Z szaleństwem nam do twarzy?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Z szaleństwem nam do twarzy?

Postprzez FractalWarrior » 6 lip 2016, o 13:08

Scarlett napisał(a):Nic się u Ciebie nie zmieniło :lol:

Nie prawda, zmieniło się, jestem wyższy o 2 centymetry!!!
FractalWarrior

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Postprzez Scarlett » 6 lip 2016, o 13:10

Mówię o Twoim stanie psychicznym kochanie :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez FractalWarrior » 6 lip 2016, o 13:13

Scarlett napisał(a):Mówię o Twoim stanie psychicznym kochanie :lol:

Kochaj mnie kochanie...
Czy to nago czy w kaftanie...
:P :dance
FractalWarrior

Postprzez Blau » 6 lip 2016, o 13:47

FractalWarrior napisał(a):O dobry temat :D Przypomniało mi sie jak kiedyś dawno temu w odległej galaktyce wyszliśmy z kumplami w środku lata ubrani w kurtki, czapki itp. i zjeżdżaliśmy na sankach po trawie, miny ludzi to mistrzostwo świata :D
W gimbazjum i tak były najlepsze odchyły, ale to nawet szkoda tu pisać bo niektóre poważnie zahaczały o szpital psychiatryczny :twisted: Aż sie nie chce wierzyć, że człowiek taki głupi kiedyś był...

Co do szkoły to tam były jazdy. :lol: Kiedyś automat coca - coli się zepsuł no i moje wspaniała klasa to odkryła. Działała na kopa. Koledzy kopali w automat, a nam puszki i kasa wylatywały :D heheh :shock: A nasza wychowawczyni, ale wy bogaci jesteście - każdy z puszką Coli :mrgreen:
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez FractalWarrior » 7 lip 2016, o 03:41

Blau napisał(a):Co do szkoły to tam były jazdy. :lol: Kiedyś automat coca - coli się zepsuł no i moje wspaniała klasa to odkryła. Działała na kopa. Koledzy kopali w automat, a nam puszki i kasa wylatywały :D heheh :shock: A nasza wychowawczyni, ale wy bogaci jesteście - każdy z puszką Coli :mrgreen:

Dobre :D

Ehh te stare dobre czasy gimnazjum, kiedy puszka coli była symbolem bogactwa, piątka z matmy wejściówką do Mensy a pójście na wagary ucieczką przed uzbrojonymi agentami... maamoooo ja chce do gimnazjuuum!! :lol:
FractalWarrior

Postprzez Renata » 19 paź 2016, o 10:00

Kurcze, ale mnie dzisiaj nosi od samego rana!!! Mam ochotę zrobić coś szalonego <głupiego ;) >, ale nie mam pojęcia, co :mur:
Na dworze zimno, mokro i wietrznie, a u mnie w środku gorąco i zanosi się na zadymę :devil Coś tam wewnątrz chce się uwolnić, ale nie wiem, czy mu na to pozwolę :mrgreen:
Aaaaa!!! Nie wiem, co robić......... :mur: Chyba pójdę na spacer, niech mnie nieco schłodzi :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Lwiczka » 19 paź 2016, o 23:18

renata17031 napisał(a):Kurcze, ale mnie dzisiaj nosi od samego rana!!! Mam ochotę zrobić coś szalonego <głupiego ;) >, ale nie mam pojęcia, co :mur:
Na dworze zimno, mokro i wietrznie, a u mnie w środku gorąco i zanosi się na zadymę :devil Coś tam wewnątrz chce się uwolnić, ale nie wiem, czy mu na to pozwolę :mrgreen:
Aaaaa!!! Nie wiem, co robić......... :mur: Chyba pójdę na spacer, niech mnie nieco schłodzi :D

Na takie emocje, nie ma to jak PORZĄDNY bieg! :devil
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 369 razy

Postprzez Renata » 20 paź 2016, o 07:52

Lwiczka napisał(a):
renata17031 napisał(a):Kurcze, ale mnie dzisiaj nosi od samego rana!!! Mam ochotę zrobić coś szalonego <głupiego ;) >, ale nie mam pojęcia, co :mur:

Na takie emocje, nie ma to jak PORZĄDNY bieg! :devil

Hihi, myślę że moja dusza domaga się ekspresji uczuć, chce wrażeń ale takich mega mega :D
No cóż, skończyło się na domowej kłótni :mrgreen: Emocje były, wszystko wyparowało, a ja i tak nie jestem usatysfakcjonowana... :/
Ps. Nie, bieganie to nie dla mnie :oops:
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje