Z szaleństwem nam do twarzy?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Z szaleństwem nam do twarzy?

Postprzez Blau » 2 lip 2016, o 17:27

dream75

Odwrotnie też tak jest. U kobiet pewność siebie tez działa na facetów. Kiedyś czytałam jakieś artykuły o tym właśnie i chciałam się na żywo przekonać czy działa. Zrobiłam test wracając z pracy. Akurat byłam w spódniczce co pewnie mi pomogło ale oprócz tego szłam wyprostowana, pewnym krokiem, nie spuszczałam głowy na widok żadnego faceta i już to miało wydźwięk taki, że praktycznie każdy facet się obejrzał, spojrzał czy odwrócił. No generalnie to bylam w lekkim szoku jak jesteście prości w obsłudze :lol:
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Born1975 » 2 lip 2016, o 17:42

Blau napisał(a):dream75

Odwrotnie też tak jest. U kobiet pewność siebie tez działa na facetów. Kiedyś czytałam jakieś artykuły o tym właśnie i chciałam się na żywo przekonać czy działa. Zrobiłam test wracając z pracy. Akurat byłam w spódniczce co pewnie mi pomogło ale oprócz tego szłam wyprostowana, pewnym krokiem, nie spuszczałam głowy na widok żadnego faceta i już to miało wydźwięk taki, że praktycznie każdy facet się obejrzał, spojrzał czy odwrócił. No generalnie to bylam w lekkim szoku jak jesteście prości w obsłudze :lol:

Pewność siebie oczywiście działa. Większość mężczyzn chce mieć kobietę z klasą, a brak pewności siebie u kobiety to brak klasy-tak to faceci odbierają. Oczywiście kobieta bardzo pewna siebie będzie też bardziej wymagająca w stosunku do mężczyzn niż szara myszka, ale to bardzo dobrze, bo wtedy takie dwie osoby w przyszłości będą się nawzajem wspierać i będą mogły o wiele bardziej na siebie liczyć. Tak się często tworzy sukces w życiu i jest to pozytywne zjawisko.

Osobiście też lubię pewne siebie kobiety, pod warunkiem że nie są jakimiś cwaniarami. Mam silne uczulenie na cwaniary, ale sama pewność siebie jest pożądana. Nie wyobrażam sobie bycia z szarą myszką-o czym ja miałbym z taką osobą dyskutować :lol:
Na wszystkie privy odpowiem po 25 sierpnia.
Born1975

Podziękował : 855 razy
Otrzymał podziękowań: 607 razy

Postprzez Blau » 2 lip 2016, o 17:55

dream75 napisał(a):
Blau napisał(a):dream75

Pewność siebie oczywiście działa. Większość mężczyzn chce mieć kobietę z klasą, a brak pewności siebie u kobiety to brak klasy-tak to faceci odbierają. Oczywiście kobieta bardzo pewna siebie będzie też bardziej wymagająca w stosunku do mężczyzn niż szara myszka, ale to bardzo dobrze, bo wtedy takie dwie osoby w przyszłości będą się nawzajem wspierać i będą mogły o wiele bardziej na siebie liczyć. Tak się często tworzy sukces w życiu i jest to pozytywne zjawisko.

Osobiście też lubię pewne siebie kobiety, pod warunkiem że nie są jakimiś cwaniarami. Mam silne uczulenie na cwaniary, ale sama pewność siebie jest pożądana. Nie wyobrażam sobie bycia z szarą myszką-o czym ja miałbym z taką osobą dyskutować :lol:

Haha o myszkach byś rozmawiał i to szarych hehe :lol: Biedna wstydziłabym się cokolwiek powiedzieć ;)
Znajdą się faceci co wolą szare myszki, które najlepiej niech jeszcze siedzą w domu, zajmują się nim i oczywiście dziećmi.
Blau

Postprzez Born1975 » 2 lip 2016, o 17:56

Lubię kobiety z klasą. Chyba sobie poszukam jakiejś nauczycielki :lol:
Born1975

Postprzez Blau » 2 lip 2016, o 17:58

dream75 napisał(a):Lubię kobiety z klasą. Chyba sobie poszukam jakiejś nauczycielki :lol:

Ale teraz wakacje to musisz się trochę wysilić z tym szukaniem :D

Ehhh jak gorąco :/
Blau

Postprzez Przyciągnięta » 3 lip 2016, o 21:17

Dla mnie pewnosc siebie oznacza pewnosc swoich m ozliwosci. Wiare w swoje umiejetnosci. Jednak czesto widze, że ludzie myla pewnosc siebie z dumą czy wymądrzaniem się. Tego nie cierpię. Osoba pewna siebie jest otwarta na wszelkie sugestie. Jest chlonna wiedzy. Dba o swoj samorozwój. Niestety ludzie przewaznie nie do konca rozumieja znaczenia tych slow. Ograniczaja tylko to w stosunku podrywu czy poznania plci przeciwnej. Malo kto mowi o pewnosci siebie w biznesie. A to glownie w tej dziedzinie ma to zastosowanie :D

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowanie od
Born1975
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

Postprzez Born1975 » 3 lip 2016, o 21:22

Przyciągnięta napisał(a): Malo kto mowi o pewnosci siebie w biznesie. A to glownie w tej dziedzinie ma to zastosowanie :D

Wiesz, że znam osobiście sporo milionerów, ale absolutnie żaden z nich nie jest osobą nieśmiałą, a wręcz przeciwnie każdy ma bardzo dużą pewność siebie. To faktycznie jedna z dwóch cech niezbędnych by zostać bogatym człowiekiem. Drugą jest oczywiście wiedza i jej stosowanie w praktyce.

A ja taki nieśmiały :lol:
Born1975

Postprzez Przyciągnięta » 4 lip 2016, o 22:31

dream75 napisał(a):
Przyciągnięta napisał(a): Malo kto mowi o pewnosci siebie w biznesie. A to glownie w tej dziedzinie ma to zastosowanie :D

Wiesz, że znam osobiście sporo milionerów, ale absolutnie żaden z nich nie jest osobą nieśmiałą, a wręcz przeciwnie każdy ma bardzo dużą pewność siebie. To faktycznie jedna z dwóch cech niezbędnych by zostać bogatym człowiekiem. Drugą jest oczywiście wiedza i jej stosowanie w praktyce.

A ja taki nieśmiały :lol:

Na szczęście my to wszystko wiemy i wykorzystamy w praktyce :D :D :D

Świat będzie Nasz :D

Ktoś sie chce dołączyć???

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowanie od
Born1975
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

Postprzez FractalWarrior » 6 lip 2016, o 12:52

O dobry temat :D Przypomniało mi sie jak kiedyś dawno temu w odległej galaktyce wyszliśmy z kumplami w środku lata ubrani w kurtki, czapki itp. i zjeżdżaliśmy na sankach po trawie, miny ludzi to mistrzostwo świata :D
W gimbazjum i tak były najlepsze odchyły, ale to nawet szkoda tu pisać bo niektóre poważnie zahaczały o szpital psychiatryczny :twisted: Aż sie nie chce wierzyć, że człowiek taki głupi kiedyś był...

Za ten post autor FractalWarrior otrzymał podziękowanie od
GOLD
FractalWarrior

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Postprzez Scarlett » 6 lip 2016, o 13:00

FractalWarrior napisał(a):niektóre poważnie zahaczały o szpital psychiatryczny :twisted: Aż sie nie chce wierzyć, że człowiek taki głupi kiedyś był...

Nic się u Ciebie nie zmieniło :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
GOLD
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1927 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje