59

A są w niej otwarte kina? To lecę do Ciebie i zabieram męża :D
PS Ja nie mówię o tym o czym piszesz, tylko czego nie mogę się doczekać.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
niebieski
Scarlett

Postprzez niebieski » 7 maja 2020, o 15:19

Scarlett napisał(a):PS Ja nie mówię o tym o czym piszesz, tylko czego nie mogę się doczekać.

Aż chciałoby się napisać że "czuć" od Ciebie ogromnym oporem i chciejstwem - przepraszam musiałem to napisać :lol: (żart oczywiście)
niebieski

Postprzez Nathalie » 7 maja 2020, o 15:23

niebieskie piórko napisał(a):A mi niczego nie brakuje, bo w mojej rzeczywistości żadnego "wirusa" nie ma. :monkey :hopsa

No chyba jednak jest, bo o nim wspomniałaś w przeciwieństwie do Scarlett :haha: która ani słowem o tym nie wspomniała i nawet napisałą żeby nie nawiązywać :lol: a ten już wirusy widzi :lol:

Ja nie widze powiązania jakiegos chorobska z tym czego nie mozemy sie doczekac i nie widze chciejstwa w nie doczekaniu sie czegos :lol: np. nie moge sie doczekac dzis 19:00. ale niektorzy jeszcze musza torche popracowac nad soba jak widac :D

ja nie moge sie doczekac fryzjera bo nie umiem sobie wlosow farbowac :? mam zaufanie tylko do jednej osoby i koniec. tak samo z podcieciem. a ze niedlugo beda otwarte to jak widac "Chciejstwo" sie spelni :lol:
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez Scarlett » 7 maja 2020, o 15:26

Mam straszne chciejstwo na kino, to prawda akurat :D
Chociaż bardziej można nazwać to chcicą, bo chciejstwo byłoby jakbym ja sama sobie blokowała wejście do kina. A jak coś jest niezależne od czegoś, w czym sama mogę podjąć akcję to już nie bardzo chciejstwo. No ale to nie wątek na PP :D Wiadomo, kina otworzą więc wyżyję się kinomanikialnie :lol:
I jeszcze dostanę zwrot hajsów za te wszystkie miesiące zamknięcia <3
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez niebieski » 7 maja 2020, o 15:28

Zasugerowała sytuację :D
A u mnie fryzjerstwo funkcjonuje, w podziemiach co prawda, ale jest. ;)
niebieski

Postprzez Scarlett » 7 maja 2020, o 15:29

Mi mama podcina włosy :D
Ogólnie nie odczuwam braku usług kosmetyczno-fryzjerskich bo wszystko w tej sekcji wszystko robię sama.
Kino, kino i tylko kino.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez niebieski » 7 maja 2020, o 15:32

Scarlett napisał(a):Mam straszne chciejstwo na kino, to prawda akurat :D
Chociaż bardziej można nazwać to chcicą, bo chciejstwo byłoby jakbym ja sama sobie blokowała wejście do kina. A jak coś jest niezależne od czegoś, w czym sama mogę podjąć akcję to już nie bardzo chciejstwo. No ale to nie wątek na PP :D Wiadomo, kina otworzą więc wyżyję się kinomanikialnie :lol:
I jeszcze dostanę zwrot hajsów za te wszystkie miesiące zamknięcia <3

Pewnie otworzą, max. 10 osób na sali - dla każdego jeden rząd w szerz :wnastroju
niebieski

Postprzez Scarlett » 7 maja 2020, o 15:41

A co do tego co napisałeś. Można żyć w świecie w którym się żyje i nie odrywać się od rzeczywistości, ale żyć w tym świecie bez lęku i stresu. Ja mam zaszczepione przekonania, że jestem zdrowa i bezpieczna więc niczego się nie boję i jestem zdrowa jak ryba. Nie pamiętam kiedy ja byłam na coś chora. To samo dotyczy mojego męża, który zresztą pracuje w szpitalu i codziennie pobiera wymazy (niektóre nawet pozytywne). A na początku nawet nie mieli kombinezonów. Jeśli wierzysz w swoje zdrowie i się nie boisz to dlaczego miałoby Cię to spotkać? Zdrowie jest zależne od Ciebie (Twoje oczywiście).
Ja kocham swoją rzeczywistość i nawet nie chciałabym być w innej. Tutaj mam wszystko czego pragnęłam i idę po więcej. Dużo się też w niej nauczyłam.
Zamknięte kina to nie mój wymysł, a niechodzenie do nich nie wynika z jakichś moich ograniczeń. To trochę tak jakbym chciała zobaczyć w Odrze delfiny. To raczej niemożliwe tu gdzie jestem ;)

PS Między niebieskim a Nathalie chyba iskrzy :lol:
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje