Bez tematu

swobodne rozmowy na każdy temat

Bez tematu

Postprzez Serenity » 10 cze 2014, o 23:12

Założyłam ten wątek dla tych co chcą w którymś momencie coś powiedzieć, a nie ma to w sumie związku z żadnym konkretnym tematem :lol:
(żeby już nie bałaganić w wątku Administrator czy innych)

A ja właśnie chciałam powiedzieć, że w ostatnim czasie nie miałam zbyt dużo czasu na siedzenie przed kom. ale przed chwilą popatrzyłam na to forum i zakręciło mi się w głowie :D
JAK WAM SIĘ UDAŁO NAPISAĆ prawie 300 postów w - zasadzie - kilkanaście godzin!!! :shock: :lol:
Xlimonka - pamiętam pierwszy dzień, jak pracowicie zakładałaś pierwsze wątki i niczego jeszcze na tym forum nie było, a happy pisał, że w nowym domu będzie powoli przybywało mebli... Taaaa, powoli... drugi dzień, a tu już sklep meblowy :lol:

Nie mam pojęcie kiedy uda mi się to wszystko przeczytać... :) :

W każdym razie jestem pod wielkim wrażeniem! BUZIAKI dla Was wszystkich! :D

Happy - a Ty się niczym nie przejmuj ;) Jestem mało znaczącym uczestnikiem forum, ale wiesz, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie :)

Pozdrawiam
Serenity

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Bez tematu

Postprzez Calcifer » 11 cze 2014, o 10:22

Fakt, forum rozwija się bardzo szybko :) Może to dlatego że nie biadolimy, nie smucimy się tylko dalej normalnie rozmawiamy. Jak się nad tym głębiej zastanowić, to są tu prawie wszyscy wśród których toczyły się dyskusje na AB. Zastanawia mnie tylko jedno, że nadal zostali tam pewni ludzie którzy smucą się, że na AB stało się tak a nie inaczej i nie wierzą już w odrodzenie AB ale tu też przyjść widocznie nie chcą. Zadaje pytanie - dlaczego? :)

Forum tworzą ludzie, czy tworzy go szata graficzna, sentyment? Wiadomo, że każdy trochę lub bardziej przywiązał się do AB ale czym jest AB? AB to my! :) Niektórzy być może zostali na AB bo nie mają nic do Marka i to jest w porządku, nie rozumiem jedynie tych którzy się z nim nie zgadzają, którzy uważają że mieliśmy racje odchodząc z AB a jednocześnie nadal tam są, smucą się i nie wiem czego oczekują pisząc to co piszą :)

Tęsknią za AB nie widząc, że AB po prostu zmieniło adres internetowy w pewnym sensie, dlatego tak szybko rośnie liczba wpisów, bo 90% potencjału twórczego AB przeszło tutaj, ale te 10% widocznie jeszcze tego nie zauważyło, albo ma inne powody by nie chcieć tego zauważać :)
To też jest lekcja, to pokazuje kto jest gotowy na zmiany w swoim życiu a kto nie. Bo jeśli komuś sprawia problem np. odejście z forum i przejście na drugie gdzie są Ci sami ludzie i możliwość rozpoczęcia nowego etapu, to ja bym się nad tym zastanowił z punktu widzenia otwartości na zmiany w swoim życiu. Ciężko jest spełniać swe marzenia i realizować cele, jeśli boimy się nawet takich zmian jak zmiana forum która de facto zmianą forum nie jest, bo użytkownicy na obu forach Ci sami :)

Takie moje luźne przemyślenia :)

P.S - Dziękuje Aniu, to że można na Ciebie liczyć to doskonale wiem ;)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez Renata » 11 cze 2014, o 10:37

Wiesz, Happy, byc moze jest tak, ze niektorzy czekaja jeszcze ze swoja decyzja na to, co sie wydarzy w najblizszym czasie . Moze nie chca pochopnie zrobic czegos, czego beda potem byc moze zalowac.
Mysle, ze nie powinnismy tego negowac. Kazdy sam wie, co robi. Zas cala ta sytuacja nie byla latwa dla wiekszosci z nas. Ja, jak pojawilam sie po raz pierwszy na AB, byl jeszcze obecny Lambar, ktory aktywnie sie wowczas udzielal. To byly czasy. Naprawde wspominam je ze sentymentem.
Jakby nie bylo, AB wyedukowalo wielu ludzi, takich jak Jola czy Kasia Kmoch, ktorzy postawili tu pierwsze kroki, a potem spelniali swoje marzenia :)
Dajmy innym czas....
Niech kazdy zdecyduje sam za siebie :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 603 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Calcifer » 11 cze 2014, o 10:49

Zgadam się z Tobą Renatko, co do tego co piszesz to nie ma żadnych wątpliwości, każdy ma wolną wole, nie oceniam nikogo przez pryzmat tego czy został na AB czy nie, bo to jest indywidualna decyzja każdego z użytkowników :) Jedyne co mnie dziwi to takie rozmywanie się tego co tam naprawdę się stało, dziś przeczytałem na AB, że jedni lubią jak się na forum trzyma porządek a drudzy nie. Podczas gdy cała sprawa nie dotyczy porządku na forum czy też jego braku a dotyczy tego, że forum stało się po prostu pozbawione wolności wypowiedzi. Gdy dziś zajrzałem na AB zobaczyłem, że zostały pousuwane moje najbardziej wartościowe wpisy w których analitycznie starałem się wypowiadać na jakieś tematy, wpisy za które dostawałem wiele podziękowań za pomocą łapek. O czym to świadczy? :) Czy nadal powinna toczyć się dyskusja na temat tego czy to jest słuszne czy nie?

Gdyby cała akcja skończyła się na zbanowaniu naszej trójki to jeszcze mógłbym jakoś próbować zrozumieć, że może niektórym to nie przeszkadza, że zostaliśmy zbanowani bo akurat nie lubili Alter_Ego, Jamesa lub mnie. Ale zbanowanie nas to było tylko preludium :)

Według mnie to tacy ludzie jak Nicky, magicmind, Aliss - Powinni przyjść tutaj choćby po to by wysłuchać co my mamy do powiedzenia, bo oni opierają swoje poglądy w tym momencie na kłamstwach Marka, który mówi teraz że my zostaliśmy zbanowani za dublowanie kont. Przecież to nie prawda, moje konto "Happy" zostało zbanowane za jeden wpis, nie otrzymałem ostrzeżenia, nie otrzymałem wyjaśnienia i nie zostałem zbanowany na jeden dzień co próbuje wmawiać ludziom Marek. Twierdzi on, że zbanował nas na dzień ale za to że dublowaliśmy konta to zbanował nas na zawsze a to kłamstwo, ponieważ gdy zbanował mi konto Happy, to gdy chciałem się zalogować na to konto to wyskoczył mi komunikat, że zostałem zbanowany dożywotnio, dopiero po przeczytaniu tego komunikatu założyłem nowe konto by poinformować o tym co dzieje się na forum.

Nie rozumiem jak można tak kłamać, jak można w takie kłamstwa wierzyć, jak można nie zwracać uwagi na to, że wpisy są usuwane (wartościowe wpisy), moderowane poprzez wypaczanie treści. Mi tylko o to chodzi, to nie jest nic osobistego do ludzi którzy tam zostali, dziwi mnie jednak to, że opierają swój pogląd tylko na ewidentnych kłamstwach Marka i dziwi mnie też to, że on tak kłamie.

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez dariaanna » 11 cze 2014, o 11:04

A czy musimy jeszcze wałkować ten temat? Na tym forum nie ma Marka, jeżeli ktoś jeszcze raz wypowie jego imię to się zmywam, bo jak chcecie to sobie załóżcie forum o Marku.
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Calcifer » 11 cze 2014, o 11:14

W sumie masz racje, nie ma co zanieczyszczać tego miejsca jakąś złą energią :) Ja ze swojej strony nie skupiam się tyle na nim, co na pozostałych użytkownikach, staram się ich zrozumieć, wczuć się w ich sytuacje i po części ich rozumiem ale z drugiej strony to wcale ich nie rozumiem :) Nie ma o czym gadać tak naprawdę, kto ma znać prawdę ten zna prawdę a jaka to prawda to już decyzja każdego z osobna :)

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez Calcifer » 11 cze 2014, o 11:15

Daria chyba dziś "cięta" jesteś, prawda? :) Wszystko w porządku u Ciebie? :))

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez Renata » 11 cze 2014, o 11:25

Happy napisał(a):Daria chyba dziś "cięta" jesteś, prawda? :) Wszystko w porządku u Ciebie? :))

:D :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 603 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez James » 11 cze 2014, o 11:35

Happy napisał(a): Gdy dziś zajrzałem na AB zobaczyłem, że zostały pousuwane moje najbardziej wartościowe wpisy w których analitycznie starałem się wypowiadać na jakieś tematy, wpisy za które dostawałem wiele podziękowań za pomocą łapek.

Jeszcze zaglądasz na forum AB? Po co? Tylko się przez to denerwujesz i nakręcasz :D Mamy teraz swoje forum, a i ludzie z AB tu są, Ci, którzy mają dużo do wniesienia na to forum. Po co się jeszcze skupiać na kłamstwach Pana M.? Już nawet nie wypowiadam jego imienia, bo Dariaanna odwoła mi masaż :lol:
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Calcifer » 11 cze 2014, o 12:31

dariaanna napisał(a):A czy musimy jeszcze wałkować ten temat? Na tym forum nie ma Marka, jeżeli ktoś jeszcze raz wypowie jego imię to się zmywam, bo jak chcecie to sobie załóżcie forum o Marku.

Daria, specjalnie dla Ciebie poprosiłem moich czarnych braci z Vanuatu by dla Ciebie zaśpiewali swój przebój :D

W ogóle jadę do nich, mam wszystko gdzieś, jadę na plażę Vanuatu i zacznę z nimi śpiewać w zespole Tokosouwia (tak się bodajże nazywają), jako biały człowiek będę atrakcją każdego wieczoru :D

- Czy to nie jest piękne? :D
Ostatnio edytowano 11 cze 2014, o 12:35 przez Calcifer, łącznie edytowano 1 raz

Calcifer
Inicjator forum

Następna strona

Powrót do Swobodne dyskusje