Odmienności

swobodne rozmowy na każdy temat

Odmienności

Postprzez magicmind » 21 paź 2014, o 14:32

,
Ostatnio edytowano 29 lip 2016, o 09:00 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Re: Jezus

Postprzez Renata » 21 paź 2014, o 14:37

No, przepraszam cię teraz, ale czy dwóch facetów w zwiazku, nawet szczęśliwych, też jest dla ciebie ok?
Panują w świecie takie oczywiste zasady, wg których możemy się poruszać. Nie trzeba czytać biblii, ani być jakimś szczególnie wierzącym, by rozpoznawać, co wolno, a czego nie wolno.
Nawet wolna wola, jaką posiadamy, jest w stanie zahamować niektóre takie niezdrowe popędy. A sumienie też ma swój głos, i na nim w szczególności powinniśmy polegać. :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Postprzez magicmind » 21 paź 2014, o 15:16

renata17031 napisał(a):No, przepraszam cię teraz, ale czy dwóch facetów w zwiazku, nawet szczęśliwych, też jest dla ciebie ok?

Kurcze nie wiem... bo tak można wszystko oceniać, czy np. jak ktoś się rodzi kobietą a w środku czuje się facetem to jest to w porządku ,że dąży do zmiany płci czy ma zaakceptować swoją.. ja nie wiem co taka osoba czuje... i chyba ja nie mam prawa ich sądzić...
To oni sami chyba muszą ten problem rozwiązać... Nie wiem jak to jest być gejem...

Trudne pytanie Renatko... Jednakże chyba nie mamy prawa potępiać...
W Biblii jednak wyraźnie jest napisane ,że to grzech tylko nie pamiętam tego fragmentu...
Ale może znajdę to wrzucę...
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Otrzymał podziękowań: 404 razy

Postprzez Renata » 21 paź 2014, o 15:25

Proszę bardzo:
Na przykład św. Paweł Apostoł pisze w 1 Liście do Koryntian następująco: "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego".

Wiesz, magic, różni ludzie są na tym świecie, są furiaci, i są mordercy, ale czy ich czyny można usprawiedliwić, bo "po prostu tacy są"?
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Postprzez Kokos » 21 paź 2014, o 15:30

magicmind napisał(a):
Też ciągle czekam na taką łaskę :)
Myślę ,ze kto tego dostąpił otrzymał ogromny dar od Boga :)
Bo w zasadzie to jest to do czego tak naprawdę dąży każdy człowiek, aby móc cieszyć się każdą chwilą życia :)

Nawet ostatnio o tym myślałem i mówię do niego.. Jezu skoro Cie odnalazłem to dlaczego wciąż nie jestem szczęśliwy.. dlaczego nie jestem najbardziej szczęśliwy jak bywałem w życiiu, dlaczego radość mnie nie wypełnia.. dlaczego nie patrze na świat tak jak dziecko?... czego mi jeszcze brakuję...?

Ja zanim dostałam to cudowne samopoczucie, które spłynęło w jednej chwili, modliłam się codziennie przez kilka miesięcy. Bez szczególnego skupienia, ale codziennie. Więc nawiązała się jakaś więź.
W tych modlitwach o nic nie prosiłam, po prostu chwaliłam Boga.
Wydaje mi się, że trzeba po prostu czasu :)

" Bóg kocha mnie takiego jakim jestem,
raduje się każdym moim gestem.
Alleluja, Boża radość mnie rozpiera! " :D
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 559 razy
Otrzymał podziękowań: 373 razy

Postprzez Kokos » 21 paź 2014, o 15:37

magicmind napisał(a):To oni sami chyba muszą ten problem rozwiązać... Nie wiem jak to jest być gejem...

Trudne pytanie Renatko... Jednakże chyba nie mamy prawa potępiać...
W Biblii jednak wyraźnie jest napisane ,że to grzech tylko nie pamiętam tego fragmentu...
Ale może znajdę to wrzucę...

Też tak myślę, " Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni ". Zawsze się przyłąpuję na takich ocenach i przywołuję do porządku ;)
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez dariaanna » 21 paź 2014, o 15:42

Happy napisał(a):To ja Ci odpowiem przewrotnie Daria. Ten świat nigdy nie będzie wyglądał jako tako, jeśli się wewnętrznie nie pogodzisz :)

To chyba muszę się z tym pogodzić, że się nigdy nie pogodzę. :roll:

A tak przy okazji analizowania chrześcijaństwa, Jezusa, Boga to ciągle nasuwa mi się pytanie, dlaczego im tak bardzo zależy, żeby im oddać swoje życie. To jest ciągle przewijające się stwierdzenie. Hmmm...dla mnie to jest zastanawiające i nie budzi zbyt dobrych uczuć. Kojarzy mi się to z wampiryzmem i niewolą :twisted:. Manipulowanie miłością. Tak mi się kojarzy ta cała religia :(.
dariaanna

Otrzymał podziękowań: 148 razy

Postprzez Calcifer » 21 paź 2014, o 15:43

A dla mnie to ludzie Babilonu :D

Tzn. nie mam nic do homoseksualistów, byli są i będą ale gejów czy transwestytów nie akceptuje chociaż ich toleruje :) Dla mnie to ta tęczowa propaganda sprawia, że jest coraz więcej gejów, lesbijek i trans, bo ludziom się w głowach przewraca a homoseksualizm się promuje jako coś nowoczesnego.

Człowiek z takimi poglądami jak ja to według nich homofob, faszysta, ciemnogrodzianin itp. A ludzie promujący homoseksualizm to ludzie nowocześni, oświeceni, tolerancyjni - prawdziwi europejczycy :) Tak mówi dziś propaganda :)

To wszystko zmierza do ogłupienia ludzkości. Rodzi się coraz mniej dzieci, jest coraz większa indoktrynacja. Nie będę się nad tym rozwodził ale wiem dlaczego tak jest :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 441 razy

Postprzez Kokos » 21 paź 2014, o 15:52

No, jest to zastanawiające, że oni się tak afiszują i agitują, ale nie wnikam w to... Wszystkie ruchy odpowiadają na potrzeby społeczne, może społeczeństwo chce zaniknąć ?
Tak jak po wojnie nastał wyż demograficzny i rewolucja seksualna, aby odbudowały się straty wojenne w ludziach.
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Calcifer » 21 paź 2014, o 15:59

"Czy nie dziwi Cię dlaczego murzyn został prezydentem? Czemu ludzie byli tak szczęśliwi gdy składał przysięgę? Czemu kłamał tak jak wszyscy wszędzie, to jest pierdolnięte. Wpisz sobie "Wielkie oszustwo" i naciśnij enter...." :)

Fokus wie co jest grane :D A tak w ogóle to ja się nie daje wplątać w tą nienawiść do homoseksualistów. Nic do nich nie mam jako do ludzi. Po prostu nie podoba mi się propagowanie homoseksualizmu.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 441 razy

Następna strona

Powrót do Swobodne dyskusje